Kučera 17. 2. 2016

tomas789
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 2
Registrován: 9. 2. 2012 14:40
Typ studia: Informatika Bc.

Kučera 17. 2. 2016

Příspěvek od tomas789 »

Zazněl argument "Protože je to poslední termín, tak já vám těch deset bodů dám .." Už z toho šlo poznat, že má dobrou náladu.

Hodnotil mírně vcelku a nebazíroval na nějakých detailech. Dostal jsem ÚPASy a silnou NP úplnost (otázka 18). Hned na začátek mi řekl, že nebude lpět na detailech že ví, že je to technické, snadno se v tom udělá chyba a že prý se to blbě pamatuje. I tak jsem tam byl skoro dvě hodiny než jsem to dal dohromady, ale nakonec jsem dostal za 1.
Přílohy
image.jpeg
fishead
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 6
Registrován: 18. 1. 2010 20:55
Typ studia: Informatika Bc.

Re: Kučera 17. 2. 2016

Příspěvek od fishead »

Prikladam lepsi scan.

Pan Kucera naozaj dba na to, aby aspon jeden priklad bol 100%. V kazdom priklade mi nasiel nejaku chybu. V druhom mi napriklad chybala veta o priestorovej konstruovatelnosti z okrej so o(f(x)) odhad robil a povedal, ze to je pisomna cast a nevidi to tam napisane.

Zaroven som sa pytal na dalsie terminy a povedal, ze na poziadanie by spravil skusku aj pocas LS aj cez skuskove v LS.

Ak by niekto so mnou chcel ist este kym si to pamata, tak mi napiste a poziadame ho spolu (nech tam nejdem sam, pripadne nech to nerobi zbytocne viackrat).
Přílohy
img007.jpg
Odpovědět

Zpět na „NTIN090 Základy složitosti a vyčíslitelnosti“