skuska 27.1

Uživatelský avatar
matoman
Matfyz(ák|ačka) level III
Příspěvky: 105
Registrován: 8. 1. 2005 20:12
Typ studia: Informatika Bc.
Kontaktovat uživatele:

skuska 27.1

Příspěvek od matoman »

Zajtra idem na Aplikacny software, vysvetli mi niekto co je to Kontingencna tabulka ci co a Visual Basic?
Uživatelský avatar
matoman
Matfyz(ák|ačka) level III
Příspěvky: 105
Registrován: 8. 1. 2005 20:12
Typ studia: Informatika Bc.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od matoman »

inac tych terminov je nejako malo :(, teraz su uz vsetky plne
Jirka

taky zitra jdu

Příspěvek od Jirka »

Jinak kontingencni tabulka nevim a VB script je celkem maso, mrkni na
http://www.mujweb.cz/www/david.zbiral/vb.htm

ale nema tam zadne priklady na excel a je to dost podrobne
tb
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 3
Registrován: 2. 2. 2005 14:07

zadanie

Příspěvek od tb »

Dnes sa mi to zdalo uplne v pohodicke. Neskusala ma tahalova ale nejaka ina, a bola velmi v pohode. Inak na skuske je Office 2000, a ak si robite prezentaciu v 2003, tak sa vam v powerpointe rozhadze casovanie snimkov, viac ludi vratane mna s tym malo problem.

Pridavam zadanie a moje vypracovanie (za nic nerucim, ze ci funguje).
Přílohy
e5.xls
Zadanie
(124.5 KiB) Staženo 358 x
e5_b.xls
Moje vypracovanie
(176 KiB) Staženo 366 x
Leli

Příspěvek od Leli »

Na zkousce je nekolik ruznych zadani. Navic na zacatku si tahalova vybrala, kam koho posadi. Ty zadani jsme si stahovali od ni z http://www.ms.mff.cuni.cz/~tahalova a dal uz si tu adresu nepamatuju. Mozna tam jeste jsou.


Dneska to asi az na jednoho cloveka, co samovolne odesel, udelali vsichni.
Uživatelský avatar
matoman
Matfyz(ák|ačka) level III
Příspěvky: 105
Registrován: 8. 1. 2005 20:12
Typ studia: Informatika Bc.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od matoman »

Ten clovek co samovolne odisiel som bol ja, viem ze to bolo lahke, ale VB som videl na tej skuske prvy krat v zivote (:, a s excelom niesom dobry kamarat, som sa nestihol odhlasit, tak co uz, siel som si to tam odsediet
Jirka

Nedal jsem to

Příspěvek od Jirka »

Taky jsem byl dneska na zkousce, mel jsem excel komplet, ale skript jsem nedal, tak me proste vyhodila.

Jinak domaci ukol jse mel v poho,obrazek za 1, prezentacka za 1, akorat z textu mi dala 3-, ze jsem tam nemel rejstrik, odstavcove a znakove styly.

Takze doporucuju radsi vsechno nacit, nez mit neco komplet a neco ne. Tot vse, a co vim, tak sel jeste nekdo prede mnou ( koho vyhodila ) , takze pocitam vic jak 3 lidi + ja urcite sli
Leli

Příspěvek od Leli »

Ja mel z textu za 4, ale ta Tahalovy kamoska mi to nechala opravit. Parkrat mi proste ujel enter pri formatovani.... :oops: , jinak jestli budete mit sanci, tak si to nechte opravit od ty druhy, ne od tahalovy, je mnohem hodnejsi a da se s ni o tom diskutovat. Tahalova ma mnohem rychlejsi pristup :lol:
Uživatelský avatar
langosh
Matfyz(ák|ačka) level II
Příspěvky: 96
Registrován: 28. 1. 2006 13:20
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: Bohnice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od langosh »

ta adresa byla .../se?.zip kde misto otazniku bylo cislo ( co vim tak 5 nebo 6) ale uz to tam neni, tak je to jedno :D . Ja sem se na to ucil asi tak den, a urcite se to chce doma na to podivat, protoze to jsou veci (hlavne VB) na ktere se neda moc prijit. Jedine co se mohlo pouzivat byly jeji slajdy na VB, ktere se dost hodily. Casu bylo spousta, ja to odezdaval asi za 4 hodiny. Staci si doma udelat nejaky ty jeji prikladky co ma na barbore, je to vsechno podobny, a mate vyhrano. Celkem v pohode sem dostal za jedna a to sem nemel uplne dobre exel, ale zachranil sem to VB.
Ze by ta zkouska byla zadarmo to se rict neda, dost lidi vyhodila ( kdyz pred ni argumentuji slovy " ja v tom moc nedelam protoze si myslim ze je to k nicemu, tak sem se to neucil, ale tri body se hodej " tak se nemuzou divit). Co muzu doporucit je vsechno alespon zacit, kdyz jednu s tech veci nemate vubec tak vas vyhodi, ale kdyz vsechno z pulky tak vam da treba za tri.
Jeste vam doporucim aby ste odevzavaly spis te druhe, prisla mi hodnejsi, a hlavne mi prislo ze vsechny vyhodila Tahalova.
Preju vam hodne stesti
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

btw ta tahalovej kamoska je asi Pelikanova, ale to je vlastne jedno
Odpovědět

Zpět na „Aplikační software“