Testik z matlabu

lada525

Testik z matlabu

Příspěvek od lada525 »

Zdravím,
zajímalo by mě jaké (typově) úlohy se vyskytují na cvičení v testech z Matlabu. Může sem někdo prosím napsat nějaké úlohy z minulých let nebo cokoliv a těchto testech?

Díky.
Him
Supermatfyz(ák|ačka)
Příspěvky: 400
Registrován: 25. 1. 2008 19:59
Typ studia: Informatika Bc.

Re: Testik z matlabu

Příspěvek od Him »

Na cviceni si naprogramujes back-propagation napr., typove tedy neuronky (co jineho :-)).
Zapoctovy test je tusim stale stejny, myslim, ze je dokonce ve Studnici.

PS: Ty dve vety vypadaji, jak kdyby vysly z Google Translatoru :)
Pracoval jsem na poměrně hodně materiálech pro různé předměty. Pokud Ti něco z toho ušetřilo čas, vyjádři svůj dík v podobě pár satoshi: 1H5JPTrsXie7epAQXbXhMjdgwyLbJ5NHBW ;)
lada525

Re: Testik z matlabu

Příspěvek od lada525 »

Ok, díky za info. Šlo mi ale spíše o to co je obsahem toho praktického testu z Matlabu, který se koná asi v necelé polovině semestru na počítačích.
p. Mráz povídal něco o úloze, která by měla zabrat 15-20 minut. Simulace vrstevnaté sítě (což jsem našel ve studnici) mi zrovna na 20 minut práce nepřipadá.
Him
Supermatfyz(ák|ačka)
Příspěvky: 400
Registrován: 25. 1. 2008 19:59
Typ studia: Informatika Bc.

Re: Testik z matlabu

Příspěvek od Him »

Posledne to bylo skutecne jednoduche, zvladli to i lide, kteri o matlabu mnoho nevedeli, kod byl navic velice kratky. Tim vsak nerikam, abys to podcenoval. Jen rikam, ze neni potreba se bat..
Pracoval jsem na poměrně hodně materiálech pro různé předměty. Pokud Ti něco z toho ušetřilo čas, vyjádři svůj dík v podobě pár satoshi: 1H5JPTrsXie7epAQXbXhMjdgwyLbJ5NHBW ;)
Odpovědět

Zpět na „AIL002 Neuronové sítě“