zápočťák....

Základní kurs programování pro studenty 1. ročníku bakalářského studia informatiky a učitelství informatiky. Obsahem kursu je programovací jazyk Pascal a Turbo Pascal, problematika návrhu algoritmů a tvorby programů.
Uživatelský avatar
kaja
Matfyz(ák|ačka) level II
Příspěvky: 99
Registrován: 20. 12. 2007 00:53
Typ studia: Informatika Bc.
Bydliště: Miðgarðr
Kontaktovat uživatele:

zápočťák....

Příspěvek od kaja »

jak tak koukám do kalendáře, zápočťák má bejt do pátku, já nemám ani čárku :( jak jste na tom ostatní, už jste to napsali/odladili/odevzdali?
PONIES
Uživatelský avatar
Ellrohir
Matfyz(ák|ačka) level III
Příspěvky: 140
Registrován: 21. 12. 2007 13:29
Typ studia: Informatika Bc.
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: zápočťák....

Příspěvek od Ellrohir »

do pátku? my máme do 15. března...
Uživatelský avatar
kaja
Matfyz(ák|ačka) level II
Příspěvky: 99
Registrován: 20. 12. 2007 00:53
Typ studia: Informatika Bc.
Bydliště: Miðgarðr
Kontaktovat uživatele:

Re: zápočťák....

Příspěvek od kaja »

no, my to meli do 15. unora... a protoze jsem to poslal ted, 15. unora ve 23:05, tak jsem se jeste vesel do limitu, muhuhahaha!!! :))

ale nevim, je to sity hodne horkou jehlou :))
PONIES
Him
Supermatfyz(ák|ačka)
Příspěvky: 400
Registrován: 25. 1. 2008 19:59
Typ studia: Informatika Bc.

Re: zápočťák....

Příspěvek od Him »

Nemáte někdo nějakou hotovou dokumentaci k zápočtovému programu? Mám něco napsané, ale rád bych to srovnal s nějakou jinou prací, abych věděl, co případně upravit..
Pracoval jsem na poměrně hodně materiálech pro různé předměty. Pokud Ti něco z toho ušetřilo čas, vyjádři svůj dík v podobě pár satoshi: 1H5JPTrsXie7epAQXbXhMjdgwyLbJ5NHBW ;)
mp

Re: zápočťák....

Příspěvek od mp »

ak chces mozes sa pozriet na toto: http://matopeto.wz.cz/skola/programovanie/
to mi preslo u Cyrila Broma pred troma rokmi. neviem kolko sa toho odvtedy zmenilo (-:
Uživatelský avatar
hippies
Admin(ka) level I
Příspěvky: 990
Registrován: 29. 9. 2004 12:46
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: zápočťák....

Příspěvek od hippies »

hh, tak at mas vic predloh;)
http://pablik.ic.cz/data/AKORDY.zip
Chjo, dovede te si představit svět, kde by byla každá harmonická diferenciální forma (jistého typu) nesingulární projektivní algebraické variety racionální kombinací kohomologických tříd algebraických cyklů..
Him
Supermatfyz(ák|ačka)
Příspěvky: 400
Registrován: 25. 1. 2008 19:59
Typ studia: Informatika Bc.

Re: zápočťák....

Příspěvek od Him »

Díky moc :-)

@hippies: tomu říkám Dokumentace s velkým D :-), ale přijde mi podezřelé, kolik sis s tím dal práce v porovnání s nějakými dalšími dokumentacemi, které jsem našel :)
Pracoval jsem na poměrně hodně materiálech pro různé předměty. Pokud Ti něco z toho ušetřilo čas, vyjádři svůj dík v podobě pár satoshi: 1H5JPTrsXie7epAQXbXhMjdgwyLbJ5NHBW ;)
Uživatelský avatar
hippies
Admin(ka) level I
Příspěvky: 990
Registrován: 29. 9. 2004 12:46
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: zápočťák....

Příspěvek od hippies »

hh, diky (njn, jsem hracicka, ale vazne to byl 'jen' zapoctak na prog1;))
Chjo, dovede te si představit svět, kde by byla každá harmonická diferenciální forma (jistého typu) nesingulární projektivní algebraické variety racionální kombinací kohomologických tříd algebraických cyklů..
Uživatelský avatar
Tuetschek
Supermatfyz(ák|ačka)
Příspěvky: 657
Registrován: 15. 6. 2005 13:54
Typ studia: Nestuduji ale učím na MFF
Kontaktovat uživatele:

Re: zápočťák....

Příspěvek od Tuetschek »

Him píše:Nemáte někdo nějakou hotovou dokumentaci k zápočtovému programu? Mám něco napsané, ale rád bych to srovnal s nějakou jinou prací, abych věděl, co případně upravit..
Mne se jako teoreticke voditko docela osvedcil Kryluv pamflet na toto tema ;). Samozrejme, irelevantni casti nutno vynechat a z ostatniho si vzit priklad a nebrat to jako dogma, ale na nauceni to spatny meiner Meinung nach fakt neni.
Plug 'n' Pray.
Uživatelský avatar
hippies
Admin(ka) level I
Příspěvky: 990
Registrován: 29. 9. 2004 12:46
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: zápočťák....

Příspěvek od hippies »

jj, pod to se muzu taky podepsat, vychazel jsem z toho u vsech dokumentaci od programovani 1 az po bakalarku.
Chjo, dovede te si představit svět, kde by byla každá harmonická diferenciální forma (jistého typu) nesingulární projektivní algebraické variety racionální kombinací kohomologických tříd algebraických cyklů..
Him
Supermatfyz(ák|ačka)
Příspěvky: 400
Registrován: 25. 1. 2008 19:59
Typ studia: Informatika Bc.

Re: zápočťák....

Příspěvek od Him »

@Tuetschek, hippies: mám rád klid v duši, tak si to raději porovnávám s podobnými pracemi; jinak ten dokument od Kryla jsem samozřejmě četl (informace jsou tam dobre, jen nemam rad ten preziravy styl - ale to uz je muj osobni problem :wink: )
Pracoval jsem na poměrně hodně materiálech pro různé předměty. Pokud Ti něco z toho ušetřilo čas, vyjádři svůj dík v podobě pár satoshi: 1H5JPTrsXie7epAQXbXhMjdgwyLbJ5NHBW ;)
Odpovědět

Zpět na „PRG030 Programování I“