Jiné knihovny na UK

Aktuální informace z knihovny MFF
news://news.karlov.mff.cuni.cz/knih
Jochanan
Matfyz(ák|ačka) level II
Příspěvky: 85
Registrován: 12. 5. 2007 15:58
Typ studia: Informatika Mgr.
Kontaktovat uživatele:

Jiné knihovny na UK

Příspěvek od Jochanan »

Neví náhodou někdo, jestli je možná výpůjčka i v jiných knihovnách na UK s pomocí našeho ISICa?
Uživatelský avatar
Tuetschek
Supermatfyz(ák|ačka)
Příspěvky: 657
Registrován: 15. 6. 2005 13:54
Typ studia: Nestuduji ale učím na MFF
Kontaktovat uživatele:

Re: Jiné knihovny na UK

Příspěvek od Tuetschek »

Jochanan píše:Neví náhodou někdo, jestli je možná výpůjčka i v jiných knihovnách na UK s pomocí našeho ISICa?
Ja myslim ze jo, byl jsem vcera v Jinonicich a na zadny problem to nevypadalo, nic jsem si teda nepujcoval, jen se hrabal v on-line zdrojich.
Plug 'n' Pray.
Uživatelský avatar
adam
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 31
Registrován: 10. 1. 2007 12:36
Typ studia: Informatika Mgr.
Kontaktovat uživatele:

Re: Jiné knihovny na UK

Příspěvek od adam »

Zkoušel jsem to na FF. Ani po mně nechtěli nic podepisovat, prostě jsem jim dal ISIC a vypůjčil jsem si knížku. Knihovnice sice brblala, že se systém tváří, že mám kartičku prošlou, ale stačilo jí vidět kupón – nakolik to souvisí s jinou fakultou nevím, ale v půjčení mi to nezabránilo:).

EDIT: Ha, koukám, že jsem odpověděl na pěkně staré téma, ale třeba ta informace někomu přece bude užitečná:).
Uživatelský avatar
macbeth
Matfyz(ák|ačka) level III
Příspěvky: 201
Registrován: 11. 2. 2005 14:48
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: PPraha
Kontaktovat uživatele:

Re: Jiné knihovny na UK

Příspěvek od macbeth »

jojo, na filde poziciavaju v pohode, aspon na celetnej urcite, na FSV (pri vaclavaku) iba prezencne...

ine neviem...
Nieco, co by nejavilo ziadne znamky bytia, teda by sa nijak neprejavovalo ako sucno, by nebolo niecim, ale prave nicim...
ConradCarlson
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 1
Registrován: 8. 8. 2023 04:19
Typ studia: Informatika Bc.

Re: Jiné knihovny na UK

Příspěvek od ConradCarlson »

Yes, you can borrow from other UK libraries with an ISIC card. :P
Modtodays offers a wide range of free game apps of various genres, from RPG, action, strategy to racing and puzzle games. This ensures that players have a wide choice to satisfy their passion.
nhunnnhun
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 1
Registrován: 8. 8. 2023 11:11
Typ studia: Informatika Bc.

Re: Jiné knihovny na UK

Příspěvek od nhunnnhun »

What, with ISIC, you can often use loans at other libraries in Vương quộc Anh. I think you should check with your local library or the university's website to see updated information. :) :)
From relaxing after stressful working hours to challenging yourself in fierce matches, Catchmod apk mod android offers a diverse arsenal of games to satisfy every player.
Odpovědět

Zpět na „Knihovna“