vypracovane otazky

První semestr základního kurz počítačových sítí se zaměřením na referenční model ISO/OSI.
Uživatelský avatar
Angel
Matfyz(ák|ačka) level III
Příspěvky: 121
Registrován: 9. 9. 2005 19:28
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: Znojmo / Praha
Kontaktovat uživatele:

vypracovane otazky

Příspěvek od Angel »

Zde se da nalezt http://www.osklivy-sup.cz/mff/ prvnich 6 kapitol vypracovanych otazek. Ja prave delam sedmou a az bude hotova, tak vam ju sem soupnu. Nenaslo by se par dalsich lidi, kteri by vypracovali >= 8 kapitoly a taky to sem soupnuli? Nejlepe dnes / zitra, aby se to dalo stihnout precist / naucit do pondeli. Thx.
Prece jenom se to pak uci lip, kdyz to nemusite dohledavat presne ve slajdech.
Temaris
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 7
Registrován: 23. 6. 2006 10:45

Příspěvek od Temaris »

mam 8. kdo se prida?
Uživatelský avatar
hippies
Admin(ka) level I
Příspěvky: 990
Registrován: 29. 9. 2004 12:46
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hippies »

proč to vůbec vypracováváte, vždyť to stejně ve finále pokrývá všechny slajdy.. navíc ke každé otázce patří po sobě jdoucí slajdy a i pořadí sedí...
Uživatelský avatar
Necroman
Supermatfyz(ák|ačka)
Příspěvky: 459
Registrován: 20. 1. 2005 19:46
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: Louny / kolej Jednota, Praha
Kontaktovat uživatele:

re:

Příspěvek od Necroman »

Na sítě I stačí tak 2x to celé přečíst a porozumnět, případně si ve vytištěných slidech zvýraznit body, které jsou v otázkách, a je to v pohodě za 1, učení na dva dny :)
WANTED:
Dead or Alive
^-^
( ^ )
Schroedinger's Cat
Uživatelský avatar
WildOrchid
Matfyz(ák|ačka) level II
Příspěvky: 96
Registrován: 3. 10. 2005 21:28
Typ studia: Informatika Bc.
Bydliště: Praha-Větrník/ Prostějov/ olomoucko...
Kontaktovat uživatele:

Re: re:

Příspěvek od WildOrchid »

Necroman píše:Na sítě I stačí tak 2x to celé přečíst a porozumnět, případně si ve vytištěných slidech zvýraznit body, které jsou v otázkách, a je to v pohodě za 1, učení na dva dny :)
Pro lidi co nechodej na prednasky asi ne..a ta ucebnice o sitich je docela obsahla..
Uživatelský avatar
joshis
Matfyz(ák|ačka) level III
Příspěvky: 127
Registrován: 23. 11. 2006 01:47
Typ studia: Informatika Mgr.
Kontaktovat uživatele:

Re: re:

Příspěvek od joshis »

WildOrchid píše:
Necroman píše:Na sítě I stačí tak 2x to celé přečíst a porozumnět, případně si ve vytištěných slidech zvýraznit body, které jsou v otázkách, a je to v pohodě za 1, učení na dva dny :)
Pro lidi co nechodej na prednasky asi ne..a ta ucebnice o sitich je docela obsahla..
No, ja mam za dva, byl jsem prave na jedne prednasce a ucil jsem se zhruba jeden den... Sice od 9:00 do pulnoci s prestavkou na obed (krvacely mi pak oci :lol: ), ale dalo se to...

Staci proletet ty slajdy 2x dokola a vnimat o cem se tam pise. Jelikoz ty slajdy jsou vynikajici, neni to problem. Navic je danej seznam zkousenych otazek a otazku ktera tam neni uvedena nedostanes... Je to neco jako "vysokoskolska autoskola" (bez moznosti)...
LuKu
Matfyz(ák|ačka) level III
Příspěvky: 117
Registrován: 15. 1. 2005 18:29
Typ studia: Informatika Mgr.

Re: re:

Příspěvek od LuKu »

WildOrchid píše:Pro lidi co nechodej na prednasky asi ne..a ta ucebnice o sitich je docela obsahla..
Já jsem nebyla ani na jedné přednášce a dvoudenní učení mi na jedničku stačilo...
Uživatelský avatar
Tuetschek
Supermatfyz(ák|ačka)
Příspěvky: 657
Registrován: 15. 6. 2005 13:54
Typ studia: Nestuduji ale učím na MFF
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tuetschek »

Nevim jestli to ma smysl :), ale ja se vzdycky nejvic naucim delanim vypisku, takze jsem vytvoril takovy hodne zkratkovity prehled odpovedi k tem otazkam ... neni to uplne obkreslovani slajdu ... je na http://tuetschek.wz.cz/schule/site.html. Jeste jsem ho ale po sobe necetl takze tam muze byt spousta kiksu :?. Kazdopadne bez predchoziho precteni slajdu je to k nicemu ale potom by treba nemuselo ... ;).
Plug 'n' Pray.
Uživatelský avatar
Dawe
Supermatfyz(ák|ačka)
Příspěvky: 360
Registrován: 12. 10. 2004 12:32
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: Doma a nebo na koleji

Příspěvek od Dawe »

Tuetschek píše:Nevim jestli to ma smysl :), ale ja se vzdycky nejvic naucim delanim vypisku, takze jsem vytvoril takovy hodne zkratkovity prehled odpovedi k tem otazkam ... neni to uplne obkreslovani slajdu ... je na http://tuetschek.wz.cz/schule/site.html. Jeste jsem ho ale po sobe necetl takze tam muze byt spousta kiksu :?. Kazdopadne bez predchoziho precteni slajdu je to k nicemu ale potom by treba nemuselo ... ;).
Tak a teď to vytisknout a hurá na sítě :lol: ... škoda jen že sem tam byl dneska :twisted:
Uživatelský avatar
Tuetschek
Supermatfyz(ák|ačka)
Příspěvky: 657
Registrován: 15. 6. 2005 13:54
Typ studia: Nestuduji ale učím na MFF
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tuetschek »

Dawe píše:Tak a teď to vytisknout a hurá na sítě :lol: ... škoda jen že sem tam byl dneska :twisted:
Nj sorry, vcera to teprv zaclo vznikat 8)
Plug 'n' Pray.
qwertie
Matfyz(ák|ačka) level III
Příspěvky: 103
Registrován: 4. 6. 2005 15:49
Typ studia: Informatika Bc.
Bydliště: Vyšehrad

Příspěvek od qwertie »

http://sirrah.troja.mff.cuni.cz/~schovan/SWI090/ - vytah z minulych let.. no ale stejne si nejsem jisty jak ten katenetovy model funguje...
peterblack
Matfyz(ák|ačka) level III
Příspěvky: 153
Registrován: 10. 12. 2006 19:26

Re: vypracovane otazky

Příspěvek od peterblack »

jsem si dovolil Tuetschekovy otazky aktualizovat vzhledem k novymu seznamu otazek
u zkousky docela staci v bodech napsat to co je v tom souboru, a mimo to je to fajn osnova na opakovani si otazek
soubor je rozdelenej do skupin z kterych bere peterka svoje 4 otazky
Přílohy
otazky-osnova.doc
(167 KiB) Staženo 481 x
Uživatelský avatar
Donarus
Matfyz(ák|ačka) level III
Příspěvky: 194
Registrován: 30. 9. 2007 12:40
Typ studia: Informatika Mgr.

Re: vypracovane otazky

Příspěvek od Donarus »

pridavam vypracovane vsechny otazky.. prvnich sest je myslim ze od supa?? ... dalsich sest ode mne a od misha...

za spravnost se nezarucuju, ale je tam opsano pouze to ze slidu...

kdyby to nekomu pomohlo, tak tady to je... ja uz to mam sice za sebou par tydnu, ale nejak sjem si neuvedomil, ze by se to nekomu mohlo hodit :D
pocitacove_site_I_all.rar
(1.25 MiB) Staženo 607 x
Odpovědět

Zpět na „SWI090 Počítačové sítě I“