metamticke metody ve financich

Devron

metamticke metody ve financich

Příspěvek od Devron »

tak pro nas co sme meli loni uvod do financi, mo to prijde jako zkouska zadarmo...
Uživatelský avatar
Goran
Admin(ka) level I
Příspěvky: 214
Registrován: 23. 9. 2004 09:47
Typ studia: Informatika Bc.
Bydliště: HK/Otava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goran »

Já jsem slyšel, že se vykládá to stejný, jen je těžší zkouška. A to vzhladem k té první bude stejně asi dost lehké...
Uživatelský avatar
Devron
Matfyz(ák|ačka) level III
Příspěvky: 180
Registrován: 7. 11. 2005 09:16

Příspěvek od Devron »

no prijde mne, ze to prednasi velice srozumitelne... takze snad to bude v poho...
Uživatelský avatar
Devron
Matfyz(ák|ačka) level III
Příspěvky: 180
Registrován: 7. 11. 2005 09:16

Příspěvek od Devron »

navic pani prednasejici :-) to prednasi moc pekne, dalo by se rict az polopaticky... a hlavne mne sedi ten system, kdy hned na danou teorii hodne podrobne socita prklad, co z je dost ilustrativni a prijde mi tento predmet stravitelny uz na prednasce

jestli mam z nejakeho dobry pocit tak z tohoto :-)
mitch-bitch

Zkoušky

Příspěvek od mitch-bitch »

Caues! Kdo jste byl ve ctvrtek 12.1.2006 na zkousce z MMvF, jaky tam byly priklady? :?: Diky moc!

P.S.: Pro studijni dychtivce jsem dal na web odprednasenou latku v ZS 2005/6. Je tam vice mene vsechno, krom posledni hodiny, je to bez dukazu a bez prikladu. Ale muze se hodit.. Click here. :wink:
Uživatelský avatar
Devron
Matfyz(ák|ačka) level III
Příspěvky: 180
Registrován: 7. 11. 2005 09:16

Re: Zkoušky

Příspěvek od Devron »

mitch-bitch píše:Caues! Kdo jste byl ve ctvrtek 12.1.2006 na zkousce z MMvF, jaky tam byly priklady? :?: Diky moc!

P.S.: Pro studijni dychtivce jsem dal na web odprednasenou latku v ZS 2005/6. Je tam vice mene vsechno, krom posledni hodiny, je to bez dukazu a bez prikladu. Ale muze se hodit.. Click here. :wink:
dala stejnou pisemku (tim myslim uplne stejnou) jako je na kubo webpark... takze asi dava stejne veci porad dokola, takze pokud sezenete jine verze, mate vyhrano
Uživatelský avatar
Devron
Matfyz(ák|ačka) level III
Příspěvky: 180
Registrován: 7. 11. 2005 09:16

Příspěvek od Devron »

muzete sem nekdo pls hodit zadani co bylo na posledno zkousce?

diky
Uživatelský avatar
miko
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 42
Registrován: 10. 10. 2004 08:43
Typ studia: Informatika Bc.

Příspěvek od miko »

termin 31.1.2006 (znenie je priblizne)

1) a) napisat PV, FV pri polhutnom a predlhutnom dochode pomocou an/, sn/ ... kde to an/ je a index n s tym polovicnym rameckom (neviem ako to tu mam inak napisat)... vsak viete co chcem povedat

b) vyjadrit an/ pomocou sn/ a este daco pomocou dacoho - co uz neviem (po vyjadreni tohoto je dobre nemat vo vzorci aj PV a aj FV, cize si to napiste FV=PV*(1+i)^n a dosadte)

2) Urocenie mesacne, platby jednotkove a polrocne, predlhutne. Bola dana nejaka rocna nominalna urokova miera a pocet rokov. Ulohou je vypocitat PV.

3) Investicny projekt - bol dany pociatocny vydaj, potom spojite prijimy C, pocet rokov, miera inflacie, rocna miera zhodnotenia. Ulohou bolo zistit, od akeho C bude projekt vyhodny

4)Obligacia - presnu formulaciu tohoto uz neviem ale bolo to rozdelene na a), b), c). Obligacia bola na dva roky, este nieco bolo dane a chcela tusim v acku spravodlivu cenu k casu 1,5. dalej uz neviem

sorry za chyby, potim to z hlavy :? (pisomka trva hodinu, na ustnej je v pohode)
piškotek

Příspěvek od piškotek »

písemka je fakt jednoduchá, pokud tomu člověk aspoň trochu rozumí :) jinak jsem chtěl říct, že pokud je ještě někdo, kdo jde na zkoušku a chtěl by poslat písemku, tak stačí říct :) mám tu z 31.1., není sice bez chyby, ale byla za ni jednička ;)
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

jj, zájem o ni ještě je :P Jen jsem nepochopil, jesli to dáš sem nebo to chceš poslat jinam (mail)...
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

radši na mail 8) tak mi napiš sem mail nebo na piskiii@seznam.cz-si toho rychleji všumnu : :shock:
Odpovědět

Zpět na „Předměty finanční matematiky“