skuska

Návštěvník

skuska

Příspěvek od Návštěvník »

tak co ake to bylo?
ako vypadala skuska??
Uživatelský avatar
Goran
Admin(ka) level I
Příspěvky: 214
Registrován: 23. 9. 2004 09:47
Typ studia: Informatika Bc.
Bydliště: HK/Otava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goran »

Připojuji se k otázce. Jak ty zkouška vypadá?
A jaký je Malý? Kdo jste tam byl? Já jdu asi v úterý :-(
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

pokial sa treba ucit?
A uz napiste ako vyzera ta skuska....
Uživatelský avatar
Goran
Admin(ka) level I
Příspěvky: 214
Registrován: 23. 9. 2004 09:47
Typ studia: Informatika Bc.
Bydliště: HK/Otava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goran »

Požadavky jsou na jeho stránce, takže potial. Jinýmy slovy skripta - komplet.
Uživatelský avatar
Goran
Admin(ka) level I
Příspěvky: 214
Registrován: 23. 9. 2004 09:47
Typ studia: Informatika Bc.
Bydliště: HK/Otava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goran »

Tak zkouška se prý zkládá ze tří částí.
1. je nejdůležitější - dostaneš nějaké téma (větu, konstrukci něčeho) - napsat ji s předpoklady, napsat lemata co k tomu patří a tak
2. důkaz z té oblasti (na 3 netřeba umět)
3. zamyšlení nějaké aplikace něčeho na něco - často prý bývá odůvodnit, že něco nejde použít a zdůvodnit proč

Není to asi aktuální stav, měli to tak loni, ale snad to bude hodně podobné.
Děkuji Radkovi.
Uživatelský avatar
Martin
Supermatfyz(ák|ačka)
Příspěvky: 330
Registrován: 19. 2. 2005 20:23
Typ studia: Matematika Ph.D.

Příspěvek od Martin »

Hmm obávám se, že to bude docela tuhý. Naučit se celý ty skripta - to není na míň než týden.
"Endure. In enduring grow strong."
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

mal som zajtra ist ale nejdem za 2 dni sa to neda. :(
Uživatelský avatar
Martin
Supermatfyz(ák|ačka)
Příspěvky: 330
Registrován: 19. 2. 2005 20:23
Typ studia: Matematika Ph.D.

Příspěvek od Martin »

Kor když člověk nechodil na přednášku. Teda já jsem na ni původně chtěl chodit, ale, jak mám ve zvyku, když s nějakým předmětem (obvykle z důvodu nemoci) ztratím kontakt, tak na přednášku přestanu chodit, dokud to nedoženu. Všimněte si: "dokud to nedoženu" - :lol: :lol: :lol:
"Endure. In enduring grow strong."
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Prubeh zkousky:
ma s sebou nejakyho pomocnika (doktorand), dneska se pry uci jak na to, od priste asi zkousi oba.
Zkousi se stylem algebra - bican, tj. vsichni najednou ve tride (dnes dopoledne 4) a beha od jednoho k druhymu.
Kazdy si hodi kostkou (ma snad 24 cisel :-) ) a podle toho dostane tema, ktery se ale jeste muze zmenit, protoze ma trochu neporadek v papire. Temat je tusim 22 nebo 23.
Pak ma clovek cas napsat definice a vety, kdyz je vse ok, tak se udela nejakej ten dukaz a smitec.

Hodnoceni:
Myslim ze Maly dava lepsi znamky, nez se o nem rika. Rozhodne je to lepsi, nez napr. ustni u Zajicka, dokonce bych rek, ze je snad tak hodnej jako Bican :-) Akorat by si clovek mel dat bacha na to, aby nerikal nejaky hruzy.
Uživatelský avatar
Martin
Supermatfyz(ák|ačka)
Příspěvky: 330
Registrován: 19. 2. 2005 20:23
Typ studia: Matematika Ph.D.

Příspěvek od Martin »

Tak to mě uklidnilo. Navíc házení kostkou je mnohem humánnější metoda, než dávat tahat přímo ty otázky. Je to sice samozřejmě nesmysl, protože i když šaháš přímo na ty papíry se zadáním, tak to prostě nemůžeš ovlivnit, ale když jsem si pak vytáh něco, co jsem zrovna dvakrát nechtěl, tak jsem si prostě nemoh neříkat: "Proč jsem si nevzal hned ten první papírek, na kterej jsem šáhnul..."
"Endure. In enduring grow strong."
Broc
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 17
Registrován: 6. 1. 2006 12:47

Příspěvek od Broc »

Co kdyz si prinesu vlastni kostku? (Na prvni pohled se snad nerozezna 24-stenka od 12-stenky).
Broc
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 17
Registrován: 6. 1. 2006 12:47

Příspěvek od Broc »

Anonymous píše:Prubeh zkousky:
ma s sebou nejakyho pomocnika (doktorand), dneska se pry uci jak na to, od priste asi zkousi oba.
Zkousi se stylem algebra - bican, tj. vsichni najednou ve tride (dnes dopoledne 4) a beha od jednoho k druhymu.
Kazdy si hodi kostkou (ma snad 24 cisel :-) ) a podle toho dostane tema, ktery se ale jeste muze zmenit, protoze ma trochu neporadek v papire. Temat je tusim 22 nebo 23.
Pak ma clovek cas napsat definice a vety, kdyz je vse ok, tak se udela nejakej ten dukaz a smitec.

Hodnoceni:
Myslim ze Maly dava lepsi znamky, nez se o nem rika. Rozhodne je to lepsi, nez napr. ustni u Zajicka, dokonce bych rek, ze je snad tak hodnej jako Bican :-) Akorat by si clovek mel dat bacha na to, aby nerikal nejaky hruzy.
A jake vlastne byly znamky?
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

je to tak netreba se vzdavat a kde je snaha a vis alespon neco naznacit je trojka,,, a heslo radeji but ticho a neplacej blbosti
Uživatelský avatar
Goran
Admin(ka) level I
Příspěvky: 214
Registrován: 23. 9. 2004 09:47
Typ studia: Informatika Bc.
Bydliště: HK/Otava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goran »

Z nás čtyř ranních byla myslím jedna jednička, dvě trojky a jeden třeťák tam byl ještě po mně a ten to měl někde mezi tři a výš. Jinak Ten člověk co tam byl byl Hencl. Malý hodný byl, ale ne tak jako Bican, když viděl, že něco nevím tak se na to docela ptal. A chtěl vidět, že opravdu rozumím tomu co píšu. A taky myslím, že kdybych nenapsal ani náznak důkazu (ideu) tak by nebyl rád.
Uživatelský avatar
Scoo
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 11
Registrován: 23. 6. 2005 12:41
Typ studia: Informatika Bc.
Bydliště: Orlova, +ý.++. pokoj b++č, Bandalong, Arborea
Kontaktovat uživatele:

zkouska

Příspěvek od Scoo »

Ve druhe skupine uz tomu sefofal Hencl, Maly tomu spise prihlizel, ze tri lidi co sme tam byli tak dostali 2 jednicku a ja dvojku,...
Hencl se me ptal: rozklad miry (abs.spoj., spoj., disk. atp., to sem nedal), najit nakou singularni miru s lebesquovou (to zjistil ze se nedelalo na prednasce tak to pak nechtel), lebesquv abs. integral (vytvorit+vlastnosti, nak sem zmatkoval), linearita integralu(dukaz... ani nemusel byt cely jen okecat, sem zamachroval s dyadickym rozvojem), doplnujjici otazka: f, g jsou meritelne, je h:=f/g merilna je-li pro g=0 h=0 (to skoro cele udelal Maly za mne).

Sam bych se vyhodil protoze sem jim neumel popsat ani diskretni miru.

V pulce zkousky prisel Pick jestli de Maly na obed... :]
What can change the nature of the man?

Co může změnit charakter člověka?
Odpovědět

Zpět na „Teorie míry a integrálu“