13.2

Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

podla mna to je narocne ked chce niekto dostat jednotku dvojku musi makat cely rok musi chodit na prednasky aj cvicenia a aj doma sa do toho pozerat ... a to smeester a semestr a potom su na MFF taky studenti co maju jednotku z analyzy ale nechodia na pivo o "normalnom" zivote nevedia nic a da sa snimi porozpravat akurat tak o skole a nejakej skur....j hre...
a su namysleny ako dedecek...

nemam rad jednotkarov.
Petrik
Matfyz(ák|ačka) level II
Příspěvky: 67
Registrován: 21. 6. 2005 10:05
Typ studia: Informatika Bc.
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petrik »

Anonymous píše:podla mna to je narocne ked chce niekto dostat jednotku dvojku musi makat cely rok musi chodit na prednasky aj cvicenia a aj doma sa do toho pozerat ... a to smeester a semestr a potom su na MFF taky studenti co maju jednotku z analyzy ale nechodia na pivo o "normalnom" zivote nevedia nic a da sa snimi porozpravat akurat tak o skole a nejakej skur....j hre...
a su namysleny ako dedecek...

nemam rad jednotkarov.
Hmm, nedivim se, ze to pises anonymne, kdybych se pod tohle mel podepsat, tak musim lezt kanaly.
If the facts don't fit the theory, change the facts.
Petrik
Matfyz(ák|ačka) level II
Příspěvky: 67
Registrován: 21. 6. 2005 10:05
Typ studia: Informatika Bc.
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petrik »

Prosim Vas, take nevim, jak resit konv integralu od jedne do nekonecna
sin(x + exp(x))x^4dx
Nasadil jsem substituci i soustove vzorce, ale nakonec jsem to dohnal do docela extremni situace...
If the facts don't fit the theory, change the facts.
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Petrik píše:Prosim Vas, take nevim, jak resit konv integralu od jedne do nekonecna
sin(x + exp(x))x^4dx
Nasadil jsem substituci i soustove vzorce, ale nakonec jsem to dohnal do docela extremni situace...
Yop. Rozsir to derivaci to vevnitr derivaci argumentu sinu (tedy (1+e^x)/(1+e^x)) a pak standartne pres Dirichleta. Vcelku trifka.
Uživatelský avatar
Martin
Supermatfyz(ák|ačka)
Příspěvky: 330
Registrován: 19. 2. 2005 20:23
Typ studia: Matematika Ph.D.

Příspěvek od Martin »

Anonymous píše:podla mna to je narocne ked chce niekto dostat jednotku dvojku musi makat cely rok musi chodit na prednasky aj cvicenia a aj doma sa do toho pozerat ... a to smeester a semestr a potom su na MFF taky studenti co maju jednotku z analyzy ale nechodia na pivo o "normalnom" zivote nevedia nic a da sa snimi porozpravat akurat tak o skole a nejakej skur....j hre...
a su namysleny ako dedecek...

nemam rad jednotkarov.
Naprosto se mýlíš. Na jedničky není potřeba chodit na přednášky - já jsem toho živoucí ukázka. Stačí, když tě to baví a jseš ochoten vynaložit alespoň nějaké duševní úsilí při domácím studiu. Jinak by mne moc zajímala tvá definice "normálného" života. Souhlasím, že je naprosto normální chodit na pivo. Bohužel tohle neřeší naši situaci. Asi podstatnější fakt je, že stejně tak je i normální na pivo nechodit. Jestli si myslíš, že smyslem studia na VŠ je pořádně zakalit, dokud to jde, tak se prostě pleteš. Pro mnoho lidí je předmět jejich studia současně koníčkem a ti si pak normálního života užívají mnohem víc než ty. Mně třeba nepřipadá normální, ale spíš naprosto absurdní studovat jen kvůli tomu, abys vystudoval. Když už na nějakou tu přednášku zajdeš, tak se tam nudíš a po zkouškách jen znechuceně nadáváš na profesory. Tohle ti přijde normální?
No musím říct, že věnovat hodně času svému koníčku je rozhodně lepší způsob života, než pořád jenom nadávat a kalit. A to pomíjím fakt, že o osobním životě těch "jednotkárov", které tak nemáš rád, nevíš naprosto nic. Většina z těch, co znám, jsou všestranní lidé.
"Endure. In enduring grow strong."
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

martin naprosto suhlasim s tebou
Uživatelský avatar
Martin
Supermatfyz(ák|ačka)
Příspěvky: 330
Registrován: 19. 2. 2005 20:23
Typ studia: Matematika Ph.D.

Příspěvek od Martin »

To je dobré vědět. Jenom je škoda, že se k mému názoru odváží přihlásit jenom anonym :mrgreen: .
"Endure. In enduring grow strong."
Broc
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 17
Registrován: 6. 1. 2006 12:47

Příspěvek od Broc »

Martin píše:To je dobré vědět. Jenom je škoda, že se k mému názoru odváží přihlásit jenom anonym :mrgreen: .
Ja se k tvemu nazoru take plne pripojuju - s jedinou vyhradou - JE NORMALNI CHODIT NA PIVO :lol:
Uz jsem zase vozralej. :lol:
Uživatelský avatar
Isidor
Adoptoval Tutcheka
Adoptoval Tutcheka
Příspěvky: 247
Registrován: 8. 12. 2004 23:22
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: mám
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Isidor »

Martin píše:To je dobré vědět. Jenom je škoda, že se k mému názoru odváží přihlásit jenom anonym :mrgreen: .
Ja si myslim, ze je to bot :lol:
Inteligentních lidí je menšina. Demokracie je vláda většiny.
Odpovědět

Zpět na „Analýza/kalkulus“