Zajíček

Uživatelský avatar
Devron
Matfyz(ák|ačka) level III
Příspěvky: 180
Registrován: 7. 11. 2005 09:16

Zajíček

Příspěvek od Devron »

maly dotaz...

je tu nekdo, pripadne kolik vas je, takovych, ze jednou u Zajicka analyzu neudelal a pak ji v dalsim semestru udelal... at uz 1b kdyz nemel 1a, nebo ted 2a kdyz nemel 1b (pripadne 1b ani 1a)
Naposledy upravil(a) Devron dne 18. 2. 2006 14:52, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Martin
Supermatfyz(ák|ačka)
Příspěvky: 330
Registrován: 19. 2. 2005 20:23
Typ studia: Matematika Ph.D.

Příspěvek od Martin »

Chceš říct, že si Zajíček některá jména zapamatoval, nebo dokonce zapsal do kolonky "tomu to nedávat"? Tomu vážně nevěřím. Je sice přísný, ale stejně tak je i spravedlivý. Když to budeš umět, určitě ti to dá. Ale máš pravdu, že já mám podobné dilema: Olympiáda, nebo analýza? Aspoň že tam (jako Češi) máme tak málo početné zastoupení...
"Endure. In enduring grow strong."
Uživatelský avatar
Devron
Matfyz(ák|ačka) level III
Příspěvky: 180
Registrován: 7. 11. 2005 09:16

Příspěvek od Devron »

Martin píše:Chceš říct, že si Zajíček některá jména zapamatoval, nebo dokonce zapsal do kolonky "tomu to nedávat"? Tomu vážně nevěřím. Je sice přísný, ale stejně tak je i spravedlivý. Když to budeš umět, určitě ti to dá. Ale máš pravdu, že já mám podobné dilema: Olympiáda, nebo analýza? Aspoň že tam (jako Češi) máme tak málo početné zastoupení...
humoristo :-)
Naposledy upravil(a) Devron dne 18. 2. 2006 14:52, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Martin
Supermatfyz(ák|ačka)
Příspěvky: 330
Registrován: 19. 2. 2005 20:23
Typ studia: Matematika Ph.D.

Příspěvek od Martin »

Ale proč by něco takového dělal? Já to vážně nechápu a je to pro mne skoro neuvěřitelné. Vždyť nikoho z nás osobně nezná, tak proč by se nás snažil potopit?
"Endure. In enduring grow strong."
Uživatelský avatar
Devron
Matfyz(ák|ačka) level III
Příspěvky: 180
Registrován: 7. 11. 2005 09:16

Příspěvek od Devron »

Martin píše:Ale proč by něco takového dělal? Já to vážně nechápu a je to pro mne skoro neuvěřitelné. Vždyť nikoho z nás osobně nezná, tak proč by se nás snažil potopit?
mne se neptej, ale dela to...
Uživatelský avatar
Scoo
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 11
Registrován: 23. 6. 2005 12:41
Typ studia: Informatika Bc.
Bydliště: Orlova, +ý.++. pokoj b++č, Bandalong, Arborea
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Scoo »

Martin píše:Ale máš pravdu, že já mám podobné dilema: Olympiáda, nebo analýza? Aspoň že tam (jako Češi) máme tak málo početné zastoupení...
Heh, olympiada nebo analyza... ona naka olympiada je? Ja spis resim matalyza nebo de_inferno, a co teprve muj oblibeny de_clan1_mill no to se proste neda odolat.
What can change the nature of the man?

Co může změnit charakter člověka?
Uživatelský avatar
Edge
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 8
Registrován: 23. 1. 2006 20:29

Příspěvek od Edge »

Body se zase deli na "ciste" a "spinave", staci mensi prepis, dostanes jen spinave a jdes na ustni. Takze na ustni zkonci skoro kazdy...by me zajimalo, kolik % lidi pak dostane tu lepsi znamku (hlavne tech co maji x-4)
Uživatelský avatar
Flash
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 6
Registrován: 26. 9. 2004 17:35
Typ studia: Informatika Bc.
Bydliště: Hradec Králové, Otava - 713/A
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Flash »

Edge píše:...by me zajimalo, kolik % lidi pak dostane tu lepsi znamku (hlavne tech co maji x-4)
Ja sel mezi 3-4 a dostal jsem za 3. Myslim, ze Zajicek je fakt spravedlivy.
Odpovědět

Zpět na „Analýza/kalkulus“