Luxonis: Javascript vývojář

Brigády, placené nabídky, apod...
vlad_v
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 5
Registrován: 11. 2. 2022 20:49
Typ studia: Informatika Bc.

Luxonis: Javascript vývojář

Příspěvek od vlad_v »

V Luxonisu vyvíjíme nejlepší kamery pro umělou inteligenci. Naše produkty řeší zásadní celosvětové problémy - např. ochranu mořského života, automatické zamědělství, samořiditelná auta nebo přistávání kosmických lodí. Spolupracujeme s Googlem, Intelem a Microsoftem na těch nejtěžších výzvách a přesto jsme startup, kde každý může zásadně ovlivnit výsledek. Hledám k sobě do týmu lidi, kteří chtějí posouvat hranice možného a chtějí aby jejich práce měla smysl.

Kdo jsem já?

Posledních 7 let jsem pracoval s Robertem Perou (https://en.wikipedia.org/wiki/Robert_Pera) na zpřístupnění internetu pro lidi v místech, kde dosud dostupný nebyl. Robert začínal v Applu a z půjčky na kreditní kartě vybudoval společnost Ubiquiti, která má nyní hodnotu přes 400 miliard korun a stovky miliónů lidí jsou připojeni k internetu přes Ubiquiti zařízení. Rozjeli jsme systém, který nyní spravuje téměř 3 miliony routerů po celém světě. Mobilní appku WiFiman, která má 8 milionů instalací, dvě vývojové pobočky s 60 software vývojáři a distribuční centrum pro Evropu. Bylo to krásné dobrodružství. V Ubiquiti jsem se potkal s lidmi, kteří chtějí dělat na skvělých věcech. Jeden z kolegů založil před pár lety Luxonis s cílem zjednodušit použití umělé inteligence "na okraji" - tedy bez použití výkonných počítačů v datových centrech. Spotřeba takových kamer je do 5W a jsou jen o něco větší než obal od žvíkaček - můžete je naučit, jak vypadá moře a zvládnou řídit loďe. Nebo je naučíte rozpoznávat auta na kolizním kurzu a budou se jim vyhýbat. A nebo je naučíte rozpoznávat místo, které je bezpečné pro přistání kosmického modulu. Tohle bylo před pár lety ještě scifi. Naší misí v Luxonisu je umožnit komukoliv snadné využití umělé inteligence a počítačového vidění.

Koho potřebuji?

Javascript vývojáře se zkušeností s Reactem, ochotou se učit novým věcem a spolehlivostí.

Co nabízím?

Možnost dělat na těch nejzajímavějších problémech a v novém oboru, který je na špici vědeckého pokroku. Nadstandardní peníze, abyste nic nemuseli řešit.

Kdo jsme?

Americký startup se sídlem v Denveru a vývojovými týmy po celém světě. Nyní nově i v ČR.

Máš-li zájem se dozvědět o práci v Luxonisu více, tak mi napiš na vlad@luxonis.com
Odpovědět

Zpět na „Práce“