Rostoucí startup založený absolventem MFF

Brigády, placené nabídky, apod...
martin_cod8

Rostoucí startup založený absolventem MFF

Příspěvek od martin_cod8 »

Po letech znovu otevírám Matfyz forum. Nostalgie. Proč?

Zhruba před 2 roky jsem měl s kamarádem docela troufalý nápad - založit startup.

Každá firma je postavena na kvalitních lidech, a je dost možné, že právě ty jsi člověk, kterého hledáme.

Konkrétní detaily se můžeš dočíst na konci, ale ve zkratce bys měl/a být chytrý/á, hladový/á učit se nové věci a chtít řešit problémy.

Připojil/a by ses k nám pomáhat digitalizovat firmy, a získal/a bys tak možnost vidět hodně zajímavých projektů a klientů (v Evropě a USA).
Zároveň se snažíme vydělané peníze reinvestovat a stavět vlastní produkty (pokud máš nápad, tak budeš mít příležitost ho realizovat).

Teď je nás 8 a máme v plánu v tomto roce 2-3 násobit tým. Hledáme primárně vývojáře a datové analytiky. Nicméně pokud tě tato oblast zajímá, ale nejsi nějak zkušený/á, tak stejně napiš.

Nejlepší bude, když kontaktuješ přímo mě, Martina na martin@cod8.io

A teď trochu formality co můžeš očekávat.
  • Máme čas od času večerní "firemní" meetingy :) - naposled jsme po sobe stříleli ve VR a doplnili energii ve výborné restauraci v Praze
  • Budeš obklopen/a lidmi s pestrými koníčky. Fitness, tancování, podcasty o byznysu, hry, meditace apod.
  • Pokud s námi vydržíš, dostaneš podíl ve firmě
  • Můžeš pracovat odkudkoliv
  • Ceníme si svobodu, přizpůsob si svůj pracovní režim
Softwarový vývoj děláme:
  • V Reactu na frontendu pro web a React-native pro mobil (vše v Typescript)
  • ASP.NET nebo NodeJS na backend (Typescript či C#)
  • Používáme moderní nástroje, co bys čekal/a - Github, Azure, AWS, Docker, NoSQL DB apod.
Pro datovou analýzu by se hodila zkušenost s:
  • Nějakým jazykem pro analýzu dat (nejspíš Python)
  • Umět vybrat správný model pro data (ideálně i tušit něco o Machine Learning případně mít nějaké zkušenosti)
  • Umět data vykreslit (např PowerBI, Tableau) je plus
Jak jsem zmiňoval výše, nejlepší bude se ozvat na martin@cod8.io a můžeme se pobavit podrobněji.
Pokud chceš dostat možnost zazářit, tak je toto právě pro tebe.
Odpovědět

Zpět na „Práce“