Formulář na pracovní pozice

Brigády, placené nabídky, apod...
vitael

Formulář na pracovní pozice

Příspěvek od vitael »

Hledám šikovného studenta který by naprogramoval webový formulář (aplikaci v ASP.Net Core) pro výběr a přihlašování na pracovní poizce. Cena domluvou. V případě zájmu mi prosím napište na vitael@seznam.cz. Díky.

[b]Část 1. – Formulář pro výběr pracovní pozice[/b]

Tuto část budou použít uživatel k přihlášení do výběrového řízení na pracovní pozici. Tato část bude Single Page Application , která uživateli zobrazí pomocí rozbalovacího menu (HTML element <select>) seznam poboček dané společnosti z jednotlivých krajů, ve kterých společnost nabízí volné pozice. Uživatel si vybere pobočku a následně se mu naplní další rozbalovací menu, ve kterém budou na výběr již konkrétní pozice na dané pobočce. Jednotlivé pobočky mohou mít různá zaměření, proto se očekává, že se jednotlivé pracovní pozice na pobočkách budou lišit. Ve chvíli, kdy si vybere konkrétní pozici, aplikace mu zpřístupní:

[list]
- Pole pro zadání textu přihlášky (textové pole o max. délce 1000 znaků) - povinné
- Pole pro zadání emailové adresy - povinné
- Pole pro zadání telefonního čísla - povinné
- Možnost vložit životopis jako přílohu - povinné
- Odesílací tlačítko
[/list]

Ve chvíli, kdy uživatel stiskne odesílací tlačítko (a má vyplněna data ve formuláři) aplikace odešle data na Web API implementované v rámci Část 2. Poté se mu zobrazí zpráva o úspěšném odeslání a po jejím „odkliknutí“ mu je znovu zobrazena stránka ve výchozím stavu, tedy si znovu může vybrat pobočky a pracovní pozice atd. Data do rozbalovacích menu si tato aplikace bude získávat rovněž prostřednictvím volání Web API implementovaného v části 2.


[b]Část 2 – Zpracování přihlášek[/b]

Tato část bude implementována jako ASP.NET Core aplikace, kde pro tvorbu uživatelského rozhraní je povinné použít Razor Pages. Tato část bude mít data ukládaná do relační databáze, přičemž je povinné použít technologii Entity Framework Core a MS SQL Server. Aplikace zároveň vystaví WebApi pro obsluhu první části úkolu.

Tato část bude sloužit pracovníkům osobního oddělení pro zpracování přihlášek. Aplikace bude obsahovat jednu stránku, která bude sloužit jako monitorovací nástroj pro sledování aktuálního stavu přihlášek. Na této stránce budou zobrazeny následující informace:

[list]
- Počet aktuálně hlášených dosud nevyřešených přihlášek
- 10 nejstarších přijatých dosud nevyřešených přihlášek, u kterých bude zobrazeno datum a čas jejích zadání a bude možné si zobrazit text přihlášky + odkaz na stažení přílohy životopisu.
[/list]

Tato stránka bude aktualizována v reálném čase pomocí technologie SignalR (klientská část může být implementována „čistém“ JavaScriptu) vždy když přijde nová přihláška nebo když je nějaká přihláška zpracována.

Aplikace bude obsahovat další stránku, na které bude zobrazen aktuální počet nevyřešených přihlášek. U každé z nich bude tlačítko, které uživatel zmáčkne, když bude chtít reagovat na přihlášku. Po jeho stisknutí se zobrazí detail dané přihlášky (datum zadání, email a telefon zadavatele, text + odkazy na přílohu se životopisem) a uživatel bude mít možnost napsat odpověď (povinná o max. délce 1000 znaků) a označit přihlášku za přijatou, nebo zamítnutou. Stisknutím tlačítka se data uloží (do databáze se uloží stav přjato/zamítnuto, datum a čas reakce na přihlášku). Tím se přihláška stane zpracovanou a uživatel může opět stisknutím tlačítka začít odpovídat na jinou nezpracovanou přihlášku. Zpracované přihlášky se nikde v aplikace nezobrazují, tedy si je můžeme prohlédnout pouze v databázi.

[b][i]Poznámka:[/i][/b] nemusíte řešit to, že by s touto aplikací pracovalo více uživatelů, a tedy případnou situaci, kdy by přihlášky paralelně zpracovávalo více uživatelů. Nemusíte řešit správu dat, nebo nějaký administrační profil. Testovací data nahrajte rovnou do databáze.

[b][i]Poznámka2:[/i][/b] doporučeným postupem pro první část je použít toolchain Create React App a vytvořit tuto část jako samostatnou aplikaci např. v prostředí Visual Studio Code tak, že poběží na Node.js. Alternativně můžete tuto část implementovat jakou součást ASP.NET Core aplikace implementované v rámci Část 2 např. s použitím šablony pro ReactJS projekt pro ASP.NET Core.
Odpovědět

Zpět na „Práce“