Máme zajímavou práci pro kreativního a samostatného člověka

Brigády, placené nabídky, apod...

Máme zajímavou práci pro kreativního a samostatného člověka

Příspěvekod OTIDEA » 13. 1. 2021 13:53

Máme zajímavou práci pro kreativního a samostatného člověka, který se s námi chce rozvíjet a tvořit kreativní a vzdělávací obsah pro ostatní.

Na částečný úvazek přijmeme kolegu, nebo kolegyni, který se nebojí komunikovat s lidmi, je zdatný v práci s počítačem, odborných technických programech a databázích (samozřejmě Tě zaškolíme) a orientací se na tvorbu online obsahu, nejlépe na ŽL.
Jsme menší firma, zabývající se poradenskou a školící činností a hledáme novou posilu do týmu elektronizace, tedy někoho, kdo je technicky zdatný a dokáže pracovat samostatně. Náš nový kolega by měl perfektně ovládat český jazyk a samozřejmě rozumět moderním technologiím, protože je bude denně využívat k práci. Jsme pevný a stabilní tým, je tedy třeba abys byl nejen samostatný, ale i týmový hráč. Pokud budeš ovládat i anglický jazyk a budeš navíc umět pracovat v programech na editaci videí a chceš se dále rozvíjet a růst spolu s námi, budeme rádi když nám pošleš životopis.

Co Ti za to nabídneme?
Odpovídající finanční ohodnocení na základě hodinové sazby je samozřejmostí, stejně jako skvělý kolektiv. K tomu Ti ještě nabízíme bonus za dobře a včas odvedenou práci.
Naše kanceláře jsou na Žižkově, cca 5 minut chůze od metra A – Flora, takže k nám není nijak složitá cesta.

Co bys měl ovládat?
Je potřeba abys ovládal Mac a základní programy, jako je práce v MS Office. Potřebujeme abys uměl pracovat v Adobe (hlavně photoshop, případně jiné grafické programy pro úpravu a tvorbu obrázků – Corel atp..) a samozřejmě práce ve video editoru (Final Cut, Vegas, DaVinci Resolve, nebo jiné, na které jsi zvyklý) a klíčování pozadí, s tím totiž budeš primárně pracovat.

Těšíme se až se uvidíme, třeba hledáme právě Tebe.

Kontaktní osoba: Barbora Opeltová – barbora.opeltova@otidea.cz
OTIDEA
 

Zpět na Práce

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník