Výběr úrovně

Ja něpanimáju, vy gavarite po anglicki?
oribatej

Výběr úrovně

Příspěvek od oribatej »

Zdravím,
chci se zeptat, jak velký rozdíl je mezi úrovní B a C - především co se týká obtížnosti a obsahu hodin.
Mám spíše problémy s konverzací v aj a stále se nemohu rozhodnout.
Předem díky za odpověď.
hivalien
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 2
Registrován: 11. 9. 2011 08:51
Typ studia: Matematika Bc.

Re: Výběr úrovně

Příspěvek od hivalien »

A máš nějaký certifikát o svojí angličtině? :) Nebo na co by ses tipnul? B1 nebo B2? Já teda jdu taky do prváku, ale podle toho, co jsem viděl na Albeři, tak D je pro ty, co tu angličtinu potřebujou hlavně kvůli těm odborným pojmům, který se tam budou používat. C bude asi pro ty, kteří zvládají kostrbatě mluvit. B jsou ti, co mají aspoň nějaké základy a A jsou ti, co neumí anglicky vůbec :-? Neručim za to ale :) Jinak myslim, že A a B mají po dvou hodinách týdně, zatímco C a D jen jednu.
Uživatelský avatar
Almer
Site Admin
Příspěvky: 686
Registrován: 12. 10. 2004 10:58
Typ studia: Informatika Ph.D.
Bydliště: Mala Strana - 203
Kontaktovat uživatele:

Re: Výběr úrovně

Příspěvek od Almer »

Jinak myslim, že A a B mají po dvou hodinách týdně, zatímco C a D jen jednu.
Ano, tohle je pravda.

Osobne bych radeji volil C, je lepsi trosku se precenit a pak se nechat potahnout. Takze kdyz uvidis, ze nezvladas, tak mas stejne jeste 4 tydny na presun do B.
Zakládající člen klubu Ortodoxních Matfyzáků :-D

Jsem LAMER ale neumim se ani podepsat ]:-)
steves
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 33
Registrován: 13. 12. 2008 16:29
Typ studia: Informatika Bc.

Re: Výběr úrovně

Příspěvek od steves »

hivalien píše:tak D je pro ty, co tu angličtinu potřebujou hlavně kvůli těm odborným pojmům, který se tam budou používat.
Pokud myslíš ESP, tak před rokem, kdy jsem zkoušku z angličtiny dělal, se většina lidí (včetně mě) ESP vůbec neučila a to kvůli poměru čas na učení ku počtu bodů, který tím člověk může získat. Daleko důležitější byly body navíc za každý zápočet. Trochu lepším angličtinářům pomůžou k snadný jedničce a někteří horší zase díky nim tu zkoušku udělali.
Odpovědět

Zpět na „Anglický jazyk“