Zápis AJ v IS

Ja něpanimáju, vy gavarite po anglicki?
Uživatelský avatar
Hanka
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 20
Registrován: 19. 6. 2010 16:29
Typ studia: Matematika Bc.
Bydliště: Praha

Zápis AJ v IS

Příspěvek od Hanka »

Mrkla jsem na rozvrh, AJ je tam několikrát. Našla jsem si tu, kterou chci (kód NJAZ070) a z toho verzi pro středně pokročilé, je jich tam víc, časově se mi jich líbí jen pár, jala jsem jednu z nich si zapsat a ejhle, červený pruh s "V současné době není na žádné z fakult povolen zápis(vlastní) předmětů". Podle harmonogramu už se dávno zapisuje. OK, takže když si vyberu jedno z těch modrých políček, to si rozkliknu a tam kliknu na "zapsat", to nejde.
Druhá varianta - nechala jsem si vyhledat ten NJAZ070, ten zaškrtla a dala zapsat, čímž se mi objevily varianty - možnost zapsat si pro středně pokročilé v pondělí, nebo pro pokročilé v pátek. Zkusila jsem si ten první zapsat a ejhle, jde to.
A teď přicházím k pointě :-) Já nechci chodit v pondělí, já chci chodit v jiný den. Jak to mám udělat? Nemusím s takovou prkotinou za proděkanem se speciální žádostí, že ne? :-) Nebo můžu prostě přijít na jinou paralelku a zeptat se, zda můžu chodit tam? Bývá to obvyklé? Dělají s tím problémy?
De omnibus dubitandum est.
Uživatelský avatar
tutchek
Site Admin
Příspěvky: 795
Registrován: 21. 9. 2004 00:40
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: Praha, Bohnice
Kontaktovat uživatele:

Re: Zápis AJ v IS

Příspěvek od tutchek »

Nejsem si zcela jist, ale anglictina se vzdy resila s katedrou jazyku primo, tzn nakontaktovat katedru pokud se nepletu.

Edit by Almer: nop, anglictina byla pridelene podla stupne primo pri zapise. Pokud nejsi na zapis, tak pridat se k nejakemu volnemu, coz se ji povedlo.
exAdmin. Magistr přes umělou inteligenci. Právník přes daně.
Uživatelský avatar
Almer
Site Admin
Příspěvky: 686
Registrován: 12. 10. 2004 10:58
Typ studia: Informatika Ph.D.
Bydliště: Mala Strana - 203
Kontaktovat uživatele:

Re: Zápis AJ v IS

Příspěvek od Almer »

Tyhle zapisy probihaji stylem, kdo drive prijde, ten drive ma hodinu. Kdyz jsi nestihla, tak mas jednoduse smolika :lol:

Jinac to tu probiha jak na jiny fakultach = otevre ze zapis, za 10s mas rozebrane dobre cvika, za dalsich 30s mas rozebrane normalni cvika...a pak tam dlouho visi ty zbyle. Kdyz si zacnes pozde...tak proste si musis vzit ty, ktere mas dispozici.

Co se tyce prichodu. Muzes to zkusit, ale vetsinou ty cvika jsou limitovane kapacitou ucebny, takze vetsinou te vyhodi (aspon mi se stalo dvakrat), ze by radi, ale kapacita sorry. Byly aj cviceni, kdy se na prvnich 5 minutach reklo...kdo z vas tu chodi podle rozvrhu zustanou, zbytek ven.
Zakládající člen klubu Ortodoxních Matfyzáků :-D

Jsem LAMER ale neumim se ani podepsat ]:-)
Vojta Vorel

Re: Zápis AJ v IS

Příspěvek od Vojta Vorel »

Hoj

Mě šlo včera vybrat z celkem spousty možností. Dělal jsem to přes záložku Zápis(vlastní), vahledal jsem si tu angličtinu NJAZ070, a bylo tam na výběr celkem dost termínů, každý den několik, a všechny šly zapsat.
Doufám že jsem neudělal nějakou blbost, celkově se v tom zapisování taky moc neorientuju.

Vojta (prvák, informatika)
Uživatelský avatar
Hanka
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 20
Registrován: 19. 6. 2010 16:29
Typ studia: Matematika Bc.
Bydliště: Praha

Re: Zápis AJ v IS

Příspěvek od Hanka »

Jo, tak dneska už mi to šlo taky - zapsat se na všechny. Takže jsem opustila to nechtěné a zapsala si chtěné cvičení. Rozhodně nebyl problém v tom, že by byla ta cvičení plná. Všude je obsazená tak čtvrtina ze stanovené kapacity (20 míst). No, mohli mi to zprovoznit i u ostatních předmětů, nejen u AJ :-)
De omnibus dubitandum est.
Odpovědět

Zpět na „Anglický jazyk“