ZK 3.6.2010

Ja něpanimáju, vy gavarite po anglicki?
marion
Matfyz(ák|ačka) level II
Příspěvky: 69
Registrován: 4. 10. 2008 11:05
Typ studia: Informatika Mgr.
Kontaktovat uživatele:

ZK 3.6.2010

Příspěvek od marion »

Pokusím se shrnout své postřehy:

Je poměrně výhodné přijít alespoň 15 minut před oficiálním začátkem zkoušky, protože máte pak dostatek možností kam se zapsat na odpolední ústní.
Nezapomeňte si index, protože se před zahájením vybírají a kontrolují se splněné zápočty z angličtin, které jste dosud absolvovali.

Nevím jestli je to u všech zkoušek stejné, ale v naší skupině dohlížel pan Mikuláš, který nás během jednotlivých částí nijak neinformoval o zbývajícím čase. Takže je docela fajn vzít si nějaké hodinky, protože mobily nesměly být na lavici. Celkově mě písemná část nepřišla nijak záludná, je ovšem třeba opravdu neotálet, protože času bylo aspoň pro mě tak na hraně. Poslech byl srozumitelný, akorát opět mě zaskočilo to, že jsme doposlouchali a hned se odevzdávalo. Očekávala jsem totiž, že po poslechu bude třeba 10 minut na dokončení, ale nebylo.

Co se týče ústní části tak tam asi hodně záleží na tom zkoušejícím. Mám dobrou zkušenost s Jacobem Kashdanem, v uvolněném duchu jsem povídala o tom odborném textu, který jsem si připravila a on mi kladl různé otázky. Ale vůbec se do toho textu nedíval. Pak se mě ještě ptal odkud pocházím, jak se mi líbí v Praze atd. :) A nakonec mi dal za 1, ačkoliv jsem písemnou část nenapsala nijak slavně. Mluvila jsem pak se spolužáky, kteří šli k české zkoušející a jejich pocity byly dost negativní.. Ale určitě záleží na konkrétním případě, takže to nelze moc paušalizovat.
mm

Re: ZK 3.6.2010

Příspěvek od mm »

mal by som k tomu este dotaz... ked som chodil na anglinu aj tento semeter ale nedostal som za nu ziaden zapocet, co je logicke kedze je zakoncena skuskou, tak ako mam potom dokladovat ze som nou uspesne presiel aj tento semester a teda ze mam narok na 8 bonusovych bodov?
sandas

Re: ZK 3.6.2010

Příspěvek od sandas »

Oni mají poznamenáno kdo má nárok na 8 bonusových bodů za tento semestr.

Zkouška z mého pohledu:
U písemné části jsem měl Emmerovou a nic nepotěší víc, než když vám v průběhu testu neustále opakuje, že jste předchozí část (např.: gramatiku) napsali špatně (obecně se tak vyjádřila několikrát (mi psali, ona opravovala předchozí části testu)). V místnosti byli na stěně hodiny, ale čas občas vycházel tak tak (hlavně u listening části).

Na ústní jsem byl u p. Mikuláše, přečetl si název článku co jsem měl, stručně se zeptal o čem to je a co to znamená, nechal mě přečít část rovnice, popsat o čem je tvrzení na které narazil v článku a popsat obrázky. Následně překontroloval kolik mám bodů z písemné části, dal mi známku a bylo hotovo.
Odpovědět

Zpět na „Anglický jazyk“