zkouska 3.6.2009

Ja něpanimáju, vy gavarite po anglicki?
Uživatelský avatar
Donarus
Matfyz(ák|ačka) level III
Příspěvky: 194
Registrován: 30. 9. 2007 12:40
Typ studia: Informatika Mgr.

zkouska 3.6.2009

Příspěvek od Donarus »

Zkouska klasika,

listening neni tezkej, ale je toho docela hodne a moc se nedalo stihat na dva poslechy udelat tri cviceni zaroven....
essay dle mne docela mirne hodnocena (docela dobry je vedet, ktere casy pouzivame ve vypravovani)...
reading taky neni tezkej, u nas byly dva textiky a bylo to proste nejaky vyhledavani v textu .. tohle bylo docela vpohode...
gramatika byla ve stejnem stylu jako vzdy, dokonce byla uplne stejna, jako uz je tady na foru jednou nekde uverejnena v tech naskenovanych
zkouskovych pisemkach ... docela durazne doporucuju si to projit a naucit se to, protoze se to asi dost casto opakuje....
ESP teda nic moc... popis vzorecku

X(sub)n -> a
nejaky mensirovno, dvojtilda, zlomek a treti odmocnina
pak tam bylo doplnovani ruznych slovicek, jako treba major/minor axis apod....



Byl jsem u pani Houškové na ustnim a probihalo to v klidku ... opravili to asi o hodinu a ctvrt pozdeji, takze pak trochu dohaneli.... pokud se clovek spokojil se znamkou, ktera mu byla navrhnuta, tak to probehlo tak, ze si popovidal o testiku, co se mu libilo/nelibilo, co mu slo/neslo a proc a pak jen mirne naznacil o cem je jeho textik...
Pokud se cloveku ta znamka nakonec nejako nelibila, tak prisel na radu jeho textik ..... otevreno na nahodne strance a vybran enjaky pojem a vy ho pak mate popsat...

Ja jem mel 102 bodu vcetne tech ze semestru... to by bylo na dvojku, ale protoze jsem ji nechtel, tak jsem tam misto dvou minut byl asi tak 10 minut a nakonec jsem vybornou jednoduse dostal..... Nevim, jak u jinych zkousejicich, ale i ta oralni cast ma svuj vyznam...


no moc vycerpavajici popis to neni .. nechci vas pripravit o prekvapeni ... castecne je to take zpusobeno mym bolehlavem po vcerejsi davce alkoholu, pripadne otazky rad zodpovim..
mrs

Re: zkouska 3.6.2009

Příspěvek od mrs »

Mohl bys sem prosím tě hodit odkaz na ty ukázkové písemky? Nějak na ně nemůžu narazit.
padola

Re: zkouska 3.6.2009

Příspěvek od padola »

Jak dlouho to cely trva? Test + ustni? Je to na cely den?
P.
Him
Supermatfyz(ák|ačka)
Příspěvky: 400
Registrován: 25. 1. 2008 19:59
Typ studia: Informatika Bc.

Re: zkouska 3.6.2009

Příspěvek od Him »

Donarus: Jak je to subjektivne tezke? Chodil jsem do A4.
Pracoval jsem na poměrně hodně materiálech pro různé předměty. Pokud Ti něco z toho ušetřilo čas, vyjádři svůj dík v podobě pár satoshi: 1H5JPTrsXie7epAQXbXhMjdgwyLbJ5NHBW ;)
Uživatelský avatar
Donarus
Matfyz(ák|ačka) level III
Příspěvky: 194
Registrován: 30. 9. 2007 12:40
Typ studia: Informatika Mgr.

Re: zkouska 3.6.2009

Příspěvek od Donarus »

mrs píše:Mohl bys sem prosím tě hodit odkaz na ty ukázkové písemky? Nějak na ně nemůžu narazit.
no tak trvalo mi to asi pul dne, nez jsem se k tomu prolistoval, ale nakonec jsem to nasel prez matematickou cast fora :D ale je to to same, vzdyt anglictiny mame spolecne jak s matikama, tak fyzikama


http://forum.matfyz.info/viewtopic.php?t=1711
Uživatelský avatar
Donarus
Matfyz(ák|ačka) level III
Příspěvky: 194
Registrován: 30. 9. 2007 12:40
Typ studia: Informatika Mgr.

Re: zkouska 3.6.2009

Příspěvek od Donarus »

padola píše:Jak dlouho to cely trva? Test + ustni? Je to na cely den?
P.

Test trva pomerne dlouho ... rezervuj si tak ty dve, dve a pul hodinky... dela se mezitim pauzicka.... ale ono to docela rychle ubehne a nakonec budes mit pocit, ze casu je jeste malo.... Ustni je pak na chvilku .. po dopsani pisemne se na chodbe napises na presny (orientacni) cas -> kazdy z tech zkousejicich (obvykle jsou tri) ma 5 lidi za hodinu po 10ti minutach (+10min rezerva) ... zacina se pak cca 2 hodinky po tech testech - az se opravi...

ale urcite si ten den nic jineho neplanuj.. to, ze zkouska zacina v 9 znamena, ze pryc se dostanes tak kolem 3ti, 2he hodiny cca..
Uživatelský avatar
Donarus
Matfyz(ák|ačka) level III
Příspěvky: 194
Registrován: 30. 9. 2007 12:40
Typ studia: Informatika Mgr.

Re: zkouska 3.6.2009

Příspěvek od Donarus »

Him píše:Donarus: Jak je to subjektivne tezke? Chodil jsem do A4.


tak strasny, jak to vypada a jak to vsichni ti ucitele uvadeji to neni .... obzvlaste pokud mas tech 32 bodu tak je to docela brnkacka i bez velkeho uceni (naucit se casy, ESP (stejne jsem dostal 1,5/10 z ESP - takze pro me to byly zabity 3 hodiny uceni :) - a nekteri se na ESP neucili vubec)... slovicka se neuc, pokud nejsi blbej a neco nekdy v anglictine prectes a pokud si umis z kontextu dopatrat aspon priblizneho vyznamu, tak tim nezabijej cas :D :D


jak rikam .. pokud mas tech 32 bodu tak bys byl divnej, kdybys neprosel na na ty tri pokusy .... ver mi, ze projdes i na prvni ... :D :D ... ja mel 24 a s jednovecernim ucenim (counter-strike + ESP + counter-strike) jsem pak z pisemne dostal 102 a nasledne jsem nechtel dvojku, tak jsem 10 minut povidal o tech mych papirech, ktere jsem si donesl... a dostal 1 :)) Ja sice nebyl v A4, ale A3, ale nemyslim si, ze bych se buhvi jak snazil a buhvico mel v ty hlave :)
Odpovědět

Zpět na „Anglický jazyk“