MFF planuje slovnik

Ja něpanimáju, vy gavarite po anglicki?
Him
Supermatfyz(ák|ačka)
Příspěvky: 400
Registrován: 25. 1. 2008 19:59
Typ studia: Informatika Bc.

MFF planuje slovnik

Příspěvek od Him »

Nevíte někdo něco o tom projektu anglického slovníku, který chce rozběhnout MFF UK? Nemohu o tom nikde najít zmínku.
Pracoval jsem na poměrně hodně materiálech pro různé předměty. Pokud Ti něco z toho ušetřilo čas, vyjádři svůj dík v podobě pár satoshi: 1H5JPTrsXie7epAQXbXhMjdgwyLbJ5NHBW ;)
Uživatelský avatar
Tuetschek
Supermatfyz(ák|ačka)
Příspěvky: 657
Registrován: 15. 6. 2005 13:54
Typ studia: Nestuduji ale učím na MFF
Kontaktovat uživatele:

Re: MFF planuje slovnik

Příspěvek od Tuetschek »

Fakt? Jaky slovnik? Jako nejaky spesl technicky?
Plug 'n' Pray.
Him
Supermatfyz(ák|ačka)
Příspěvky: 400
Registrován: 25. 1. 2008 19:59
Typ studia: Informatika Bc.

Re: MFF planuje slovnik

Příspěvek od Him »

Mel by to byt cesko-anglicky slovnik matematickych pojmu (anglické pojmy česky vysvětlené, jestli jsem dával pozor).
Pracoval jsem na poměrně hodně materiálech pro různé předměty. Pokud Ti něco z toho ušetřilo čas, vyjádři svůj dík v podobě pár satoshi: 1H5JPTrsXie7epAQXbXhMjdgwyLbJ5NHBW ;)
Vanvejlen

Re: MFF planuje slovnik

Příspěvek od Vanvejlen »

http://esp-2nd-year-sw.webnode.cz/
tady o tom neco je...

Mimochodem - takovej slovnik uz existuje. Dokonce sedmijazycny (cesko-anglicko-spanelsko-vietnamsko-francouzsko-arabsko-laosky) :D
Mam ho doma. Je to 1980 rok, Statni pedagogicke nakl.
Him
Supermatfyz(ák|ačka)
Příspěvky: 400
Registrován: 25. 1. 2008 19:59
Typ studia: Informatika Bc.

Re: MFF planuje slovnik

Příspěvek od Him »

Mezitim jsem ten link uz take nasel. Ale tam nejsou zadne dalsi informace o tom, co by z toho melo vzniknout - webova aplikace, knizecka,...
Pracoval jsem na poměrně hodně materiálech pro různé předměty. Pokud Ti něco z toho ušetřilo čas, vyjádři svůj dík v podobě pár satoshi: 1H5JPTrsXie7epAQXbXhMjdgwyLbJ5NHBW ;)
Odpovědět

Zpět na „Anglický jazyk“