uznávání tv

Nejen mozek je třeba k životu...
Ninde
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 1
Registrován: 10. 2. 2014 00:31
Typ studia: Informatika Bc.

uznávání tv

Příspěvek od Ninde »

Ahoj, nevíte někdo, jak je to s uznáváním tělocviku z jiných fakult? Cestou do Hostivaře ztratím strašně moc času a při spojení druháckého rovrhu a práce ho mám po čertech málo a popravdě mě nabídka vyučovaných odvětví na mff vůbec nenadchla. Úplně ideálně by se mi hodilo nějaké cvičení, jóga, taichi, společenský tanec, lezení, nějaké bojové umění, (v podstatě cokoliv, kde se nevyskytuje letící míč)...jenže v centru a brzo ráno nebo pozdě odpoledne/večer.
Nechci nadávat na povinný tělocvik, ráda bych na něj chodila i tak, ale když mi to zabere několik hodin na cestě a vybírám menší zlo, tak je něco špatně.
Dík za rady :)
QZuzka
Matfyz(ák|ačka) level III
Příspěvky: 209
Registrován: 2. 12. 2007 19:51
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: Praha 4

Re: uznávání tv

Příspěvek od QZuzka »

Jestli se jedná už o druhácký rozvrh, možná je relevantní možnost nahradit jeden semestr docházky výjezdem na kurz...

K uznávání odjinud netuším (co vlastně myslíš uznáváním? původně jsem počítala, že jako dříve absolvovaný v jiném studiu, ale teď si nejsem úplně jistá), přemýšlím, na koho by bylo relevantní se obrátit... asi studijní proděkan :) (pokud jde o ten dřív absolvovaný, jinak bych zkusila studijní). Co celkem jde je přepsat se do skupiny pro jiný obor, pokud je tam volno - v rozvrhu vidím posilovnu, judo a pingpong různé večery v týdnu. Ano, je to Hostivař... nezkoušela jsem, ale někdo doporučuje jezdit vlakem, 27 minut od Hlavního nádraží nezní tak děsivě.
Odpovědět

Zpět na „Tělesná výchova“