Dotaz

Nejen mozek je třeba k životu...
Uživatelský avatar
tutchek
Site Admin
Příspěvky: 795
Registrován: 21. 9. 2004 00:40
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: Praha, Bohnice
Kontaktovat uživatele:

Dotaz

Příspěvek od tutchek »

Taky se po těláku cítíte ve stavu, jako by s váma někdo hodinu mlátil o zem?
exAdmin. Magistr přes umělou inteligenci. Právník přes daně.
Uživatelský avatar
Almer
Site Admin
Příspěvky: 686
Registrován: 12. 10. 2004 10:58
Typ studia: Informatika Ph.D.
Bydliště: Mala Strana - 203
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Almer »

Ja většinou nemůžu neusnout....po tělocviku 8 hodin programka....to je dost i na mě...na Krylovi už spim....
Zakládající člen klubu Ortodoxních Matfyzáků :-D

Jsem LAMER ale neumim se ani podepsat ]:-)
Uživatelský avatar
Ferro_the_King
Matfyz(ák|ačka) level II
Příspěvky: 61
Registrován: 15. 11. 2004 19:49

Příspěvek od Ferro_the_King »

jj, ja po telaku obycejne usnu. Pak je ale tezkej problem vzbudit se na cvika 15.40...
Uživatelský avatar
twoflower
Supermatfyz(ák|ačka)
Příspěvky: 445
Registrován: 22. 9. 2004 21:07
Typ studia: Informatika Ph.D.
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotaz

Příspěvek od twoflower »

tutchek píše:Taky se po těláku cítíte ve stavu, jako by s váma někdo hodinu mlátil o zem?
Ehm..tipnul bych si - nebude to tim ze chodis treba na judo? :lol:
Uživatelský avatar
matoman
Matfyz(ák|ačka) level III
Příspěvky: 105
Registrován: 8. 1. 2005 20:12
Typ studia: Informatika Bc.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od matoman »

mna telak vzbudi hned po ranu... mam totiz plavanie
Addabis
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 2
Registrován: 16. 1. 2005 15:59
Typ studia: Informatika Bc.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Addabis »

No myslim, ze to ale nemusi platit o kazdym plavci, protoze ten kdo se pri plavani neprobudi nam to uz nejspise nesdeli...
Uživatelský avatar
Martin
Supermatfyz(ák|ačka)
Příspěvky: 330
Registrován: 19. 2. 2005 20:23
Typ studia: Matematika Ph.D.

Příspěvek od Martin »

Tělák je vopruz, já to mám například takhle: V pondělí jedu ráno přes celou Prahu na angličtinu (od 8:10). Pak se vrátim tak na dvě hodinky domů a jedu rovnou zase na tělocvik. Potom se vrátim domů na půl hodiny a jedu na fyziku, která je od 16:30 do 19:40. Fakt pěknej vstup do týdne. Nebejt toho tělocviku, je to naprosto v pohodě. Možná by mi nevadila ani ta ranní angličtina, aspoň by mě něco vytáhlo z postele. Ale takhle je to vážně nechutnej den.
"Endure. In enduring grow strong."
qk
Matfyz(ák|ačka) level III
Příspěvky: 181
Registrován: 24. 2. 2005 10:03
Typ studia: Informatika Mgr.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od qk »

Martin píše:Tělák je vopruz, já to mám například takhle: V pondělí jedu ráno přes celou Prahu na angličtinu (od 8:10). Pak se vrátim tak na dvě hodinky domů a jedu rovnou zase na tělocvik. Potom se vrátim domů na půl hodiny a jedu na fyziku, která je od 16:30 do 19:40. Fakt pěknej vstup do týdne. Nebejt toho tělocviku, je to naprosto v pohodě. Možná by mi nevadila ani ta ranní angličtina, aspoň by mě něco vytáhlo z postele. Ale takhle je to vážně nechutnej den.
To mas v pohode, to ja kazdej den jedu 2 hodiny do prahy (vstavam v 5:30) a pak sem celej den v praze a domu jedu dve hodky do naseho vidlakova a bezne dojedu v 21:30. Ale telaku se ted vyhnu, uspesne sem si zlomil ruku :)
Don't worry, be dead
Uživatelský avatar
Martin
Supermatfyz(ák|ačka)
Příspěvky: 330
Registrován: 19. 2. 2005 20:23
Typ studia: Matematika Ph.D.

Příspěvek od Martin »

Tak to už je docela síla, to musim uznat. Člověk si myslí, jak je na tom špatně a hle - najde se někdo, kdo je na tom ještě hůř.
Ne ale vážně - samozřejmě je mi jasný, že mít školu ve městě je docela dobrý, ale to ještě neznamená, že bude dobrej i rozvrh...
Kdyby byl ten rozvrh "kompaktní" (tj. totálně omezený a úplný - už jsem z tý matiky mimo :D ), tak by mi to vyšlo v průměru tak na šest sedm hodin denně - stejně jako na gymplu. Ale místo toho mi škola zabere skoro všechen čas jenom kvůli tomu, že musim jezdit po Praze jako idiot. Matfyz by vlastně nebyl zas tak náročnej, kdybych byl doma každej den ve dvě ve tři, jako to mu bývalo ještě před rokem. :?
"Endure. In enduring grow strong."
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Martin píše:Tak to už je docela síla, to musim uznat. Člověk si myslí, jak je na tom špatně a hle - najde se někdo, kdo je na tom ještě hůř.
Ne ale vážně - samozřejmě je mi jasný, že mít školu ve městě je docela dobrý, ale to ještě neznamená, že bude dobrej i rozvrh...
Kdyby byl ten rozvrh "kompaktní" (tj. totálně omezený a úplný - už jsem z tý matiky mimo :D ), tak by mi to vyšlo v průměru tak na šest sedm hodin denně - stejně jako na gymplu. Ale místo toho mi škola zabere skoro všechen čas jenom kvůli tomu, že musim jezdit po Praze jako idiot. Matfyz by vlastně nebyl zas tak náročnej, kdybych byl doma každej den ve dvě ve tři, jako to mu bývalo ještě před rokem. :?
No a mysleli jste taky na vyssi rocniky ? Ze neni jen ten vas rozvrh ? Ze mezi tema vasema prednaskama jsou i jine ? Ze kazdemu by vyhovovalo jit do skoly v 9:00 a odejit ve 14:00 kazdy den ? Jenze to proste nejde ...
Uživatelský avatar
Martin
Supermatfyz(ák|ačka)
Příspěvky: 330
Registrován: 19. 2. 2005 20:23
Typ studia: Matematika Ph.D.

Příspěvek od Martin »

Na gymnáziu jsme taky měli vyšší ročníky, to nejni žádnej argument.
Každopádně že to nejde jsem poznal taky. Kdyby to totiž šlo, tak by se nejspíš našel aspoň jeden člověk, který má rozvrh ke své spokojenosti...
"Endure. In enduring grow strong."
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Martin píše:Na gymnáziu jsme taky měli vyšší ročníky, to nejni žádnej argument.
Každopádně že to nejde jsem poznal taky. Kdyby to totiž šlo, tak by se nejspíš našel aspoň jeden člověk, který má rozvrh ke své spokojenosti...
to si delas srandu, vid ? :roll:
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Martin píše:Na gymnáziu jsme taky měli vyšší ročníky, to nejni žádnej argument.
Každopádně že to nejde jsem poznal taky. Kdyby to totiž šlo, tak by se nejspíš našel aspoň jeden člověk, který má rozvrh ke své spokojenosti...
Prumerna stredni skola ma 500 lidi a kazda trida po 30 lidech ma svoji tridu. Tj. 16 mistnosti. Tj. kazda trida ma kde byt ...

Tak a ted si srovnej v hlave nasi fakultu.

Co mame na informatice k dispozici:

Troja: 4x E, 6x T
MS: 6x S
Karlov: M1, F1

Karlin je ciste matematicky a k Tecka patri fyzikum, takze nacpat tam par predmetu je nadlidsky vykon.

Tak pocitej se mnou ... 4+6+6+2 = 18 mistnosti

Takze podle nasich vypoctu by se teoreticky mohlo vejit do kazde mistnosti 30 lidi = velke zkrouhneme (S5, S3, T1..) male zvetsime (E2, E3 ...) takze 30 * 18 = 540 lidi

Jen prvaku nabirali loni 350 ...

Tak si to spocti, jsi na MFF, takze to dokazes. A zanech kazdorocniho prvackeho breceni nad nepovedenym rozvrhem, je to smesne.
Uživatelský avatar
David Nohejl
Matfyz(ák|ačka) level III
Příspěvky: 135
Registrován: 10. 10. 2004 17:23
Typ studia: Informatika Bc.
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od David Nohejl »

no a je rozvrh sestavenej metodou linearni optimalizace? :roll:
Never forget: Stay kul and happy (I.A.)
js
Site Admin
Příspěvky: 144
Registrován: 22. 9. 2004 06:06
Typ studia: Fyzika Ph.D.
Bydliště: Praha

Příspěvek od js »

Martin píše:...Kdyby to totiž šlo, tak by se nejspíš našel aspoň jeden člověk, který má rozvrh ke své spokojenosti...
Me se muj rozvrh libi :D (Sice se mi to miiirne kreje, ale zivot je otazkou priorit, no ne???)
JS
Odpovědět

Zpět na „Tělesná výchova“