Principy statistickeho uvazovani

Všechno o matematice, zajímavosti, myšlenky, postřehy...
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

S tim poslednim souhlasim, je to uplne v pohode. Ucila jsem se to vcera vecer narychlo, tak jsem mu tam rekla to co jsem vedela s par chybama, tak me opravil, dal mi za 1 a v pohode. Kdyz clovek aspon trosku vi o co jde tak je to v klidu, neni se ceho bat. Tak hodne stesti :wink:
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Anonymous píše:S tim poslednim souhlasim, je to uplne v pohode. Ucila jsem se to vcera vecer narychlo, tak jsem mu tam rekla to co jsem vedela s par chybama, tak me opravil, dal mi za 1 a v pohode. Kdyz clovek aspon trosku vi o co jde tak je to v klidu, neni se ceho bat. Tak hodne stesti :wink:
tak napis ako sa volas neverim ti
Uživatelský avatar
Martin
Supermatfyz(ák|ačka)
Příspěvky: 330
Registrován: 19. 2. 2005 20:23
Typ studia: Matematika Ph.D.

Příspěvek od Martin »

Přesně jak jsem si myslel, ale stejně jsem se radši na poslední chvíli odhlásil. Neuškodí mi, když se pořádně naučím diferenční rovnice a kdybych tam šel dneska, tak už bych se k tomu nedostal - viz téma "Prváci" v klubovně :D .
Mám pocit, že tyhle přednášky mají hlavně motivační význam. A kdybych tam šel dnes s polovičatými znalostmi, nesplnila by ta přednáška svůj účel. Protože po úspěšné zkoušce moje motivace jaksi opadá...
"Endure. In enduring grow strong."
Uživatelský avatar
Martin
Supermatfyz(ák|ačka)
Příspěvky: 330
Registrován: 19. 2. 2005 20:23
Typ studia: Matematika Ph.D.

Příspěvek od Martin »

Ten Anonym, terý nikomu nevěří, má asi dost ďábelskou povahu. Jinak totiž nechápu, proč ho kolega Anděl nemá rád. :D
"Endure. In enduring grow strong."
Odpovědět

Zpět na „Matematika obecně“