matematika pre fyzikov

Všechno o matematice, zajímavosti, myšlenky, postřehy...
Návštěvník

matematika pre fyzikov

Příspěvek od Návštěvník »

vedel by si niekto spomenut na zadanie prikladov zo skusky matematika pre fyzikov? alebo kde by sa to dalo najst...?

thx
Uživatelský avatar
Goran
Admin(ka) level I
Příspěvky: 214
Registrován: 23. 9. 2004 09:47
Typ studia: Informatika Bc.
Bydliště: HK/Otava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goran »

Nevím přesně co je matematika pro fyziky za předmět (tzn jaký je to ročník), ale určitě ho najdeš na schovan.net případně dotaz přímo na JS zde na foru. Ta bude vědět.
na schovan se koukni do guestbooku, tam je sspousta zajímavého...
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

hups, to bol omyl...malo tam byt fyzika pre matematikov...
Uživatelský avatar
Goran
Admin(ka) level I
Příspěvky: 214
Registrován: 23. 9. 2004 09:47
Typ studia: Informatika Bc.
Bydliště: HK/Otava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goran »

No, tak u tohohle řpedmětu prý můžeš mít ssebou učebnici, takže je to snad v pohodě...
Uživatelský avatar
Martin
Supermatfyz(ák|ačka)
Příspěvky: 330
Registrován: 19. 2. 2005 20:23
Typ studia: Matematika Ph.D.

Příspěvek od Martin »

Tak pokud chcete informace o tomto předmětu hned z první ruky, tj. informace nazatížené oním slovem "prý", tak mohu potvrdit, že je to trivka největší. Skutečně je pravda, že na zkoušku můžeš mít u sebe učebnici (a listovat v ní jak chceš), dokonce učebnici zcela libovolnou. Mám pocit, že by mu snad bylo jedno, i kdyby sis přinesl notebook. Je to až tak lehké, že to poněkud ztrácí svůj smysl, ale pokud chceš body zdarma, je to ten pravý předmět.
Moje zkušenost se zkouškou z letního semestru (která byla težší) je následující: Jednoho dne jsem se ráno na angličtině dozvěděl, že je večer zkouška z fyziky. Tak jsem jel v klidu na tělocvik a odcvičil jsem si svou jednu docházku. Takže jsem neměl čas se na to ani podívat. Ale nelitoval jsem, že jsem na tu zkoušku nakonec šel - když uplynula polovina času, který jsme na tu písemku měli, odevzdal jsem to, dostal jedničku a šel s kámošema na pizzu.
Takže pokud je tohle scénář, který by sis představoval pro svou zkoušku ze čtyřbodového předmětu, vřele doporučuji. :D :D
"Endure. In enduring grow strong."
Odpovědět

Zpět na „Matematika obecně“