C#ista hledá tým, ke kterému by se mohl přidat

Cílem předmětu je naučit studenty týmové práci na větším softwarovém projektu. Probíhá seminární formou v rozsahu obvykle 2 hodiny týdně, a to zpravidla po dobu jednoho akademického roku. Práci na projektu lze zahájit od zimního nebo od letního semestru (s přesahem do dalšího školního roku). Projekt je zakončen veřejnou obhajobou. Předmět je možné zapsat kdykoliv během akademického roku (zapisuje se až v době, když se předpokládá konání obhajoby), během celého studia ho však lze zapsat maximálně dvakrát.
svick
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 18
Registrován: 22. 2. 2008 19:19
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: 17. listopad

C#ista hledá tým, ke kterému by se mohl přidat

Příspěvek od svick »

Ahoj,

hledám tým, ke kterému bych se mohl přidat na Softwarový projekt. Věci, s kterými rád dělám:
  1. C#, případně jiný .Net jazyk (F#, …)
  2. různé věci okolo metaprogramování, jako generování kódu nebo obecně práce s AST
  3. paralelní a asynchronní programování
Ale vzhledem k tomu, že si nejspíš nebudu moct moc vybírat, tak přijmu i projekt, který nesplňuje ani jeden z těchto bodů. Naučit se nový programovací jazyk, pokud by to bylo potřeba, by pro mě neměl být problém.

Pokud byste chtěli vědět něco o mně (třeba abyste si ověřili že umím dobře programovat a že se neflákám):
Petr Onderka
tomtom

Re: C#ista hledá tým, ke kterému by se mohl přidat

Příspěvek od tomtom »

Na projektu Groovy jsme už tři, takže ještě alespoň jednoho člena potřebujeme. Kdyby tě to náhodou zaujalo, ozvi se Martinu Děckému.
Zadání: http://ksvi.mff.cuni.cz/~holan/SWP/zadani/groovy.pdf
svick
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 18
Registrován: 22. 2. 2008 19:19
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: 17. listopad

Re: C#ista hledá tým, ke kterému by se mohl přidat

Příspěvek od svick »

To zní docela zajímavě, jdu mu napsat.
peterblack
Matfyz(ák|ačka) level III
Příspěvky: 153
Registrován: 10. 12. 2006 19:26

Re: C#ista hledá tým, ke kterému by se mohl přidat

Příspěvek od peterblack »

muzu nabidnout placeny projekt na rozpoznavani SPZ a evidenci aut, pro garáže

komplet v C#

obsah, rozsah zadani je jeste v jednani, vedouci bude asi Obdrzalek
niel
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 13
Registrován: 23. 1. 2008 12:55
Typ studia: Informatika Mgr.

Re: C#ista hledá tým, ke kterému by se mohl přidat

Příspěvek od niel »

ahoj peterblacku, mohl bych dostat nejaky kontakt k tomu projektu s SPZkama? nebo mi prosim napis na wirthmi zavinac gmail tecka com

jsem sice linuxak, takze C# moc neholduju, ale na druhou stranu studuju Pocitacovou grafiku a mam za sebou Digitalni zpracovani obrazu u prof. Flussera + nejaky ty grafiky (to bylo v C#) ... bakuli jsem take delal na tema zpracovani obrazu (v C++, to mam radeji) ... projekt v C# bych IMHO asi s trochou studia zvladl

predem diky
vajanko
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 2
Registrován: 11. 2. 2010 09:48
Typ studia: Informatika Mgr.

Re: C#ista hledá tým, ke kterému by se mohl přidat

Příspěvek od vajanko »

peterblack píše:muzu nabidnout placeny projekt na rozpoznavani SPZ a evidenci aut, pro garáže

komplet v C#

obsah, rozsah zadani je jeste v jednani, vedouci bude asi Obdrzalek
Zdravím,

je ten projekt ešte aktuálny? Máte voľné miesto? Osobne by som sa na to dal. V prípade, že ešte nemáte plno, môžem poprosiť o nejaké bližšie info?

Kontakt: vajanko@gmail.com
hurthys
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 3
Registrován: 12. 1. 2009 23:01
Typ studia: Informatika Bc.

Re: C#ista hledá tým, ke kterému by se mohl přidat

Příspěvek od hurthys »

peterblack píše:muzu nabidnout placeny projekt na rozpoznavani SPZ a evidenci aut, pro garáže

komplet v C#

obsah, rozsah zadani je jeste v jednani, vedouci bude asi Obdrzalek
Ahoj,

mohl bych se taky dotázat, zda je projekt stále aktuální? Nutně sháním místo (v podstatě kdekoli, kde by se projekt mohl brzy rozjet)... :(

Kontakt: hurthys@seznam.cz
Odpovědět

Zpět na „NPRG023 Softwarový projekt“