SW projekt - anti-malware windows

Cílem předmětu je naučit studenty týmové práci na větším softwarovém projektu. Probíhá seminární formou v rozsahu obvykle 2 hodiny týdně, a to zpravidla po dobu jednoho akademického roku. Práci na projektu lze zahájit od zimního nebo od letního semestru (s přesahem do dalšího školního roku). Projekt je zakončen veřejnou obhajobou. Předmět je možné zapsat kdykoliv během akademického roku (zapisuje se až v době, když se předpokládá konání obhajoby), během celého studia ho však lze zapsat maximálně dvakrát.
QZuzka
Matfyz(ák|ačka) level III
Příspěvky: 209
Registrován: 2. 12. 2007 19:51
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: Praha 4

SW projekt - anti-malware windows

Příspěvek od QZuzka »

Ahoj,
hledáme posledního člena do týmu pro softwarový projekt.
Zatím jsme tři - Martin Dráb, Tomáš Martinec a já.

Cílem je naprogramování programu, který brání počítač (Windows) před infekcí malwarem (takovéto produkty jsou nazývány IDS, IPS nebo HIPS). Projekt obsahuje všechny vrstvy od kernelu po GUI, kernelu se budou věnovat hlavně Martin s Tomem, takže není nutné, aby ses s ním pral (pokud sám nechceš), práce bude dost i jinde.

Aktuálně máme nějaké předběžné průzkumy, vedoucího (P. Ježek) a schválené téma, vzniká specifikace.

Časově plánujeme začít lehce během prázdnin (cca den/týdně na člověka) tak abychom se na to mohli v září vrhnout fulltime (tedy bychom byli rádi, kdybys v září měl čas a byl v Praze), a ideálně během zimního semestru dokončit.

Minimální požadavky jsou spolehlivost, komunikace s ostatními, čas a nebýt zavilým odpůrcem Windows, zbytek se dohodneme.

Pokud tě to zaujalo, napiš nám něco o sobě a domluvíme si sraz; pokud máš nějaké otázky, ptej se.
kontakt: můj-nick-tady@seznam.cz
LM

Re: SW projekt - anti-malware windows

Příspěvek od LM »

Ahoj!
Mam zajem z toho projektu...
Ale chtete napsat programu pomoci Java, C++, C#. PHP +MySQL? Nebo co chcete pouzivat? Protoze ja pacuji s Webem...
Ale taky chtela bych skoncit v zimnem semestru...

Hezky den!
Lenka
QZuzka
Matfyz(ák|ačka) level III
Příspěvky: 209
Registrován: 2. 12. 2007 19:51
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: Praha 4

Re: SW projekt - anti-malware windows

Příspěvek od QZuzka »

Ahoj,

úplně nerozumím tvé otázce - jazyků používáme více, aktuálně čtyři, ale webové ne.

Zopakuju, že pokud máš zájem o bližší informace, napiš mi email kde se i dozvíme něco o tobě. Aktuálně si připadáme plní a pravděpodobnost, že bychom zjistili, že bude lepší pracovat v pěti, není moc vysoká, ale i kdyby ano, bez kontatku na tebe se nedomluvíme.
lm

Re: SW projekt - anti-malware windows

Příspěvek od lm »

Ale prosim, napis spravny mail...
richard.kimble

Re: SW projekt - anti-malware windows

Příspěvek od richard.kimble »

Kdybyste ještě pořád sháněli člověka na začátku semestru (přelom září/říjen), tak sem dejte vědět. Teď přes prázdniny mám hafo práce, ale pak by mě to velmi zajímalo.
Odpovědět

Zpět na „NPRG023 Softwarový projekt“