Softwarový projekt

Cílem předmětu je naučit studenty týmové práci na větším softwarovém projektu. Probíhá seminární formou v rozsahu obvykle 2 hodiny týdně, a to zpravidla po dobu jednoho akademického roku. Práci na projektu lze zahájit od zimního nebo od letního semestru (s přesahem do dalšího školního roku). Projekt je zakončen veřejnou obhajobou. Předmět je možné zapsat kdykoliv během akademického roku (zapisuje se až v době, když se předpokládá konání obhajoby), během celého studia ho však lze zapsat maximálně dvakrát.
Kelvin
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 11
Registrován: 6. 4. 2009 00:16
Typ studia: Informatika Mgr.

Softwarový projekt

Příspěvek od Kelvin »

Ahoj,

hledám téma na softwarový projekt, a protože nechci, aby po obhájení projekt zapadl, tak jsem se rozhlédl po poptávkách různých firem a jednu jsem již i kontaktoval. Zatím je to ve fázi před případným psaním nabídky (tzn. není ještě vůbec nic jistého), ale i tak bych již předběžně dal dohormady případné zájemce o projekt. V případě, že by tento projekt nevyšel, tak bychom mohli vymyslet i vlastní téma nebo reagovat na další nabídky.

Osobně jako programovací platformu preferuji J2EE (kde již mám i slušné komerční zkušenosti), ale jsem schopen použít i jinou platformu. Kromě toho mám znalosti z oblastí jako XML, DB, C/C++, PHP atd. (Ale to asi každý matfyzák v navazujícím studiu :wink:)

Kdybyste naopak měli už téma a potřebovali člověka s mýma zkušenostma, tak mě také můžete kontaktovat.

V případě zájmu prosím zanechte soukromou zprávu.
Kelvin
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 11
Registrován: 6. 4. 2009 00:16
Typ studia: Informatika Mgr.

Re: Softwarový projekt

Příspěvek od Kelvin »

Ahoj,

Hledáme posledního kolegu do party. Situace je taková, že jsme se rozhodli, že na zmíněný projekt budeme podávat nabídku. Takže výhoda by byla v tom, že by z toho snad byly nějaké peníze a výsledný produkt by opravdu někdo používal.

Požadujeme (alespoň něco z toho) Java, SQL, webové aplikace, desktopové aplikace, bezpečnost, dobré analytické schopnosti, schopnost napsat nabídku anebo prostě obyčejný matfzyzák :-).

V případě zájmu nebo jakýkoli dotazů mi prosím zanechte soukromou zprávu.
Odpovědět

Zpět na „NPRG023 Softwarový projekt“