Ako ste dopadli? - vysledky skusok

aku znamku si dostal?

Můžete vybrat 1 možnost

 
 
Zobrazit výsledky

Uživatelský avatar
hippies
Admin(ka) level I
Příspěvky: 990
Registrován: 29. 9. 2004 12:46
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hippies »

Takže abych doplnil obraz pro ty smolaře co se na tenhle termín nedostali.
Vyhodil mě v druhým kole no .. nic nečekaného, to co dřív stačilo na slušnou dvojku tentokrát byl kritérium aby člověk mohl dostat čtyřku, protože kdo se nepřipravil na zkoušku v její původní podobě vyvázl k jeho smůle místo čtyřky jen s napomenutím.. termínů málo, pozdě vypsaných s nedostatečnou kapacitou, .. jesti se nepletu tak o obsahu zkoušky se ani nezmínil, ..

Jsem přesvědčen, že kdybych p.p. štěpánkovi napísal žádost o mimořádný termín, že by mě snad nechal si i vybrat, ale o tom to přece neni, jsou tu určitá pravidla a ta by se měla dodržovat. Rozhodně to nehodlám nechat jen tak, i kdybych to měl řešit jen v anketě, tak mám v plánu se rozhodně ozvat.

(Neberte to tak, že sem nasr* že mě vyhodil, .. to beru, z obsahu předmětu vim prd a to, že to teď přestalo stačit, je naprosto v pořádku, ale ..)
Uživatelský avatar
dr.Bik
Matfyz(ák|ačka) level II
Příspěvky: 73
Registrován: 9. 6. 2005 14:13
Typ studia: Informatika Bc.
Bydliště: Prágl
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dr.Bik »

Ja bych nerekl, ze ta zkouska je nejak extremne tezka, akorat tedka nikdo necekal, ze je treba se ucit i dukazy vet. Kdybych bejval vedel, ze se to bude zkouset, tak bych to treba neprejizdel se slovy "prece se to nebudu ucit, kdyz to nezkousi" a ta zkouska by hned byla o dost lehci, protoze vsechny priklady jsou vyreseny na slidech. Taky bych nemel takovou radost z dvojky

Ja si ale nemam na co ztezovat, na prednasky jsem nechodil, navic prof. Stepanek (predpokladam) nikdy nerekl, ze dukazy nechce. To, ze vsichni ocekavali, ze se zkouska nezmeni, je pochopitelne, ale myslim, ze v druhaku na matfyzu bychom uz vsichni meli chapat, ze neexistuje vztah mezi konecnym poctem minulych pripadu a nasledujicim pripadem. V tom jsem udelal chybu, jako vetsina ostatnich a mimochodem, rekl bych, ze je to jedna z veci, kterou jsme se meli v tomto predmetu naucit...

Jeste jedna vec, me by docela nasralo, kdyby mi na prednasku chodilo 30 lidi a 150 (ted nevim presne, kolik nas je) chtelo zapis do pamatnicku...


Vsichni vedi, ze terminu je malo, ze prednasky byly nezazivne, ba uspavajici, ze zkouska neni lehka. Vypsal dalsi terminy (ted nevim kolik jich je) v zari, v cervnu jich rozhodne melo bejt vic. Tedka ale uz je to tak, ze je vic terminu z VPL nez treba z Databazi. To je vsechno dan za to, ze diky zmenam ve studijnim planu muze bejt druhaku tenhle rok nejvic v historii.
Jednou z hlavních příčin zániku Římského imperia bylo, že bez nuly nemohli Římané ohlásit úspěšné ukončení svých céčkových programů.
Uživatelský avatar
hippies
Admin(ka) level I
Příspěvky: 990
Registrován: 29. 9. 2004 12:46
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hippies »

dr.Bik píše:Ja si ale nemam na co ztezovat, na prednasky jsem nechodil, navic prof. Stepanek (predpokladam) nikdy nerekl, ze dukazy nechce. To, ze vsichni ocekavali, ze se zkouska nezmeni, je pochopitelne, ale myslim, ze v druhaku na matfyzu bychom uz vsichni meli chapat, ze neexistuje vztah mezi konecnym poctem minulych pripadu a nasledujicim pripadem. V tom jsem udelal chybu, jako vetsina ostatnich a mimochodem, rekl bych, ze je to jedna z veci, kterou jsme se meli v tomto predmetu naucit...
Jenze on sam pripustil, ze to od nej nebylo fer, kdyz nepocital termin lidem co neprosli prvni fazi, coz je sice zajimave gesto, ale smysl by melo kdyby to co bylo v prvni fazi bylo prave to drive nevyzadovane ne naopak.
dr.Bik píše:Jeste jedna vec, me by docela nasralo, kdyby mi na prednasku chodilo 30 lidi a 150 (ted nevim presne, kolik nas je) chtelo zapis do pamatnicku...
Nekdo tu psal ze nas je 301 .. jo, srat ho to muze, vlastni neschopnost je velmi neprijemna.
dr.Bik píše: Vsichni vedi, ze terminu je malo, ze prednasky byly nezazivne, ba uspavajici, ze zkouska neni lehka. Vypsal dalsi terminy (ted nevim kolik jich je) v zari, v cervnu jich rozhodne melo bejt vic. Tedka ale uz je to tak, ze je vic terminu z VPL nez treba z Databazi. To je vsechno dan za to, ze diky zmenam ve studijnim planu muze bejt druhaku tenhle rok nejvic v historii.
Terminy v zari .. opet gesto, ktere nam ma ucpat hubu, .. terminy v zari by v podstate nemeli vubec byt a je to jen jakesi vstricne gesto zkousejiciho, ale Stepanek udelal ze zkouskoveho predterminy a zkouskove si udelal v zari a to je spatne at se na to podivam jakkoliv.
Uživatelský avatar
nytram
Matfyz(ák|ačka) level II
Příspěvky: 68
Registrován: 4. 1. 2005 15:54
Typ studia: Informatika Bc.
Bydliště: da B-9'th floor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od nytram »

hippies píše:[
Nekdo tu psal ze nas je 301 ..
Podla SISu by nas ( 2.rocnik informatika) malo byt 236 (studentov)...
Quod Erat Demonstrandum.
Uživatelský avatar
luk
Matfyz(ák|ačka) level II
Příspěvky: 74
Registrován: 6. 6. 2005 18:32
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: Praha

Příspěvek od luk »

Můžu se zeptat, jestli je tu ještě někdo, kdo nemá zapsanou známku, nebo jsem už jediný, koho Štěpánek stále mučí v nejistotě? :cry:
Luk
Uživatelský avatar
Necroman
Supermatfyz(ák|ačka)
Příspěvky: 459
Registrován: 20. 1. 2005 19:46
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: Louny / kolej Jednota, Praha
Kontaktovat uživatele:

RE:

Příspěvek od Necroman »

luk píše:Můžu se zeptat, jestli je tu ještě někdo, kdo nemá zapsanou známku, nebo jsem už jediný, koho Štěpánek stále mučí v nejistotě? :cry:
Úterý 11:00, 11. dnů po zkoušce a pořád nic... počet neopravených ubývá asi podle poločasu rozpadu... Štěpánek si asi každý den říká "No, tak dnes opravím další čtvrtinu..." :mrgreen:
WANTED:
Dead or Alive
^-^
( ^ )
Schroedinger's Cat
palid
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 19
Registrován: 12. 6. 2006 12:57

Příspěvek od palid »

nytram píše:
hippies píše:[
Nekdo tu psal ze nas je 301 ..
Podla SISu by nas ( 2.rocnik informatika) malo byt 236 (studentov)...
hej ale dokopy tych co maju zapisanu logiku je 301
Keleen
Matfyz(ák|ačka) level II
Příspěvky: 90
Registrován: 19. 1. 2005 22:20

Příspěvek od Keleen »

Tak je vecer den po dni kdy mely byt vysledky a u me porad nic...asi me ma nekdo rad:).
Uživatelský avatar
JJ
Matfyz(ák|ačka) level II
Příspěvky: 99
Registrován: 28. 1. 2005 14:03
Typ studia: Informatika Mgr.

Příspěvek od JJ »

Keleen píše:Tak je vecer den po dni kdy mely byt vysledky a u me porad nic...asi me ma nekdo rad:).
Spis se boji ze bys to psychicky neunesl :D
Uživatelský avatar
Maputo
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 15
Registrován: 25. 1. 2006 16:02

Příspěvek od Maputo »

Taky furt cekam, sice jsem uz dostal trenik na databazich, kde jsem na vysledek zapoctovy cekal presne 2 tejdny, ale i tak... uz me to... Cokoliv je lepsi nez takhle dlouho cekat a nevedet.
Uživatelský avatar
Trupik
Matfyz(ák|ačka) level III
Příspěvky: 251
Registrován: 3. 1. 2005 14:45
Typ studia: Informatika Mgr.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Trupik »

už mě to fakt začíná ...
Domovská stránka: http://www.jakubmaly.cz/, blog: http://blog.jakubmaly.cz/
Petice proti olympiádě http://olympiada.nazory.cz

Come on you target for faraway laughter,
Come on you stranger, you legend, you martyr, and shine!
Uživatelský avatar
hippies
Admin(ka) level I
Příspěvky: 990
Registrován: 29. 9. 2004 12:46
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hippies »

Tak svou radost z čekání nezapoměňte náležitě vyjádřit v anketě, skutečně je toho čekání tenhle semestr trochu hodně, .. to aby člověk čekal do příštího zkouškovýho, jestli si má zapsat druhý termín, nebo rovnou chodil na tři a pak si nechal jen zapsat první udělanej.
Uživatelský avatar
Almer
Site Admin
Příspěvky: 686
Registrován: 12. 10. 2004 10:58
Typ studia: Informatika Ph.D.
Bydliště: Mala Strana - 203
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Almer »

hippies píše:Tak svou radost z čekání nezapoměňte náležitě vyjádřit v anketě, skutečně je toho čekání tenhle semestr trochu hodně, .. to aby člověk čekal do příštího zkouškovýho, jestli si má zapsat druhý termín, nebo rovnou chodil na tři a pak si nechal jen zapsat první udělanej.
Problem je v tom, ze v SISu si nemuzes zapsat vice jak jeden termin najednou. Jinak to nejde.
Zakládající člen klubu Ortodoxních Matfyzáků :-D

Jsem LAMER ale neumim se ani podepsat ]:-)
Uživatelský avatar
hippies
Admin(ka) level I
Příspěvky: 990
Registrován: 29. 9. 2004 12:46
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hippies »

Almer píše:
hippies píše:Tak svou radost z čekání nezapoměňte náležitě vyjádřit v anketě, skutečně je toho čekání tenhle semestr trochu hodně, .. to aby člověk čekal do příštího zkouškovýho, jestli si má zapsat druhý termín, nebo rovnou chodil na tři a pak si nechal jen zapsat první udělanej.
Problem je v tom, ze v SISu si nemuzes zapsat vice jak jeden termin najednou. Jinak to nejde.
No to jo, ale v okamžiku kdy propadne jeden skončí už si hned můžeš zapisovat další, takže celkem v pohodě;)
Uživatelský avatar
Dawe
Supermatfyz(ák|ačka)
Příspěvky: 360
Registrován: 12. 10. 2004 12:32
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: Doma a nebo na koleji

Příspěvek od Dawe »

Jo a že by si se učil nejlíp na všechny tři :-)
Odpovědět

Zpět na „2005“