Hradla

Cílem semináře je seznámit posluchače s jazykem C#, prostředím platformy .NET a tvorbou aplikací s grafickým uživatelským rozhraním. Předpokládají se znalosti objektově orientovaného programování.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Donarus
Matfyz(ák|ačka) level III
Příspěvky: 194
Registrován: 30. 9. 2007 12:40
Typ studia: Informatika Mgr.

Re: Hradla

Příspěvek od Donarus »

R.U.R moc se nestyd, ja to taky nedal (mel jsem velke casove naroky) :)
Him
Supermatfyz(ák|ačka)
Příspěvky: 400
Registrován: 25. 1. 2008 19:59
Typ studia: Informatika Bc.

Re: Hradla

Příspěvek od Him »

@RUR: A chyby jsi mel ve vysledcich? Me by prave zajimalo, za co clovek odchazi s neporizenou - spatne vysledky a hodne nizka rychlost programu jsou celkem pochopitelne.
Pracoval jsem na poměrně hodně materiálech pro různé předměty. Pokud Ti něco z toho ušetřilo čas, vyjádři svůj dík v podobě pár satoshi: 1H5JPTrsXie7epAQXbXhMjdgwyLbJ5NHBW ;)
Uživatelský avatar
R.U.R.
Matfyz(ák|ačka) level III
Příspěvky: 140
Registrován: 25. 5. 2008 18:46
Typ studia: Informatika Ph.D.
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Hradla

Příspěvek od R.U.R. »

No já jsem to nestih včas odladit, takže jsem odevzdal verzi se dvěma malými ale podstatnými bugy, kvůli kterým to většinou hodilo špatný výsledek (existovalo několik zadání u kterých se ty bugy neprojevily, ale to se nedá brát jako uspokojivé). No a v 6 ráno po deadlinu jsem už měl ty dva bugy opravené a poslal jsem to mailem, ale to řekl PJ že nebude akceptovat (ála reálný život). Nicméně samozřejmě nevim jistě jestli by mi opravené řešení už prošlo... :-) Tušim že na větším cyklovacim vstupu to beželo v řádu vteřin nebo desítek vteřin...
Naposledy upravil(a) R.U.R. dne 18. 1. 2009 19:23, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Almer
Site Admin
Příspěvky: 686
Registrován: 12. 10. 2004 10:58
Typ studia: Informatika Ph.D.
Bydliště: Mala Strana - 203
Kontaktovat uživatele:

Re: Hradla

Příspěvek od Almer »

Jak na tom jsem nevim, protoze jsem to delal uz loni jsem na virtualnim cviceni a pred odstavkou jsem nedostal zadny mail ani ze se zmenilo neco v mem profilu.
Zakládající člen klubu Ortodoxních Matfyzáků :-D

Jsem LAMER ale neumim se ani podepsat ]:-)
Uživatelský avatar
Donarus
Matfyz(ák|ačka) level III
Příspěvky: 194
Registrován: 30. 9. 2007 12:40
Typ studia: Informatika Mgr.

Re: Hradla

Příspěvek od Donarus »

to je takyn apad ta odstavka.. ja bych az to strilel :D nejde jen o C# ja si ted musim kvuli VpL rozhodit zkousk jinak a nemuzu ... grrr... to jednoho na***e
janoro

Re: Hradla

Příspěvek od janoro »

ehm, odstávka už nějakou tu chvíli není ;-)
Uživatelský avatar
Donarus
Matfyz(ák|ačka) level III
Příspěvky: 194
Registrován: 30. 9. 2007 12:40
Typ studia: Informatika Mgr.

Re: Hradla

Příspěvek od Donarus »

jej, uz jsem si taky vsimnul :D
SonicTh
Učitel
Učitel
Příspěvky: 30
Registrován: 28. 12. 2008 13:12
Typ studia: Nestuduji ale učím na MFF

Re: Hradla

Příspěvek od SonicTh »

ad neuspech u DU2: Zatim pocitame s tim, ze dalsi domaci ukol jiz nebude. Tj. ano, neuspechem v DU2 konci realna sance na zapocet letos, nicmene splnene casti "zapoctu" (zapoctovy test, dochazka/DU3, zapoctak, zkouska) budu pristi rok uznavat.

ad DU2 = nahradni DU: Ano, DU2 je urcen POUZE pro ty, co neodevzdali nebo meli spatne DU1. Jeste bude nasledovat DU3, ktery bude POUZE pro ty, co maji vice nez 2 absence na cviceni (tj. zaskrtnuty sloupecek "Doch->DU3").

ad statistika DU1: Jsme tim (vami) dost zklamani (hlavne asi u tretiny az poloviny z OK jsme nejprvne nejak museli opravit zdrojaky).
Moje skupiny:
1. cviceni: 5 OK, 5 NE, 14 neodevzdalo
2. cviceni: 9 OK, 7 NE, 8 neodevzdalo
virtualni cviceni: 12 OK, 5 NE, 17 neodevzdalo

Skupiny MM:
1. cviceni: 11 OK, 6 NE, 7 neodevzdalo
2. cviceni: 10 OK, 10 NE, 2 neodevzdali

Ostatni skupiny jsou trochu lepsi.

ad vraceni k oprave: Postup depredicated neni, vsem kterym to nejak nefungovalo na vstupech, co jsme si vymysleli navic, jsme to vratili k dopracovani (pravda, jelikoz jsme se, vzhledem k prubeznym vysledkum, radeji neodvazili nejake dalsi vstupy vymyslet, tak do teto kategorie nikdo nespadl - nicmene u DU2 jiz ocekavame, ze to na vice (nez zverejnenych) vstupech testovat budeme). Na zverejnenych vstupech jsme ocekavali 100% funkcionalitu.

PJ
Uživatelský avatar
R.U.R.
Matfyz(ák|ačka) level III
Příspěvky: 140
Registrován: 25. 5. 2008 18:46
Typ studia: Informatika Ph.D.
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Hradla

Příspěvek od R.U.R. »

Díky za vyčerpávající odpovědi. Výsledky jsou imho dost tristní... :-(
Uživatelský avatar
Donarus
Matfyz(ák|ačka) level III
Příspěvky: 194
Registrován: 30. 9. 2007 12:40
Typ studia: Informatika Mgr.

Re: Hradla

Příspěvek od Donarus »

SonicTH: Moohlo by být prosím uveřejněno nějaké vzorové řešení DU1?
Uživatelský avatar
Almer
Site Admin
Příspěvky: 686
Registrován: 12. 10. 2004 10:58
Typ studia: Informatika Ph.D.
Bydliště: Mala Strana - 203
Kontaktovat uživatele:

Re: Hradla

Příspěvek od Almer »

Tak konecne jede sis. Patrim k tem, co si C# uz aspon z casti udelali loni, takze virtualni cviceni. Muj stav je ze budu delat DU3, a domaci jsou 1 OK.
Zakládající člen klubu Ortodoxních Matfyzáků :-D

Jsem LAMER ale neumim se ani podepsat ]:-)
Fíďa

Re: Hradla

Příspěvek od Fíďa »

SonicTh: Prosim Vas, muzu tedy poredpokladat, ze pokud mi to pujde na vsech vzorovych vstupech, tak mi to v pripade neuspechu na dalsich poslete na upravu? Protoze s tim jsem pocital i pri tomto ukolu (pravda, pro jakoukoli chybu:-)), a proto jsem to precizne nekontroloval, tak bych si to nerad zopakoval.
Dekuji F.D.
SonicTh
Učitel
Učitel
Příspěvky: 30
Registrován: 28. 12. 2008 13:12
Typ studia: Nestuduji ale učím na MFF

Re: Hradla

Příspěvek od SonicTh »

ad vzorove reseni DU1: (minimalne) zatim ho urcite zverejnovat nebudeme.

ad opravu DU: Pro DU2 a DU3 bude urcite platit to stejne jako u DU1 - na vzorovych vstupech/vystupech ocekavame 100% funkcnost. Pokud bude nejaka rozumna chyba ve zpracovani jinych vstupu, tak vratime k oprave (tak do tydne).

PJ
Uživatelský avatar
hippies
Admin(ka) level I
Příspěvky: 990
Registrován: 29. 9. 2004 12:46
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Hradla

Příspěvek od hippies »

R.U.R. píše:... No a v 6 ráno po deadlinu jsem už měl ty dva bugy opravené a poslal jsem to mailem, ale to řekl PJ že nebude akceptovat (ála reálný život)...
Doufam, ze vime vsichni stejne dobre, ze presne tohle v realnem zivote neplati. (Note: Tenhle predmet nemam zapsany a neni to tedy boj za nic a nikoho.)
Chjo, dovede te si představit svět, kde by byla každá harmonická diferenciální forma (jistého typu) nesingulární projektivní algebraické variety racionální kombinací kohomologických tříd algebraických cyklů..
SonicTh
Učitel
Učitel
Příspěvky: 30
Registrován: 28. 12. 2008 13:12
Typ studia: Nestuduji ale učím na MFF

Re: Hradla

Příspěvek od SonicTh »

Doufam, ze vime vsichni stejne dobre, ze presne tohle v realnem zivote neplati.
Tak urcite zavisi, kde se clovek pohybuje. Ale napr. kdyz jsme pred lety programovali pro vyvoj ve Skodovce nebo pro France Telecom, tak to sakra platilo!
PJ
Odpovědět

Zpět na „NPRG035 Jazyk C# a platforma .NET“