KPU007 Kryglistika I [0/1] KZ, 13.11.2008 (třetí cvičení)

Místo pro všechny akce, ať už školní či mimoškolní - upozorněte ostatní na zajímavé fesťáčky, koncerty, přednášky, představení ...

Jak se vam tu libilo?

Můžete vybrat 1 možnost

 
 
Zobrazit výsledky

Uživatelský avatar
Almer
Site Admin
Příspěvky: 686
Registrován: 12. 10. 2004 10:58
Typ studia: Informatika Ph.D.
Bydliště: Mala Strana - 203
Kontaktovat uživatele:

KPU007 Kryglistika I [0/1] KZ, 13.11.2008 (třetí cvičení)

Příspěvek od Almer »

Zdravím všechny studenty.

Další cvičení oblíbeného předmětu Kryglistika I. se uskuteční ve čtvrtek 13.11.2008 od 20:00. Misto jiz mame.

Jedna se o zcela novy ALSA BAR ( Rumunska ulice - vedle pizzerie Einstein na I.P. Pavlova mapka ). Drevene stoly, zidle... barevna vyzdoba, toci Gcko i Plzen..rozumne ceny. Ten bar je otevreny od vcerejska..takze to nema stranky ( mozna napad pro vas ). Kapacita je tentokrat omezena na 20 lidi ( kapacita hospody ), mame ji komplet celou pro nas. Takze...pokud se nam tam bude libit...muzeme tam byt i casteji. Zaviracka je pri poslednim dobrem dousku...takze tam budou s nama klidne i do rana:)

Už nyní prosím zájemce, ať se tu hlásí a zapisují (případně omlouvají). Mozna by nebylo od veci, kdyby jste napsali i jak dlouho tam chcete travit. Kdybych vcera vedel, ze chcete vsichni na posledni metro, tak zamluvim jinou hospodu. Nektere co jsou v centru a dobre, tak maji treba do pulnoci.

Take prosím za šíření tohoto tématu mezi další lidi, ať už osobně nebo elektronicky. Vyplatí se to, za každého získaného jedince vám připíšeme malé, bezvýznamné plus, které se projeví na výsledném hodnocení :wink:

Samozrejme funguji i infolinky
Oscar: 775 936 748
T-Mobile: 733 677 388
O2: 737 974 989

Za UFAK
Prof. KrDr. Almer, nim.
Doc. KrDr. gASK
Doc. KrDr. Zdeněk Doležal, externista
Zakládající člen klubu Ortodoxních Matfyzáků :-D

Jsem LAMER ale neumim se ani podepsat ]:-)
MartinM
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 17
Registrován: 15. 1. 2007 02:45

Re: KPU007 Kryglistika I [0/1] KZ, 13.11.2008 (třetí cvičení)

Příspěvek od MartinM »

Proc se cviceni presunulo na ctvrtek?
Kazdopadne potvrzuju ucast.
Uživatelský avatar
Almer
Site Admin
Příspěvky: 686
Registrován: 12. 10. 2004 10:58
Typ studia: Informatika Ph.D.
Bydliště: Mala Strana - 203
Kontaktovat uživatele:

Re: KPU007 Kryglistika I [0/1] KZ, 13.11.2008 (třetí cvičení)

Příspěvek od Almer »

MartinM píše:Proc se cviceni presunulo na ctvrtek?
Kazdopadne potvrzuju ucast.
Ciste pragramticka. Uz bych nekdy rad dorazil na ctvrtek rano na povinne prednasky:D
Ale jinak, shodli sme se, ze bychom mohli vyhovet vsem...a byly hlasy za ctvrtek. Priste to treba udelame v jiny den. Tentokrat to bylo tak, ze nam do toho vlezlo 28.10. takze byla volba mezi streda, ctvrtek.
Zakládající člen klubu Ortodoxních Matfyzáků :-D

Jsem LAMER ale neumim se ani podepsat ]:-)
Trademark
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 27
Registrován: 9. 10. 2008 11:17
Typ studia: Matematika Bc.

Re: KPU007 Kryglistika I [0/1] KZ, 13.11.2008 (třetí cvičení)

Příspěvek od Trademark »

Aj, tak to rozhodně budu mít na příštím cvičení neúčast, jelikož 13.11. je v Plzni v Divadle pod lampou koncert Drumwave (mimochodem zajímavá záležitost http://drumwave.lmpage.com/ 2x bicí 1x klávesy, 3.11. je to v Praze), kde chci rozhodně být. Jinak je přesun na čtvrtek fajn, jelikož mám ve čtvrtek od osmi přednášku a pak cvičení, takže taky proto jsem odcházel tak brzy (a stejně jsem během přednášky víceméně pospával, probudil jsem se až tak někdy během cvičení).
Uživatelský avatar
looky
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 9
Registrován: 25. 4. 2005 17:31
Typ studia: Informatika Mgr.

Re: KPU007 Kryglistika I [0/1] KZ, 13.11.2008 (třetí cvičení)

Příspěvek od looky »

potvrzuju ucast...
gASK
Admin(ka) level I
Příspěvky: 635
Registrován: 9. 6. 2005 12:33
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: Konečně Vinohrady:)
Kontaktovat uživatele:

Re: KPU007 Kryglistika I [0/1] KZ, 13.11.2008 (třetí cvičení)

Příspěvek od gASK »

Budu tam (jak jinak taky, že?)
When life gives you crap, make crap golems.
Uživatelský avatar
Andrej
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 47
Registrován: 15. 9. 2006 17:08
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Re: KPU007 Kryglistika I [0/1] KZ, 13.11.2008 (třetí cvičení)

Příspěvek od Andrej »

Budu tam.

Pokud jde o lokál, na naší katedře preferujeme Cross. Nicméně tohle je samozřejmě akce ÚFAK, takže mi nezbude, než se přizpůsobit.

Za KTKT
doc. KrDr. Andrej Podzimek, Dr. N. A.
Uživatelský avatar
Almer
Site Admin
Příspěvky: 686
Registrován: 12. 10. 2004 10:58
Typ studia: Informatika Ph.D.
Bydliště: Mala Strana - 203
Kontaktovat uživatele:

Re: KPU007 Kryglistika I [0/1] KZ, 13.11.2008 (třetí cvičení)

Příspěvek od Almer »

Andrej píše:...
Za KTKT
doc. KrDr. Andrej Podzimek, Dr. N. A.
ty si u nas studoval? si nejak nepamatuju....jinak totiz KrDr. ziskat nemuzes:)
Zakládající člen klubu Ortodoxních Matfyzáků :-D

Jsem LAMER ale neumim se ani podepsat ]:-)
Uživatelský avatar
tutchek
Site Admin
Příspěvky: 795
Registrován: 21. 9. 2004 00:40
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: Praha, Bohnice
Kontaktovat uživatele:

Re: KPU007 Kryglistika I [0/1] KZ, 13.11.2008 (třetí cvičení)

Příspěvek od tutchek »

Vyporadali jsme se s falesnymi pravniky, vyporadame se s falesnymi krygldoktory :D
exAdmin. Magistr přes umělou inteligenci. Právník přes daně.
Uživatelský avatar
Angel
Matfyz(ák|ačka) level III
Příspěvky: 121
Registrován: 9. 9. 2005 19:28
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: Znojmo / Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: KPU007 Kryglistika I [0/1] KZ, 13.11.2008 (třetí cvičení)

Příspěvek od Angel »

Ja svou profesurskou povinnout a placenou ucast take potvrzuji :-).

Lokal bych jiste zmenil.
Uživatelský avatar
Andrej
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 47
Registrován: 15. 9. 2006 17:08
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Re: KPU007 Kryglistika I [0/1] KZ, 13.11.2008 (třetí cvičení)

Příspěvek od Andrej »

Almer píše:
Andrej píše:...
Za KTKT
doc. KrDr. Andrej Podzimek, Dr. N. A.
ty si u nas studoval? si nejak nepamatuju....jinak totiz KrDr. ziskat nemuzes:)
Samozřejmě, že jsem u vás nestudoval. Moje mateřská instituce (Katedra těžké kriglistiky a tuplákologie) je mnohem starší než ta vaše, její historie se datuje snad už od roku 2002 (tedy dokonce od střední školy) a akademické tituly udílí odnepaměti. Jak už jsem vysvětloval, většina akademické obce je buď v zahraničí, odkud není návratu, nebo už studia zanechala. S velkou pravděpodobností jsem posledním (avšak o to víc hrdým) zástupcem této katedry.
Uživatelský avatar
Andrej
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 47
Registrován: 15. 9. 2006 17:08
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Re: KPU007 Kryglistika I [0/1] KZ, 13.11.2008 (třetí cvičení)

Příspěvek od Andrej »

tutchek píše:Vyporadali jsme se s falesnymi pravniky, vyporadame se s falesnymi krygldoktory :D
No, po takovém nařčení nejspíš budu muset svou účast na akci přehodnotit... Nerad bych, aby mezi katedrami vládla nějaká nevraživost.
gASK
Admin(ka) level I
Příspěvky: 635
Registrován: 9. 6. 2005 12:33
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: Konečně Vinohrady:)
Kontaktovat uživatele:

Re: KPU007 Kryglistika I [0/1] KZ, 13.11.2008 (třetí cvičení)

Příspěvek od gASK »

Andrej píše:
tutchek píše:Vyporadali jsme se s falesnymi pravniky, vyporadame se s falesnymi krygldoktory :D
No, po takovém nařčení nejspíš budu muset svou účast na akci přehodnotit... Nerad bych, aby mezi katedrami vládla nějaká nevraživost.
Však my si tě přezkoušíme a uvidíme, jestli se titulem honosíš oprávněně nebo ne :twisted:
When life gives you crap, make crap golems.
Uživatelský avatar
Andrej
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 47
Registrován: 15. 9. 2006 17:08
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Re: KPU007 Kryglistika I [0/1] KZ, 13.11.2008 (třetí cvičení)

Příspěvek od Andrej »

gASK píše:Však my si tě přezkoušíme a uvidíme, jestli se titulem honosíš oprávněně nebo ne :twisted:
No, přemýšlím, jak bych to slušně řekl... Asi nějak takto: Při vší úctě ke kriglistům-začátečníkům, příliš netoužím být společně s nimi zkoušen, ne-li zapisován do docházkové listiny. Nemám nic proti nadšencům, kteří dají ℯ až π piv a jdou spokojeně domů. Já zase spokojeně odcházím po svých osmi kouscích. Nepotrpím si ani na rekordy, ani na opilecké historky. Když se poštěstí deset, je to krásné. Měl jsem tu čest bádat společně s kriglisty, kteří po dvaadvaceti odcházeli rázným krokem. Nikdy však nepožadovali totéž po mně, stejně jako já bych od nikoho neočekával napodobování mých občasných rumatematických extempore.

Upřímně řečeno, výroky Ústavu formální a aplikované kriglistiky občas působí dojmem, že tato instituce snad kriglistiku vymyslela či co. Kriglistika a základní ideály s ní spojené vznikají paralelně na mnoha místech, včetně příslušného názvosloví a akademických titulů. Katedra těžké kriglistiky a tuplákologie se nikdy nesnažila získat na tuto vědeckou disciplínu monopol, nikdy neměla potíže s uznáváním titulů od jiných institucí a nikdy se nedoprošovala uznání vlastních titulů nějakými bohatýrskými pivními výkony.

Jak to tak vidím, poslednímu reprezentantovi této instituce nezbude, než aby se raději zbořil sám, jako starý hrad.
Uživatelský avatar
Almer
Site Admin
Příspěvky: 686
Registrován: 12. 10. 2004 10:58
Typ studia: Informatika Ph.D.
Bydliště: Mala Strana - 203
Kontaktovat uživatele:

Re: KPU007 Kryglistika I [0/1] KZ, 13.11.2008 (třetí cvičení)

Příspěvek od Almer »

Tak prrrr...hosi:) K spravenmu pijanovi patri i troska sarkasmu ( vid smejde koucouri:) ) i tolerance. Predmet zkoumani nasi katedry neni nicim novy, stejne jako treba ruzne katedry matematiky ci mediciny. Ani ony se nehonosi tim, ze dany obor vymysleli:) Rovnez nikdo nerekl, ze nase draha zacala nastupem na nasi Almer mater :twisted: :twisted:

Rovnez i mezi katedrami je uznavani titulu normalni...ovsem drzitel titulu, stejne jako v realnem zivote, by mel byt schopen prokazat, ze svuj titul nabyl zaslouzene a ze ma k nemu patricne schopnosti a znalosti. I v dnesni dobe je noseni titulu neopravene jednim z precinu v trestnim zakoniku.

Cviceni z kryglistiky je pro ty, kteri chteji ziskat kredity, necemu se priucit a na konci cyklu dospet k titulu KrAb ( neboli Kryglistik absolvent ). Ovsem o takovych vecech si muzeme klidne popovidat napr na cviceni, pripadne az se priste potkame osobne v Crossu ( nebylo by to poprve:) jen vzpomen ).

Abych zbytecne netlachal, podarilo se mi alokovat ucebnu na tento seminar...mela by byt super:) ( viz. edit prvniho prizpevku ).

za UFAK
Prof. KrDr. Almer, nim.

Edit: jen tak trosku...pise se Krygl i Krigl...ovsem vedeni je prevazne z moravy a slezka...a tam se to pise Krigl, cte Krygl, a vy prazaci by ste to meli stejne tezke jako s vyslovenim slova cip, takze Krygl, Kryglista...Kryglistika:))
Zakládající člen klubu Ortodoxních Matfyzáků :-D

Jsem LAMER ale neumim se ani podepsat ]:-)
Odpovědět

Zpět na „Akce“