KPU007 Kryglistika I [0/1] KZ, 15.10.2008 (první cvičení)

Místo pro všechny akce, ať už školní či mimoškolní - upozorněte ostatní na zajímavé fesťáčky, koncerty, přednášky, představení ...

Jak se vam tu libilo?

Můžete vybrat 1 možnost

 
 
Zobrazit výsledky

Uživatelský avatar
Angel
Matfyz(ák|ačka) level III
Příspěvky: 121
Registrován: 9. 9. 2005 19:28
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: Znojmo / Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: KPU007 Kryglistika I [0/1] Z

Příspěvek od Angel »

Urcite. A almera jsme jako prvniho odchazejiciho zbavili docentury. Bylo to radne odhlasovano :-).
Uživatelský avatar
WildOrchid
Matfyz(ák|ačka) level II
Příspěvky: 96
Registrován: 3. 10. 2005 21:28
Typ studia: Informatika Bc.
Bydliště: Praha-Větrník/ Prostějov/ olomoucko...
Kontaktovat uživatele:

Re: KPU007 Kryglistika I [0/1] Z

Příspěvek od WildOrchid »

Angel píše:Zdravim vsechny, prepis lyricko epickeho deje vcerejsi kryglistiky muzete najit na http://www.dozd.eu :-).
mam namitky proti "slecna J", jelikoz v basni predtim je sprostak J :lol: byla bych radsi kdyby tam bylo jako me inicialy napsano W.O., WO nebo proste WildOrchid :)

hospoda byla fajn, a asi nikoho neprekvapi, ze za nejzabavnejsi cast povazuju ono psani basnicky.. konecne jsem vedela o cem se mluvi :)
Ze existuje takova hospoda jako toto jsem zjistila az ted. Maj to dobre vymysleny.

jo a rada jsem vas vsechny poznala :)
Uživatelský avatar
Angel
Matfyz(ák|ačka) level III
Příspěvky: 121
Registrován: 9. 9. 2005 19:28
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: Znojmo / Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: KPU007 Kryglistika I [0/1] Z

Příspěvek od Angel »

WildOrchid píše:mam namitky proti "slecna J", jelikoz v basni predtim je sprostak J :lol: byla bych radsi kdyby tam bylo jako me inicialy napsano W.O., WO nebo proste WildOrchid :)
Ale slecna Julie != pan Jiri z minule, takze by to nemuselo vadit :-). Naopak ta analogie je vytecna :-D.
Uživatelský avatar
rastik
Supermatfyz(ák|ačka)
Příspěvky: 661
Registrován: 19. 10. 2005 21:45
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: KPU007 Kryglistika I [0/1] Z

Příspěvek od rastik »

Angel píše:Zdravim vsechny, prepis lyricko epickeho deje vcerejsi kryglistiky muzete najit na http://www.dozd.eu :-).
Pjekné :) Pozerám, že ste sa nakoniec vzdali tých "povinných" slov.
Trademark
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 27
Registrován: 9. 10. 2008 11:17
Typ studia: Matematika Bc.

Re: KPU007 Kryglistika I [0/1] Z

Příspěvek od Trademark »

Hmm, možná bych se taky stavil, pokud do své sekty přijímáte i bažanty :mrgreen:
Každopádně v Pubu jsem byl shodou okolností taky ve středu, ovšem v tom druhym a ač jsem byl ze začátku nadšen tím systémem, tak při placení nadšení rychle opadlo...už proto, že lidi různě chodili a odcházeli a my, co jsme tam zůstali poslední jsme platili dost velkou měrou i za ně...
Uživatelský avatar
Almer
Site Admin
Příspěvky: 686
Registrován: 12. 10. 2004 10:58
Typ studia: Informatika Ph.D.
Bydliště: Mala Strana - 203
Kontaktovat uživatele:

Re: KPU007 Kryglistika I [0/1] Z

Příspěvek od Almer »

Jo...to je bohuzel o lidech a ne o tom, jaky je system. Uz sem delal sraz, kde sme na konci ... z 20 lidi zbyli tri..a platili 2200 sekeru, co tam byla. Pravda, udelala se za 8 hodin, kdy tam bylo kotel lidi...a vidis...nekdo zapomene jidlo tam...nekdo 2-3 pivka...a to se nacte:(
Zakládající člen klubu Ortodoxních Matfyzáků :-D

Jsem LAMER ale neumim se ani podepsat ]:-)
Odpovědět

Zpět na „Akce“