Etnetera Mobile Academy

Místo pro všechny akce, ať už školní či mimoškolní - upozorněte ostatní na zajímavé fesťáčky, koncerty, přednášky, představení ...

Etnetera Mobile Academy

Příspěvekod careermarket » 24. 1. 2018 09:29

Otevíráme první ročník Mobile Academy, ucelený dvouměsíční kurz v oblasti mobilního vývoje. V tomto běhu se zaměříme na platformu iOS a programovací jazyk Swift.
Budou tě učit lidé přímo z oboru, kteří se mobilnímu vývoji dlouhodobě věnují. Jsou ti k dispozici každý den jako konzultanti. Zdokonal svoje dovednosti po boku mentorů při práci na reálných projektech.


Akademie je určena pro každého, kdo se chce naučit nebo zdokonalit své dovednosti v oblasti mobilního vývoje na platformě iOS.

Na základě přijatých přihlášek pozveme několik desítek účastníků na osobní setkání v únoru 2018. Z nich vybereme budoucí studenty, kteří absolvují celý kurz.

Studium bude probíhat 8 týdnů. V každém bude vždy jeden celodenní workshop složený z teorie a praktických cvičení. Z workshopu si kromě poznámek odneseš i domácí úkol. Počítáme s tím, že půjde o soboty. Pokud by většině zájemců vyhovoval jiný den, může dojít ke změně. Pro úspěšné ukončení kurzu je nutné navštívit alespoň 6 workshopů a splnit všechny domácí úkoly.

Co potřebuješ? Odhodlání. Nemáš-li Maca nebo iPhone, nevadí! U pohovoru se domluvíme.

Co získáš?
Úspěšným absolvováním akademie získáš kvalitní základ pro kariéru mobilního vývojáře. V případě oboustranné spokojenosti ji můžeš nastartovat rovnou u nás v Etneteře.

Bližší informace najdeš https://mobileacademy.cz/

Etnetera_Plakat_Mobile_Academy_TV.jpg
careermarket
Supermatfyz(ák|ačka)
 
Příspěvky: 795
Registrován: 13. 2. 2013 09:33
Typ studia: Nestuduji MFF UK

Zpět na Akce

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník