Poznámky ke státnicím (algoritmy a složitost)

Vše o státnicích úspěšně završujících roky studia na naší alma mater.
Ceberus
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 22
Registrován: 28. 10. 2007 23:37
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: Petřvald u N.J. / kolej 17.listopadu
Kontaktovat uživatele:

Poznámky ke státnicím (algoritmy a složitost)

Příspěvek od Ceberus »

Během své přípravy na státnice z algoritmů a složitosti (teoretická informatika) jsem si vytvořil poznámky v PDF k okruhům Složitost, Vyčíslitelnost, Datové struktury, Obecná teorie algoritmů, Konkrétní algoritmy a Umělá inteligence. Nejhodnotnější jsou patrně (ne však zcela kompletní) poznámky k okruhům Obecná teorie algoritmů a Konkrétní algoritmy, které chybějí i v jinak poměrně ucelené wikipedii. Nemálo lidí by jistě ocenilo, kdyby se někdo v rámci svých vlastních příprav ujal přenosu těchto dvou kapitol do Wikipedie, kde jsou tyto okruhy jedny z posledních nezpracovaných. Otázka, proč jsem netvořil poznámky sám rovnou tam, má svou odpověď: učil jsem se z telefonu během cestování v MHD a pdf dokument byl pro mě v tomto případě lepší a kompaktnější volbou než nastahované webové stránky. A proč to teď neudělám sám, je nasnadě - mám po státnicích, takže mi chybí motivace. :-)

http://uloz.to/xVee4jBz/mff-statnicove-vypisky-zip (1,7 MB)
Zip obsahuje jak samotné PDF, tak i vše potřebné k editaci originálního tex zdrojáku. Klidně upravujte nebo z toho vycházejte, šiřte kdekoliv.
Odpovědět

Zpět na „Magisterské SZZ“