Zapis

Vše co se týká bakalářských státních závěrečných zkoušek.
Him
Supermatfyz(ák|ačka)
Příspěvky: 400
Registrován: 25. 1. 2008 19:59
Typ studia: Informatika Bc.

Zapis

Příspěvek od Him »

Pred tydnem jsem udelal SZZ a dle emailu od pi Napravnikove by mely dorazit nejake informace od pani Spitove ze studijniho ohledne prijeti na Mgr. studium.

Dorazilo to uz nekomu?

(Rad uz bych si udelal rozvrh)
Pracoval jsem na poměrně hodně materiálech pro různé předměty. Pokud Ti něco z toho ušetřilo čas, vyjádři svůj dík v podobě pár satoshi: 1H5JPTrsXie7epAQXbXhMjdgwyLbJ5NHBW ;)
dakob
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 22
Registrován: 20. 9. 2007 19:17
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: Praha - severní město
Kontaktovat uživatele:

Re: Zapis

Příspěvek od dakob »

Jsme na tom stejně, paní Špitové jsem volal a sdělila mi, že až se na studijní dostanou veškeré podklady o složených SZZ, zašlou mi dopis s rozhodnutím o přijetí. Tímto dnem počínaje se mohu zastavit na studijním oddělení, kde bude proveden zápis. Kdykoli v úředních hodinách, nejpozději však 20. října.

Co jsem se ptal šťastnějších kamarádů, kteří SZZ udělali v červnu, dopis jim dorazil rozhodně déle než za týden - s přihlédnutím k tomu 20. říjnu jako konečnému deadlinu se obávám, že si rozvrh budeme muset sestavit "naslepo" s pomocí "bakalářské role" v SISu a doufat, že až proběhne veškerá administrativa (včetně přidání magisterské role do SISu), bude na cvičeních ještě volno.
Him
Supermatfyz(ák|ačka)
Příspěvky: 400
Registrován: 25. 1. 2008 19:59
Typ studia: Informatika Bc.

Re: Zapis

Příspěvek od Him »

Diky za info! Veru me to vsak netesi.
Pracoval jsem na poměrně hodně materiálech pro různé předměty. Pokud Ti něco z toho ušetřilo čas, vyjádři svůj dík v podobě pár satoshi: 1H5JPTrsXie7epAQXbXhMjdgwyLbJ5NHBW ;)
Uživatelský avatar
hkvm
Matfyz(ák|ačka) level II
Příspěvky: 50
Registrován: 3. 6. 2008 20:45
Typ studia: Informatika Mgr.
Kontaktovat uživatele:

Re: Zapis

Příspěvek od hkvm »

Je v tom dopise něco co k zápisu potřebuju? Jde mi o to, jestli si to budu muset nechat přeposlat do Prahy, nebo jestli můžu vyrazit na studijní hned když to přijde domů...
dakob
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 22
Registrován: 20. 9. 2007 19:17
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: Praha - severní město
Kontaktovat uživatele:

Re: Zapis

Příspěvek od dakob »

Tak to vážně nevím. Tipoval bych, že ne, ale radši bych tam zavolal.
dakob
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 22
Registrován: 20. 9. 2007 19:17
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: Praha - severní město
Kontaktovat uživatele:

Re: Zapis

Příspěvek od dakob »

Nezjistil už někdo, jak je to s tím dopisem? Jestli je potřeba?

Jinak: Když jsem byl v červnu od státnic vyhozen, přesně týden po tom mi v SISu přibyla čtyřka z Obecné informatiky a jednička z obhajoby BP. To zcela jistě odpovídá době, kdy studijní oddělení obdrželo všechny potřebné formality a zaznamenalo to do systému. Vzhledem k tomu, že teď mají na studijním spoustu jiné práce a navíc státnice dělalo víc lidí než v červnu, bude ta doba teď asi delší. Každopádně by se tímto způsobem dala situace aspoň o den urychlit - ve chvíli, kdy mi změní známky v SISu, jistě už mají vše potřebné o SZZ a mohou mě zapsat na magistra. Nemusím čekat, až se Pošta uráčí mi doručit nějaký dopis (samozřejmě za předpokladu, že není potřeba jej mít s sebou).
kr4UT1k
Matfyz(ák|ačka) level II
Příspěvky: 55
Registrován: 29. 6. 2007 22:00
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: Praha 6 - Střešovice

Re: Zapis

Příspěvek od kr4UT1k »

Ten dopis k tomu fakt nepotřebujete. Stačí na to jeden dotaz na studijní, klidně i po telefonu.

Byl jsem se ptát osobně, tak si u mě paní Špitová udělala poznámku, že mi nemá rozhodnutí posílat, ale že mi napíše mail, že to už má a že můůžu přijít. Ve středu poslala mail, dneska jsem tam byl. Zápis probíhal celkem rychle, zvládala i 5 lidí najednou :D

btw. Pošta po ČR doručí doporučenej dopis v 99,9% případů druhý pracovní den po odeslání.
An

Re: Zapis

Příspěvek od An »

Ahoj, najde sa este niekto, komu tie informacie este nedosli?
janoro

Re: Zapis

Příspěvek od janoro »

Hele to už je divný, buď tam zavolej nebo tam rovnou jdi na zápis, důležitý je, abys měl výsledek státnice v SISU.
Odpovědět

Zpět na „Bakalářské SZZ“