Opravka & mimořádné studium

Vše co se týká bakalářských státních závěrečných zkoušek.
Uživatelský avatar
R.U.R.
Matfyz(ák|ačka) level III
Příspěvky: 140
Registrován: 25. 5. 2008 18:46
Typ studia: Informatika Ph.D.
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Opravka & mimořádné studium

Příspěvek od R.U.R. »

Jdete na opravku v lednu? Nebo je nějaký dobrý důvod, proč jít až v červnu?

A, hm, asi v pondělí mám v plánu se jít zeptat na studijní, jak je to s tím mimořádným studiem, můžu tam jít s prázdnýma rukama a vyřeší se to na místě, nebo je nějaký více doporučený průchod?
A na mém místě byste se zapsali (zapíšete se :-) ) do mimořádného asi na oba semestry?
Asterix
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 10
Registrován: 13. 9. 2010 16:49
Typ studia: Informatika Mgr.

Re: Opravka & mimořádné studium

Příspěvek od Asterix »

Pokud si neprotahoval studium, tak cervnove statnice maji vyhodu, ze budes mit cely rok status studenta, pokud si uz protahoval, tak cim driv, tim min budes platit :o)
Jak presne probihal zapis na mimoradny studium uz si uplne nepamatuju, ale mam takovej dojem, ze to bylo na dve navstevy studijniho. Poprve zapis a informace o placeni, podruhe po zaplaceni pro index. A pokud se nepletu, tak u mimoradnyho studia si na zacatku nemusis urcit, na jak je to dlouho. Proste kdyz zaplatis dalsi semestr, tak studujes dal :o)
Naposledy upravil(a) Asterix dne 17. 9. 2010 17:48, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
R.U.R.
Matfyz(ák|ačka) level III
Příspěvky: 140
Registrován: 25. 5. 2008 18:46
Typ studia: Informatika Ph.D.
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Opravka & mimořádné studium

Příspěvek od R.U.R. »

Tak takhle by to vypadalo dobře :-) No oni mi to na studijním snad řeknou... Neprotahoval jsem, průběh studia mám celkem v pohodě, až na ty státnice :-D
A když udělám státnice v lednu ale budu pokračovat v mimořádném studiu i v LS, tak to by mi moh třeba zustat ten statut studenta...
Asterix
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 10
Registrován: 13. 9. 2010 16:49
Typ studia: Informatika Mgr.

Re: Opravka & mimořádné studium

Příspěvek od Asterix »

Status studenta ti skonci dnem statnic, takze na to se fakt netes :o)
Uživatelský avatar
rastik
Supermatfyz(ák|ačka)
Příspěvky: 661
Registrován: 19. 10. 2005 21:45
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Opravka & mimořádné studium

Příspěvek od rastik »

Asterix píše:Pokud si neprotahoval studium, tak cervnove statnice maji vyhodu, ze budes mit cely rok status studenta, pokud si uz protahoval, tak cim driv, tim min budes platit :o)
Pokiaľ máš študium uzatvorené, tak sa dá podať žiadosť o prerušenie štúdia. Behom tej doby asi prídeš o výhody študenta, ale táto doba sa nezapočítava do dĺžky štúdia a teda ani do platenia.
Filatko
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 25
Registrován: 13. 9. 2007 12:20

Re: Opravka & mimořádné studium

Příspěvek od Filatko »

Byl tam dneska nekdo zeptat se, co a jak?
Všechno je na hovno, jenom včely jsou na med a ten je taky na hovno!
Uživatelský avatar
R.U.R.
Matfyz(ák|ačka) level III
Příspěvky: 140
Registrován: 25. 5. 2008 18:46
Typ studia: Informatika Ph.D.
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Opravka & mimořádné studium

Příspěvek od R.U.R. »

Student je studentem, dokud nesloží státnice (proto někteří nejdou v lednu ale až v červnu) - když přestane být studentem, musí si platit socko a zdrávko, nemá slevu v menze a v MHD a tak podobně, +- takhle. Ale stejně asi půjdu v lednu. Ovšem potvrzení o studiu jsem dostal, takže to asi leckde bude stačit.

Student není pořádně studentem ničeho, chce-li si zapisovat předměty, zapíše se do toho mimořádného studia (na to je možná nejlepší jít na studijní, dostane přihlášku a index a složenku), zaplatí 5000 za semestr (lze jen ZS, jen LS nebo oba) a co bude mít za 1 nebo 2 se mu uzná v navazujícím magisterském. Tohle studium je jakoby úplně nezávislé na jeho minulém Bc nebo budoucím Mgr studiu, jediná spojitost je ta možnost uznání splněných povinností (to je až na ty známky standardní, tj. musí to být P nebo PV v Mgr).

Termín pro zápis je standardní, prý radši máme přijít až v říjnu, bo teď se tam valí lidi na kontrolu studijních povinností.

A samozřejmě si student nemusí zapisovat nic a může se třeba flákat :-)

A třeba jsem něco ještě zapomněl, nevím :-)
Odpovědět

Zpět na „Bakalářské SZZ“