Kdy se chystáte na státnice?

Vše co se týká bakalářských státních závěrečných zkoušek.

Kdy se chystáte na státnice?

Můžete vybrat 1 možnost

 
 
Zobrazit výsledky

Uživatelský avatar
hkvm
Matfyz(ák|ačka) level II
Příspěvky: 50
Registrován: 3. 6. 2008 20:45
Typ studia: Informatika Mgr.
Kontaktovat uživatele:

Kdy se chystáte na státnice?

Příspěvek od hkvm »

Zajímalo by mě, kolik z nás, současných třeťáků, se chystá na státnice už v červnu a kolik to nechává na září.

Já doufal v červen, ale zkrácené zkouškové by bylo asi smrtící a extra čas na bakalářku taky jen prospěje...

Tak hlasujte ;-)
janoro

Re: Kdy se chystáte na státnice?

Příspěvek od janoro »

Taky bych to nechal na září (a možná nebudu mít jinou možnost, zatím se rozhoduji). Ono to září má téměř samé výhody. Zkouškové nebude zkrácené a stihl bych si dodělat předměty, které bych jinak nedělal, takže bych měl na magisterském extra kredity do začátku. Sice asi tak 6 - 8, ale i to se hodí :-). Je tu však jedna otázka, na kterou neznám odpověd:

Podzimní termín bakalářských SZZ je 6. - 17. září. Zápis na magisterské je 15. září. Může mi někdo zaručit, že se mi nestane, že budu SZZ dělat až po termínu zápisu na magisterské?
Prince_of_Persia
Matfyz(ák|ačka) level II
Příspěvky: 81
Registrován: 19. 1. 2006 15:53
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: Jindřichův Hradec
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdy se chystáte na státnice?

Příspěvek od Prince_of_Persia »

Zapis pro ty kdo delaji statnice na podzim je myslim posunuty...
Btw. jestli maji zarijove statnice jen same vyhody nevim. Ja jsem si osobne radeji o rok protahl bakalarske
studium jen proto, abych nemusel na podzimni statnice. Protoze pokud bych je nedal, pak bych nemohl
nastoupit na NMgr. Pokud clovek vyleti v letnim terminu, pak ma sanci v zari a muze v pohode navazat.
Ten rok jsem neproflakal a nabral jsem si asi 40 kreditu do navazujiciho studia, coz je ted docela znat.
Nekdo muze namitnout ze je tu moznost mimoradneho studia a podobne, ale me se tohle nechtelo podstupovat.
Uživatelský avatar
R.U.R.
Matfyz(ák|ačka) level III
Příspěvky: 140
Registrován: 25. 5. 2008 18:46
Typ studia: Informatika Ph.D.
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdy se chystáte na státnice?

Příspěvek od R.U.R. »

Já jsem si úmyslně nechal na LS jen pár předmětů, aby mi zkrácené zkouškové nevadilo. Ale ta bakalářka... no ještě je čas že :twisted:
Him
Supermatfyz(ák|ačka)
Příspěvky: 400
Registrován: 25. 1. 2008 19:59
Typ studia: Informatika Bc.

Re: Kdy se chystáte na státnice?

Příspěvek od Him »

Podzimní termín bakalářských SZZ je 6. - 17. září.
Je možné si vybrat nebo jak to funguje?

Dík
Pracoval jsem na poměrně hodně materiálech pro různé předměty. Pokud Ti něco z toho ušetřilo čas, vyjádři svůj dík v podobě pár satoshi: 1H5JPTrsXie7epAQXbXhMjdgwyLbJ5NHBW ;)
Odpovědět

Zpět na „Bakalářské SZZ“