Souhrn vysledku - Informatika (letni termin)

Vše co se týká bakalářských státních závěrečných zkoušek.
Uživatelský avatar
joshis
Matfyz(ák|ačka) level III
Příspěvky: 127
Registrován: 23. 11. 2006 01:47
Typ studia: Informatika Mgr.
Kontaktovat uživatele:

Souhrn vysledku - Informatika (letni termin)

Příspěvek od joshis »

Prave jsem se stavoval za pani Dejmkovou pro svou bakalarskou praci a jen tak mimochodem jsem se zeptal, jaka byla uspesnost na statnicich. Vysledek je nasledujici:

Ze 71 zkousenych u ustni casti neuspelo 12 lidi. Takze 83% uspesnost... Myslim (a pani Dejmkova si pry mysli taktez), ze uspesnost byla vcelku dobra...
gASK
Admin(ka) level I
Příspěvky: 635
Registrován: 9. 6. 2005 12:33
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: Konečně Vinohrady:)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od gASK »

12 lidí, z nichž polovinu maj na svědomí dvě komise :twisted:

Statistika nuda je, má však cenné údaje :wink:
When life gives you crap, make crap golems.
Uživatelský avatar
Kate
Matfyz(ák|ačka) level III
Příspěvky: 146
Registrován: 8. 1. 2005 10:52
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: Milada squat
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kate »

tak to fakt neni tak hrozny, jak mi to prislo behem sledovani 'zapasu' on-line. ale i tak mi to jeste nedava prilis velkou nadeji :cry:

nechces zjistit i historicky statistiky (a nebo nejaky dalsi drby)? kdyz uz tedka nemas co delat v podstate 8)

btw: a mas fakt krasnou ikonku, konecne ses nam rozhodl ukazat sve prave ja :wink:
Člověk si nemusí nic myslet, aby něco udělal.
Leli
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 29
Registrován: 2. 2. 2006 13:07
Typ studia: Informatika Bc.
Bydliště: Pilsen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Leli »

Uz jsem tam psal drive, tak tohle info mam.
Nevim, proc Vas to zajima, ale v zari ze 46 prihlasenych neudelalo 6.
Bridzikova

> Dobrý den,
> měl bych na Vás prosbu. Zajímala by mi úspěšnost u státní závěrečné zkoušky bakalářského oboru informatika, která probíhala minulý rok. Bohužel se mi to nikde nepodařilo zjistit, tak jsem se rozhodl napsat přímo na velitelství. Nemusí jít o přesné číslo, stačil by přibližný odhad. Díky za odpověď
Uživatelský avatar
Necroman
Supermatfyz(ák|ačka)
Příspěvky: 459
Registrován: 20. 1. 2005 19:46
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: Louny / kolej Jednota, Praha
Kontaktovat uživatele:

re

Příspěvek od Necroman »

Jen takova otazka. Zkousku jsem v utery sice dal za jedna, ale dostanu take do promoce nejake papirove osvedceni? Krom toho, ze mi Skopal poblahopral a potrasl rukou a na studijnim mi rekli, ze po slozeni zkousky prestanu byt studentem, dnes prakticky nic nevim. Je to takovy zvlastni pocit (ne)jistoty. :?
WANTED:
Dead or Alive
^-^
( ^ )
Schroedinger's Cat
Uživatelský avatar
rastik
Supermatfyz(ák|ačka)
Příspěvky: 661
Registrován: 19. 10. 2005 21:45
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: re

Příspěvek od rastik »

Necroman píše:Jen takova otazka. Zkousku jsem v utery sice dal za jedna, ale dostanu take do promoce nejake papirove osvedceni? Krom toho, ze mi Skopal poblahopral a potrasl rukou a na studijnim mi rekli, ze po slozeni zkousky prestanu byt studentem, dnes prakticky nic nevim. Je to takovy zvlastni pocit (ne)jistoty. :?
Ja stále čakám, že to zapíšu do SISu. Po prihlásení na štátnice pribudli v zozname zapísaných predmetov 2 nové - štátnice a obhajoba.
gASK
Admin(ka) level I
Příspěvky: 635
Registrován: 9. 6. 2005 12:33
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: Konečně Vinohrady:)
Kontaktovat uživatele:

Re: re

Příspěvek od gASK »

rastik píše:
Necroman píše:Jen takova otazka. Zkousku jsem v utery sice dal za jedna, ale dostanu take do promoce nejake papirove osvedceni? Krom toho, ze mi Skopal poblahopral a potrasl rukou a na studijnim mi rekli, ze po slozeni zkousky prestanu byt studentem, dnes prakticky nic nevim. Je to takovy zvlastni pocit (ne)jistoty. :?
Ja stále čakám, že to zapíšu do SISu. Po prihlásení na štátnice pribudli v zozname zapísaných predmetov 2 nové - štátnice a obhajoba.
Mě tam sice přibyla "Obhajoba diplomové práce" a záhadné "Programování", ale princip je asi stejný. Dle názvů předmětů hádám, že to ještě není s tím SISem na sto procent zaběhnuté a chvíli to potrvá. Takže si v klidu počkám 17. až 18. září... :wink:
When life gives you crap, make crap golems.
Uživatelský avatar
beaver
Matfyz(ák|ačka) level III
Příspěvky: 189
Registrován: 2. 2. 2007 09:33
Typ studia: Nestuduji ale učím na MFF
Bydliště: Praha

Re: re

Příspěvek od beaver »

Necroman píše:Jen takova otazka. Zkousku jsem v utery sice dal za jedna, ale dostanu take do promoce nejake papirove osvedceni? Krom toho, ze mi Skopal poblahopral a potrasl rukou a na studijnim mi rekli, ze po slozeni zkousky prestanu byt studentem, dnes prakticky nic nevim. Je to takovy zvlastni pocit (ne)jistoty. :?
Kdyz slozis na promoci slib, dostanes diplom zabaleny do uhledne rulicky. Rovnez je potreba zanest zaznam na matriku, ale pokud pujdes na promoci, tak to za tebe udela MFF.
Cožpak většina z nás svým způsobem nehledá svou kravičku?
T. Pratchett, z knihy "Kdepak je má kravička"
Uživatelský avatar
hydrant
Matfyz(ák|ačka) level III
Příspěvky: 196
Registrován: 4. 1. 2005 12:50
Typ studia: Informatika Bc.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hydrant »

ale ak potrebujes diplom skor ako o dva mesiace namal by byt problem si ho ist vypytat na studijne
Uživatelský avatar
rastik
Supermatfyz(ák|ačka)
Příspěvky: 661
Registrován: 19. 10. 2005 21:45
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od rastik »

hydrant píše:ale ak potrebujes diplom skor ako o dva mesiace namal by byt problem si ho ist vypytat na studijne
To Ti povedali na študijnom?
Uživatelský avatar
hydrant
Matfyz(ák|ačka) level III
Příspěvky: 196
Registrován: 4. 1. 2005 12:50
Typ studia: Informatika Bc.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hydrant »

nie ale viem ze na inych skolach to tak funguje. Po tom co si spravil statnicu uz mas na diplom narok. ved vlastne uz ani student nie si takze sa skoro vsetky "puta" so skolou pretrhali...

promocia je napovinna. A je preto aby to malo nejaky dostojny zaver. ale inu funkciu to nema
gASK
Admin(ka) level I
Příspěvky: 635
Registrován: 9. 6. 2005 12:33
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: Konečně Vinohrady:)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od gASK »

Tak tak. Na magisterským je promoce záhy po státnicích, protože se předpokládá, že magistři nastoupí do pracovního procesu a chtějí diplom co nejdříve. U nás se předpokládá, že tu ještě zůstanem, takže nespěchaj. Pokud někdo ten diplom potřebuje, na studijním se to dá zařídit (nejsem si jist, jestli tam dávaj diplom samotný nebo "jen" nějaké "potvrzení", už je to chvíle co to někdo řešil...).
When life gives you crap, make crap golems.
draracle
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 25
Registrován: 23. 9. 2004 13:21

Příspěvek od draracle »

Od kamaradky vim, ze na mff nejaky 'institut' potvrzeni o diplomu funguje. Potrebovala to kvuli praci (uci, tak aby nedelala skoro uplne zadarmo, ale jen skoro zadarmo :wink: ) a tusim, ze ji po vyzadani posilali neco doporucene.

Tak asi tolik. Vic nevim.
Odpovědět

Zpět na „Bakalářské SZZ“