Diskuze k výsledkům SZZ matematika

Vše co se týká bakalářských státních závěrečných zkoušek.
D_N
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 4
Registrován: 29. 1. 2007 15:37

Příspěvek od D_N »

Pokusím se tě přesvědčit, že vše z analýzy, o čem píšeš, že jsme nedělali jsme ve skutečnosti dělali. Že Fourierova řada koverguje v L^2 jsme měli formulováno ve větě 76*, která je snadným důsledkem vět 76 a 71. To "ze Cesaruv soucet te rady konverguje nebo neco takeho..." je právě ta Fejerova věta, na kterou jsi se vykašlala. Rozhodně ji nemáme na jednom řádku, ale na dvou stránkách.

To si tedy museli myslet, co nás to ten Zajíček učil, když jsi řekla, že jsi o takových věcech neslyšela.
Lelia
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 49
Registrován: 20. 1. 2006 21:45
Typ studia: Informatika Bc.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lelia »

Sladka anonymita vid?
D_N
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 4
Registrován: 29. 1. 2007 15:37

Příspěvek od D_N »

No ty tu taky nevystupuješ pod svým pravým jménem.

Možná by bylo na místě spíš uznat svou chybu.
Lelia
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 49
Registrován: 20. 1. 2006 21:45
Typ studia: Informatika Bc.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lelia »

Uznávám ze jsem se to nenaucila tak perfektne, jak jsem mohla. Ale 7 dni na zvladnuti 4 semestru analyzy, 2 algebry a statistiky neni zrovna mnoho. A svoji chybu uznat nemuzu, protoze u sebe momentalne nemam sve poznamky, abych mohla uznat tvoji pravdu. A btw. staci kliknout na ikonku icq kyticky a hned vis kdo jsem...
D_N
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 4
Registrován: 29. 1. 2007 15:37

Příspěvek od D_N »

Tak já chápu, že je toho hodně. Já bych tu Fejerovu větu taky neuměl. Ale pak si tady na fóru stěžovat, že jsme to nedělali...
Uživatelský avatar
hippies
Admin(ka) level I
Příspěvky: 990
Registrován: 29. 9. 2004 12:46
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hippies »

Lelia píše:Uznávám ze jsem se to nenaucila tak perfektne, jak jsem mohla. Ale 7 dni na zvladnuti 4 semestru analyzy, 2 algebry a statistiky neni zrovna mnoho. A svoji chybu uznat nemuzu, protoze u sebe momentalne nemam sve poznamky, abych mohla uznat tvoji pravdu. A btw. staci kliknout na ikonku icq kyticky a hned vis kdo jsem...
V tom pripade si klikni na ikonku emailu a nestezuj si;)
Petrik
Matfyz(ák|ačka) level II
Příspěvky: 67
Registrován: 21. 6. 2005 10:05
Typ studia: Informatika Bc.
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petrik »

Já si přidám do diskuse. Měli jsme zábavu s komisí analýzy, když se mě zeptali na diniho větu o stejnoměrné konvergenci. Tu jsem měl za to, nehodlám to ověřovat, že jsme s panem Zajíčkem nedělali a také jsem to řekl. Načež se mě pan Seidl zeptal, co jsme tedy v druhém semestru dělali, řekl jsem, že stejnoměrnou konvergenci jsme dělali ve třetím semestru, ale ve druhém, že jsme se například naučili dvě definice riemannova integrálu a pan Pražák se začal hrozně smát a potom už to bylo jen příjemné povídání...
If the facts don't fit the theory, change the facts.
gASK
Admin(ka) level I
Příspěvky: 635
Registrován: 9. 6. 2005 12:33
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: Konečně Vinohrady:)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od gASK »

hippies píše:V tom pripade si klikni na ikonku emailu a nestezuj
si;)
To už jsme řešili s tutchekem, který dnes v labu pronesl to samé (také na adresu tohoto threadu) - běžný uživatel ty emaily nevidí. To jenom moderátoři, administrátoři a podobná pakáž :twisted:
When life gives you crap, make crap golems.
Uživatelský avatar
Devron
Matfyz(ák|ačka) level III
Příspěvky: 180
Registrován: 7. 11. 2005 09:16

Příspěvek od Devron »

kua sem si rikal, kam se to podelo :D
Uživatelský avatar
hippies
Admin(ka) level I
Příspěvky: 990
Registrován: 29. 9. 2004 12:46
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hippies »

gASK píše:
hippies píše:V tom pripade si klikni na ikonku emailu a nestezuj
si;)
To už jsme řešili s tutchekem, který dnes v labu pronesl to samé (také na adresu tohoto threadu) - běžný uživatel ty emaily nevidí. To jenom moderátoři, administrátoři a podobná pakáž :twisted:
V tom případě se omlouvám.. a kaju a bla bla a tak podobně ..
Odpovědět

Zpět na „Bakalářské SZZ“