Diskuze k výsledkům

Vše co se týká bakalářských státních závěrečných zkoušek.
Uživatelský avatar
jaruch
Supermatfyz(ák|ačka)
Příspěvky: 376
Registrován: 5. 2. 2005 14:06
Typ studia: Informatika Mgr.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jaruch »

neviete niekto, co pekneho dnes yaghob vymyslel, ze to bolo u neho take drsne?
Shit shit, who the fuck is shooting us?
I've got a universe to master...
Uživatelský avatar
langosh
Matfyz(ák|ačka) level II
Příspěvky: 96
Registrován: 28. 1. 2006 13:20
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: Bohnice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od langosh »

Precetl jsem to tak zbezne, tak nevim jestli to neudelal uz nekdo predemnou, ale chtel bych vyvratit jeden omyl. Na Administraci Unixu nebyla o IPsecu ani zminka.
A je pravda, ze ucitel tezko muze vedet co mate umet, on vidi otazku IPsec a jelikoz jde o statni zkousku, tak to chce o tom neco napsat. Je to nespravedlive v tom, ze je to jedna otazka, na stejne urovni jako treba Tayloruv polynom. Zde je spis problem s tim, jak jsou ty otazky probirane na prednaskach. Nektere otazky jsou probirane malo, jine vice ( ale to uz tu nekde psane bylo).
Uživatelský avatar
hydrant
Matfyz(ák|ačka) level III
Příspěvky: 196
Registrován: 4. 1. 2005 12:50
Typ studia: Informatika Bc.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hydrant »

forum skusajuci citali, mozno aj vsetci.
Uživatelský avatar
rastik
Supermatfyz(ák|ačka)
Příspěvky: 661
Registrován: 19. 10. 2005 21:45
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od rastik »

hydrant ve fóru Průběh SZZ + výsledky píše:pozitivne definitne matice - trochu nechapem odkial beru tuto otazku, uz ju dali viac krat... totiz PDmatice su spomenute vramci otazky Parciální derivace a totální diferenciál, věty o střední hodnotě, extrémy funkcí více proměnných, věta o implicitních funkcích. konkretne sa nimi urcuju extremy, a o moc viac som o nich nevedel
Je na to celá jedna kapitola v LA2, dodnes si to pamätám - na zápočtovke mi to dalo zabrať.
Uživatelský avatar
joshis
Matfyz(ák|ačka) level III
Příspěvky: 127
Registrován: 23. 11. 2006 01:47
Typ studia: Informatika Mgr.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od joshis »

hydrant píše:forum skusajuci citali, mozno aj vsetci.
To je preci dobre;)... a navic je to jasne, bylo by divne, kdyby je to nezajimalo...
MIKI
Matfyz(ák|ačka) level III
Příspěvky: 186
Registrován: 10. 12. 2004 22:35
Typ studia: Informatika Bc.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MIKI »

langosh píše:Precetl jsem to tak zbezne, tak nevim jestli to neudelal uz nekdo predemnou, ale chtel bych vyvratit jeden omyl. Na Administraci Unixu nebyla o IPsecu ani zminka.
Akoze nebolo?! Pokial na prednaskach hovoril to co ma na slidoch, tak to tam bolo. A ak sa nepletiem, tak sa docela tych slidov (aspon zo zaciatku) drzal. :roll:
Inak mas pravdu na cvikach sa z IPsec-om moc nerobilo - coz je skor smola.
MOTTO-1: Nieje dôležité vedieť ale pochopiť!!!
MOTTO-2: Neuč sa!!! Život ťa naučí. Mňa naučil, že sa mám učiť.
Uživatelský avatar
langosh
Matfyz(ák|ačka) level II
Příspěvky: 96
Registrován: 28. 1. 2006 13:20
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: Bohnice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od langosh »

Jo omlouvam se, neco bylo u ty VPN, ke ktery se ale moc nedostal. Na cvikach nebyla vubec, a ani ji nechtel u zkousky (teda tak jsem to pochopil).
Byl jsem na vsech prednaskach i cvikach, a opravdu ten IPsec sem nepostrehl, coz je asi urcite moje vina.
Tak se tady omlouvam za klamnou informaci.
Uživatelský avatar
hydrant
Matfyz(ák|ačka) level III
Příspěvky: 196
Registrován: 4. 1. 2005 12:50
Typ studia: Informatika Bc.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hydrant »

rastik píše:
hydrant ve fóru Průběh SZZ + výsledky píše:pozitivne definitne matice - trochu nechapem odkial beru tuto otazku...
Je na to celá jedna kapitola v LA2, dodnes si to pamätám - na zápočtovke mi to dalo zabrať.
To ja viem ze sme sa to ucili, ale taka otazka v zozname otazok k bakalarke proste nie je. (jedine ze by som bol slepy)
gimli
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 10
Registrován: 21. 5. 2006 13:27
Typ studia: Informatika Bc.
Bydliště: Dejvice
Kontaktovat uživatele:

Otazky

Příspěvek od gimli »

Tak abych taky přispěl svou troškou do mlýna, komise Skopal a ?? nevite koho ma dneska do paru?

Kazdopadne jsem si pripadal jak v prvaku:
1) Vektorove prostory, báze
2) Posloupnosti a řady
tady mě trošku zaskočily ty řady, protože v osnovách vůbec nejsou, ale nechtěl toho moc, nějaké to kriterium konvergence. U posloupnosti mě týral dokud jsem mu neřekl monotóní a omezená (považoval jsem to za tak banální, že mě to v tom stresu ani nenapadlo)

1)Rozhodnutelnost a dokazatelnost
Pro skopala na tuhle otázku si připravte nějaký pěkný příklad nedokazatelné formule nebo nerozhodnutelného problému.
2)B-stromy a analogie s RB stromy - nechtěl víc než definici a odhady složitosti FIND v nejhorším a nejlepším případě

Tož mnoho zdaru, bylo to až příliš snadné na to že to člověk studuje 3 roky. Tak se držte
Odpovědět

Zpět na „Bakalářské SZZ“