Diskuze k výsledkům

Vše co se týká bakalářských státních závěrečných zkoušek.
MArc
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 3
Registrován: 21. 6. 2007 17:03

Příspěvek od MArc »

Necht postizeni zitra zajdou za Andelem a sdeli mu sve pocity. Ty, co uz Galambos ukoncil, nemuzou nic ztratit. V karolince je jasne napsano, ze rozsah otazek je pokryt vyukou povinnych predmetu. To splneno nebylo. Karolinka je oficialni material fakulty. Cim vic lidi tam pujde, tim lip.
Uživatelský avatar
hydrant
Matfyz(ák|ačka) level III
Příspěvky: 196
Registrován: 4. 1. 2005 12:50
Typ studia: Informatika Bc.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hydrant »

hmm
mozete mu skusit poslat odkaz na toto forum
Uživatelský avatar
Kate
Matfyz(ák|ačka) level III
Příspěvky: 146
Registrován: 8. 1. 2005 10:52
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: Milada squat
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kate »

a nebylo by lepsi zkusit to resit (ti, kterych se to tyka) spise nejdriv primo u nej?

urcite by nikdo nemel mit pocit, ze mu bylo ukrivdeno. nakonec, na to je to fakt docela dulezita zkouska
Člověk si nemusí nic myslet, aby něco udělal.
Uživatelský avatar
nytram
Matfyz(ák|ačka) level II
Příspěvky: 68
Registrován: 4. 1. 2005 15:54
Typ studia: Informatika Bc.
Bydliště: da B-9'th floor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od nytram »

zajtra rano idem na studijne sa o tomto poradit, takze ak sa chce niekto pridat...Mienim ziadat o uznanie statnic, alebo o zopakovani prveho riadneho terminu v dohladnej dobe (2-3 tyzdne) bez toho, aby som stratil narok na druhy riadny termin.


P.S: lepsie je z toho spravit novy thread
Naposledy upravil(a) nytram dne 25. 6. 2007 18:10, celkem upraveno 2 x.
Quod Erat Demonstrandum.
MIKI
Matfyz(ák|ačka) level III
Příspěvky: 186
Registrován: 10. 12. 2004 22:35
Typ studia: Informatika Bc.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MIKI »

Kate píše:a nebylo by lepsi zkusit to resit (ti, kterych se to tyka) spise nejdriv primo u nej?

urcite by nikdo nemel mit pocit, ze mu bylo ukrivdeno. nakonec, na to je to fakt docela dulezita zkouska
No skusit to mozu ale asi vam odpovie, ze to uci on a mali (iked ste nechceli) ste si zapisat Administraciu UNIXu.
http://www.ksi.mff.cuni.cz/~galambos/swi106/part7.pdf
Rozhodne by som to ale najskor skusil na vasom mieste najskor u neho aby sa necitil urazeny. :twisted:
PS: Aj tak je to svinstvo (take flakate - ako ma Bednarek v slajdoch). :roll:
MOTTO-1: Nieje dôležité vedieť ale pochopiť!!!
MOTTO-2: Neuč sa!!! Život ťa naučí. Mňa naučil, že sa mám učiť.
Uživatelský avatar
zapo
Matfyz(ák|ačka) level II
Příspěvky: 64
Registrován: 13. 12. 2004 19:46
Typ studia: Informatika Bc.
Bydliště: VŠK 17. Listopadu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zapo »

To je pekne, ze si mal zapisat Administraciu Unixu, ale! to je doporuceny predmet pre obor ISPS a akoze pokial studujem IP, tak mi tieto predmety netreba (teda nemal by som ich potrebovat...). Ako zapisovat si vsetko od vsetkeho zas nieje prave najrealnejsie.
@#$%!
MIKI
Matfyz(ák|ačka) level III
Příspěvky: 186
Registrován: 10. 12. 2004 22:35
Typ studia: Informatika Bc.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MIKI »

zapo píše:To je pekne, ze si si mal zapisat Administraciu Unixu, ale! to je doporuceni predmet pre obor ISPS a akoze pokial studujem IP, tak by mi tieto predmety netreba (teda nemal by som ich potrebovat...). Ako zapisovat si vsetko od vsetkeho zas nieje prave najrealnejsie.
Nebolo to myslene v zlom len som napisal to co si myslim, ze Vam povie. Jj mas uplnu pravdu.
MOTTO-1: Nieje dôležité vedieť ale pochopiť!!!
MOTTO-2: Neuč sa!!! Život ťa naučí. Mňa naučil, že sa mám učiť.
Uživatelský avatar
sulthan
Matfyz(ák|ačka) level III
Příspěvky: 184
Registrován: 17. 10. 2006 20:08
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: Praha 9, Prosek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sulthan »

Myslim, ze by to opravdu stalo za stiznost. Zkousejici nemaji moc presnou predstavu o tom, co se studenti uci. Zvlast u bakalarek z informatiky se zkousejici casto ptaji na veci, ktere se berou az na magisterskem studiu (napr. ve slozitosti) nebo je to neco, co dobre znaji a tak jdou vic do hloubky, i kdyz na prednasce o tom nebyla ani zminka.

Pochybuji ovsem, ze se podari vymoct uznani zkousky. To bys musel mit nekde nahranou svoji odpoved. Koneckoncu vim o studentovi, ktery loni nemohl na bakalarky, protoze Zemlicka 3mesice opravoval jeho zkouskovou pisemku z OZD a kdyz ji konecne opravil, tak rekl, ze uz zadne opravne terminy nebudou. OZD byl povinny predmet, takze ke statnicim nemohl... Stezoval si na nekolika mistech a stejne si musel studium prodlouzit.
If you can't have what you want, want what you have.
bondoer
Matfyz(ák|ačka) level II
Příspěvky: 51
Registrován: 27. 11. 2006 21:39

Příspěvek od bondoer »

zapo píše:To je pekne, ze si mal zapisat Administraciu Unixu, ale! to je doporuceny predmet pre obor ISPS a akoze pokial studujem IP, tak mi tieto predmety netreba (teda nemal by som ich potrebovat...). Ako zapisovat si vsetko od vsetkeho zas nieje prave najrealnejsie.
hmm tak to je zvlastne, ked som bol ja minuly rok tak na to docela pozerali z akeho oboru idem. Moj skusajuci(Kopecky) si prv otvoril moj papier aby videl obor a podla toho vyberal otazky. Kedze som siel z ISPS tak som dostal siete a podobne veci.
Takze mi to prijde fakt nefer nepozerat na obor :(
Uživatelský avatar
nytram
Matfyz(ák|ačka) level II
Příspěvky: 68
Registrován: 4. 1. 2005 15:54
Typ studia: Informatika Bc.
Bydliště: da B-9'th floor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od nytram »

Som bol asi slepy, ale v poziadavkach na Obor programovani je napisane "Bezpečnost - IPSec, principy fungování AH, ESP, transport mode, tunnel mode" ...teda ten princip fungovani som zrovna nevedel. Teda vedel som, ze "co" to robi ano, ale nie "ako" to robi...

Ale aj tak sa na tom studijnom asi zastavim, lebo faktom je, ze ten IPSec je pokryty v administraci Unixu, co je Doporuceny Predmet pre ISPS a nikde sa to v povinnych ani doporucenych predmetoch pre IP nespomina...tak nech aspon vedia...
Quod Erat Demonstrandum.
Uživatelský avatar
Necroman
Supermatfyz(ák|ačka)
Příspěvky: 459
Registrován: 20. 1. 2005 19:46
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: Louny / kolej Jednota, Praha
Kontaktovat uživatele:

re

Příspěvek od Necroman »

kdyz jsme u toho, v pozadavcich v oboru programovani je i princip prekladacu, ktery su tusim uci jen na seminari z tohoto predmetu a neni v povinne vyuce (krom zminky v OOP). Take me to docela zaskocilo a ucil jsem se narychlo lexikalni, semantickou a syntaktickou analyzu, o ktere jsem jeste predevcirem nic nevedel :).
WANTED:
Dead or Alive
^-^
( ^ )
Schroedinger's Cat
Uživatelský avatar
twoflower
Supermatfyz(ák|ačka)
Příspěvky: 445
Registrován: 22. 9. 2004 21:07
Typ studia: Informatika Ph.D.
Kontaktovat uživatele:

Re: re

Příspěvek od twoflower »

Necroman píše:kdyz jsme u toho, v pozadavcich v oboru programovani je i princip prekladacu, ktery su tusim uci jen na seminari z tohoto predmetu a neni v povinne vyuce (krom zminky v OOP). Take me to docela zaskocilo a ucil jsem se narychlo lexikalni, semantickou a syntaktickou analyzu, o ktere jsem jeste predevcirem nic nevedel :).
No, nechtel bych se narychlo ucit konstrukci SLR(1) parseru :)
df
Matfyz(ák|ačka) level III
Příspěvky: 194
Registrován: 5. 6. 2006 11:55

Příspěvek od df »

moc prosim lidi, kteri chodili na prekladace - co myslite, ze se ocekava za odpoved, pokud otazka je:

Syntakticka analyza
Uživatelský avatar
Necroman
Supermatfyz(ák|ačka)
Příspěvky: 459
Registrován: 20. 1. 2005 19:46
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: Louny / kolej Jednota, Praha
Kontaktovat uživatele:

re

Příspěvek od Necroman »

hydrant píše:no lenze principy prekladacov su medzi doporucenymi predmetmi v programovani...
To by potom clovek "musel" chodit na vsechny volitelne predmety ze sveho podoboru, a ze jich treba u obecne informatiky je.
WANTED:
Dead or Alive
^-^
( ^ )
Schroedinger's Cat
Uživatelský avatar
hydrant
Matfyz(ák|ačka) level III
Příspěvky: 196
Registrován: 4. 1. 2005 12:50
Typ studia: Informatika Bc.
Kontaktovat uživatele:

Re: re

Příspěvek od hydrant »

Necroman píše:
hydrant píše:no lenze principy prekladacov su medzi doporucenymi predmetmi v programovani...
To by potom clovek "musel" chodit na vsechny volitelne predmety ze sveho podoboru, a ze jich treba u obecne informatiky je.
no v karolinke na stranke 253 je bohuzial veta:

"Prípadné specifické požadavky jsou pokryty výukou povinne volitelných predmetu doporucených pro jednotlivé obory."

co ale na druhu stranu znamena, ze to co sa uci na sprave pocitacovych systemoch by nemalo byt vyzadovane na prog, alebo obecnej ak sa to neuci aj tam
Odpovědět

Zpět na „Bakalářské SZZ“