Bakalářské zkoušky - průběh, otázky

Vše co se týká bakalářských státních závěrečných zkoušek.
Kuba
Matfyz(ák|ačka) level II
Příspěvky: 92
Registrován: 2. 6. 2005 22:55
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: Praha - Dejvice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kuba »

Vsimli jste si ze v tematech z matematiky chybi Rady? Jsou tam jen posloupnosti a pak az funkce. Zajimalo by me, jak je tenhle seznam temat zavazny pro zkousejici... jestli se rady, i kdyz by tam teoreticky patrily, ale nejsou tam, daji vynechat, nebo ne... znate to...

Srovnavaci kriterium, podilove kriterium, odmocninove kriterium, kondenzacni kriterium, abel-dirichlet a leibniz... prerovnani rad... komu by se do toho chtelo? :)
Pája
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 10
Registrován: 10. 10. 2006 16:07
Typ studia: Informatika Mgr.
Kontaktovat uživatele:

Re: Bakalářské zkoušky - průběh, otázky

Příspěvek od Pája »

Kuba píše:Neví někdo něco bližšího o bakalářských zkouškách?
Jak dlouho trvá a jak probíhá každá část?
Jsou k dispozici přesné otázky, nebo je to "něco" z okruhů uvedených na http://www.mff.cuni.cz/studium/bcmgr/ok/i3a6.htm ? Jak je to s důkazy? Jsou potřeba umět všechny za poslední 3 roky (tzn. 3 semestry analýzy, 2 semestry lin. algebry, semestr algebry, 2 semestry diskrétky a pst a stat) - a to je jen matika?

Díky za jakékoliv info
To ještě nikoho nenapadlo dát sem tento odkaz? http://mff.fear.cz/forum/viewtopic.php?t=1038

Nebo tento? http://mff.fear.cz/forum/viewtopic.php?t=1106[/url]
gASK
Admin(ka) level I
Příspěvky: 635
Registrován: 9. 6. 2005 12:33
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: Konečně Vinohrady:)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od gASK »

Ostatně celá sekce bakalářka stojí za přečtení :wink:
When life gives you crap, make crap golems.
df
Matfyz(ák|ačka) level III
Příspěvky: 194
Registrován: 5. 6. 2006 11:55

Příspěvek od df »

toz sem si procet odkazy vyse zminene, ale nenasel jsem odpoved na moje zasadni otazky ...

tak tedy, kdyz chci bachelovat tedko v lete (ne podzim), tak mam mit asi tak mozna do pule cervna uzavreny znamky. toz jak to udelam ? nekde sem dohledal, ze je tam nejaka finta, ze se nektere predmety pokillujou uz 18.5, ale ktere ? mam TCP, Site II a Administraci unixu, toz konci mi neco z toho uz 18.5 ? nebo mi neco zustava az do zkouskoveho tzn +- cerven ?

a je tu vubec jeste nekdo, kdo chce bachelovat ted a ne po prazdninach? a vite o tom neco vic nez ja ? tx
Uživatelský avatar
rastik
Supermatfyz(ák|ačka)
Příspěvky: 661
Registrován: 19. 10. 2005 21:45
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od rastik »

df píše:tak tedy, kdyz chci bachelovat tedko v lete (ne podzim), tak mam mit asi tak mozna do pule cervna uzavreny znamky. toz jak to udelam ? nekde sem dohledal, ze je tam nejaka finta, ze se nektere predmety pokillujou uz 18.5, ale ktere ? mam TCP, Site II a Administraci unixu, toz konci mi neco z toho uz 18.5 ? nebo mi neco zustava az do zkouskoveho tzn +- cerven ?
Dojdes do 15.6. na studijne a povies, ze chces uzavriet studium. Pokial budes mat splnene vsetko povinne za cele studium a dostatok kreditov na pripustenie k SZZ, tak to je raz-dva hotove. Odovzdas (myslim) preukaz studenta a uz nemozes robit v danom studiu zapocty ani skusky. Ak chces nieco stihnut, musi to byt pred samotnym uzavretim.
df píše:a je tu vubec jeste nekdo, kdo chce bachelovat ted a ne po prazdninach? a vite o tom neco vic nez ja ? tx
Napriklad ja, pokial stihnem napisat bakalarku :cry:
df
Matfyz(ák|ačka) level III
Příspěvky: 194
Registrován: 5. 6. 2006 11:55

Příspěvek od df »

rastik píše: Dojdes do 15.6. na studijne a povies, ze chces uzavriet studium. Pokial budes mat splnene vsetko povinne za cele studium a dostatok kreditov na pripustenie k SZZ, tak to je raz-dva hotove. Odovzdas (myslim) preukaz studenta a uz nemozes robit v danom studiu zapocty ani skusky. Ak chces nieco stihnut, musi to byt pred samotnym uzavretim.
nj a vo tom to je, nemam nic hotovo, musim udelat ty tri zkousky, procez je prave otazka, jestli na to budu mit jen tech 14 dni namisto normalnich 5 tydnu, nebo jestli tam v tech predmetech jsou nejake takove, ktere konci drive, nebo jestli treba neni nejaky zvyk zkouset lidi co jdou ukoncovat uz velmi v predterminu apod. +- ze dojdu do 15.6 na studijni a ze musi byt hotovo - to vim, ale ten zbytek mi stale unika
Uživatelský avatar
rastik
Supermatfyz(ák|ačka)
Příspěvky: 661
Registrován: 19. 10. 2005 21:45
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od rastik »

df píše:nj a vo tom to je, nemam nic hotovo, musim udelat ty tri zkousky, procez je prave otazka, jestli na to budu mit jen tech 14 dni namisto normalnich 5 tydnu, nebo jestli tam v tech predmetech jsou nejake takove, ktere konci drive, nebo jestli treba neni nejaky zvyk zkouset lidi co jdou ukoncovat uz velmi v predterminu apod. +- ze dojdu do 15.6 na studijni a ze musi byt hotovo - to vim, ale ten zbytek mi stale unika
Ani jeden z tych co si menoval nepatri medzi tie, co by koncili uz 18.5. Takze Ti nezostava nic ine, len urobit skusky behom tych 14 dni. Pokial by si sa na niektory z prvych terminov nedostal, myslim ze by nebol problem sa so skusajucim dohodnut, aby Ta vzal navyse.
df
Matfyz(ák|ačka) level III
Příspěvky: 194
Registrován: 5. 6. 2006 11:55

Příspěvek od df »

rastik píše:
df píše:nj a vo tom to je, nemam nic hotovo, musim udelat ty tri zkousky, procez je prave otazka, jestli na to budu mit jen tech 14 dni namisto normalnich 5 tydnu, nebo jestli tam v tech predmetech jsou nejake takove, ktere konci drive, nebo jestli treba neni nejaky zvyk zkouset lidi co jdou ukoncovat uz velmi v predterminu apod. +- ze dojdu do 15.6 na studijni a ze musi byt hotovo - to vim, ale ten zbytek mi stale unika
Ani jeden z tych co si menoval nepatri medzi tie, co by koncili uz 18.5. Takze Ti nezostava nic ine, len urobit skusky behom tych 14 dni. Pokial by si sa na niektory z prvych terminov nedostal, myslim ze by nebol problem sa so skusajucim dohodnut, aby Ta vzal navyse.
diky za odpoved, toho sem se obaval ...
:)
ps
Matfyz(ák|ačka) level III
Příspěvky: 137
Registrován: 1. 6. 2006 08:47
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Neuzavření studia

Příspěvek od ps »

Pátral jsem po odpovědi na mou otázku, ale marně:

Co se stane, když se nyní v květnu přihlásím ke státnicím v letním termínu, ale nakonec třeba kvůli nějaké zkoušce nestihnu uzavřít studium do onoho 15.6.? Doufám, že mi termín nepropadne (jako že už budu mít na SSZ o pokus méně).

Poradí někdo?
Uživatelský avatar
Goran
Admin(ka) level I
Příspěvky: 214
Registrován: 23. 9. 2004 09:47
Typ studia: Informatika Bc.
Bydliště: HK/Otava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goran »

Odpověd byla, že je to v pohodě, musíš se odhlásit ma studijním, mailem, telefonicky, osobně... Pokud je to třeba den dva před zk pak už to musí být osobně předsedovy komise...
Uživatelský avatar
Tuetschek
Supermatfyz(ák|ačka)
Příspěvky: 657
Registrován: 15. 6. 2005 13:54
Typ studia: Nestuduji ale učím na MFF
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tuetschek »

Hele a jak to je kdyz chci na zkousky az v zari? Ted jsem s hruzou zjistil ze praci mam dopsat do 10.8., ale do kdy mam mit hotovy predmety tam neni -- nebo to plati taky do toho 15.6 :o :shock: :? :?:
Plug 'n' Pray.
gASK
Admin(ka) level I
Příspěvky: 635
Registrován: 9. 6. 2005 12:33
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: Konečně Vinohrady:)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od gASK »

Harmonogram ze stránek MFF píše:do 10. 8. 2007 - Odevzdání diplomových a bakalářských prací pro podzimní termín státních závěrečných zkoušek
do 10. 8. 2007 - Uzavření studia závěrečných ročníků magisterského a bakalářského studia
Kontrola splněních všech podmínek pro připuštění k SZZ

do 10.8.2007 - Přihlášení se k podzimnímu termínu magisterských a bakalářských státních závěrečných zkoušek
When life gives you crap, make crap golems.
Uživatelský avatar
Tuetschek
Supermatfyz(ák|ačka)
Příspěvky: 657
Registrován: 15. 6. 2005 13:54
Typ studia: Nestuduji ale učím na MFF
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tuetschek »

Aha tak vsechno do srpna ... diky ... no mohlo byt hur :)
Plug 'n' Pray.
Uživatelský avatar
wintermute
Matfyz(ák|ačka) level III
Příspěvky: 153
Registrován: 23. 5. 2005 22:06
Typ studia: Informatika Mgr.

Příspěvek od wintermute »

Právě jsem volal na studijní oddělení a ptal se na nějáké podrobnosti o bakalářských zkouškách a dozvěděl jsem se, že na letní termín bakalářských zkoušek jsou zatím přihlášeni pouze čtyři lidé.
Jak říká Rambo: někde jsem slyšel, že nejlepší zbraní je mozek...
df
Matfyz(ák|ačka) level III
Příspěvky: 194
Registrován: 5. 6. 2006 11:55

Příspěvek od df »

wintermute píše:Právě jsem volal na studijní oddělení a ptal se na nějáké podrobnosti o bakalářských zkouškách a dozvěděl jsem se, že na letní termín bakalářských zkoušek jsou zatím přihlášeni pouze čtyři lidé.
jo, z toho ten druhej sem ja, prvni je clovek, co opakuje z minula a dalsi dva pribyli

ale jeste pribude, protoze limitujicim faktorem je odevzdani BP
Odpovědět

Zpět na „Bakalářské SZZ“