cviceni 2.4.

Vícejádrové procesory přináší možnost provádět paralelní výpočty i na běžných počítačích. Implementace aplikací využívajících paralelní výpočty je netriviální záležitostí. Cílem předmětu je proto seznámit studenty teoreticky i prakticky se současně používanými softwarovými technologiemi pro zápis paralelních algoritmů, naučit studenty ladit paralelní programy a v neposlední řadě naučit studenty ladit výkon paralelních programů.
johnny
Donátor
Donátor
Příspěvky: 95
Registrován: 13. 12. 2005 00:31
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: Trója

cviceni 2.4.

Příspěvek od johnny »

Ahoj, bohuzel jsem si 2.4. spatne domyslil, ze se cviceni nekona, sel jsem z prednasky blbec rovnou domu. Ted koukam na stranku predmetu a jsem dost zmateny.

Mohl by sem, prosim, nekdo strucne v bodech popsat, co vsechno se na cviceni delalo, a jak a kdy se bude (znovu) hodnotit DU2? Vuci ktere z tech dvou seriovych verzi?
Predem diky moc.
_honza_

Re: cviceni 2.4.

Příspěvek od _honza_ »

Na cvičení se to nijak moc neřešilo. Jenom přinesl papír s výsledkama a říkal, že se to hodnotilo na 1K - 40K brouků, což se mnohým z nás samozřejmě nelíbilo. Na základě toho nám Dokulil slíbil, že to zkusí ještě pro nějakej větší počet brouků. Další den se potom na stránkách předmětu objevil ten dovětek, že můžeme navrhnout vlastní vstupní data.
Co chtěli říct tou novou sériovou verzí, to opravdu netuším. Snad to nemá znamenat něco jako: "Dobře, budeme hodnotit na vašich datech, ale vzhledem k nové sériové verzi, kterou nikdo z vás nepřekonal ani dvojnásobně." Ale nemůžou přece měnit pravidla až po odevzdání úlohy, no ne?
Odpovědět

Zpět na „NPRG042 Programování v paralelním prostředí“