Prospechove stipendium

Aktuální informace ze studijního oddělení
news://news.karlov.mff.cuni.cz/stud
HonzaK
Matfyz(ák|ačka) level II
Příspěvky: 71
Registrován: 28. 9. 2007 17:36
Typ studia: Informatika Mgr.
Kontaktovat uživatele:

Prospechove stipendium

Příspěvek od HonzaK »

Ahoj,
nevite, prosim, nekdo jestli se do vazeneho prumeru studijnich vysledku, ktery se pro ucely (ne)ziskani stipendia pocita, nejak zapocitavaji i predmety, ktere jsem nesplnil, ale ne proto, ze by me 3x vyhodili ze zkousky, ale proto, ze jsem proste na zkousce ani jednou nebyl (tj. mam proste evidovano 0 pokusu)?
Ve stipendijnim radu http://www.mff.cuni.cz/fakulta/as/pub/s ... p_prav.htm jsem o tom nic nenasel, ale pro jistotu se ptam (aby se to treba nepocitalo jako 3x neuspech, nebo neco takoveho, to bych se to TeMno, o ktere mi jde, asi precejen jeste naucil a na zkousku sel... :) ).

Diky
Uživatelský avatar
Tuetschek
Supermatfyz(ák|ačka)
Příspěvky: 657
Registrován: 15. 6. 2005 13:54
Typ studia: Nestuduji ale učím na MFF
Kontaktovat uživatele:

Re: Prospechove stipendium

Příspěvek od Tuetschek »

Já mam dojem, že se to vůbec nepočítá, ale hlavou za to ručit nebudu 8) .
Plug 'n' Pray.
Uživatelský avatar
Isidor
Adoptoval Tutcheka
Adoptoval Tutcheka
Příspěvky: 247
Registrován: 8. 12. 2004 23:22
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: mám
Kontaktovat uživatele:

Re: Prospechove stipendium

Příspěvek od Isidor »

http://skas.mff.cuni.cz/files/table.pdf
Stipendijni prumer vychazi z prumeru vsech znamek vazenych poctem kreditu udelovanych za splneni predmetu. Zapocitavaji se vsechny ziskane znamky vcetne ctyrek (za zkousku slozenou napodruhe se tedy zapocita jedna ctyrka a znamka z prvniho opravneho terminu, obe vazene poctem kreditu). Predmety, o jejichz splneni se student nepokusil, na stipendijni prumer nemaji vliv.
Inteligentních lidí je menšina. Demokracie je vláda většiny.
Uživatelský avatar
hippies
Admin(ka) level I
Příspěvky: 990
Registrován: 29. 9. 2004 12:46
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Prospechove stipendium

Příspěvek od hippies »

to jsou veci, byvalo to tak, ze se spocital prumer bez nich a tak jak se za kredity navic odcita par setinek, tak se za tohle par seitnek pricitalo.
Chjo, dovede te si představit svět, kde by byla každá harmonická diferenciální forma (jistého typu) nesingulární projektivní algebraické variety racionální kombinací kohomologických tříd algebraických cyklů..
Odpovědět

Zpět na „Studijní oddělení“