prosím poraďte - žádost na změnu kruhu

Aktuální informace ze studijního oddělení
news://news.karlov.mff.cuni.cz/stud
Uživatelský avatar
kaja
Matfyz(ák|ačka) level II
Příspěvky: 99
Registrován: 20. 12. 2007 00:53
Typ studia: Informatika Bc.
Bydliště: Miðgarðr
Kontaktovat uživatele:

prosím poraďte - žádost na změnu kruhu

Příspěvek od kaja »

Zdravím,

potřebuji poradit,
chci změnit studijní kruh (hodí se mi víc jiný rozvrh ... i když moc netušim, jak moc jsou ty kruhy "závazné" a jestli mi změna kruhu k něčemu vůbec bude - IMHO asi ne :) ), na studijním mi na mail odpověděli, že si mám vyplnit žádost na proděkana. Tady
http://www.mff.cuni.cz/studium/formulare/
jsem našel papír nazvaný "žádost", vypadá dost hrozně, vubec netušim co napsat do "odůvodnění" a "vyjádření učitele" (co tam mám sakra psát?)

asi zním trošku naivně, ale tohle se mi zdá jako trivialita (změna kruhu) a netušim co bych tam měl odůvodňovat

předem díky za pomoc
PONIES
gufy

Re: prosím poraďte - žádost na změnu kruhu

Příspěvek od gufy »

Pokud netrvas na zmene kruhu

Kruh menit nemusis. Vse muzes vyresit domluvou s cvicicimi a prednasejicimi. Pokud si chces prehodit nejake predmety, tak je vzdycky dobre se domluvit s obema cvicimi/prednasejicimi, tj. z puvodnich cviceni/prednasky a v novem case.

Neni s tim problem, vsichni jsou vcelku vstricni.
Uživatelský avatar
Tuetschek
Supermatfyz(ák|ačka)
Příspěvky: 657
Registrován: 15. 6. 2005 13:54
Typ studia: Nestuduji ale učím na MFF
Kontaktovat uživatele:

Re: prosím poraďte - žádost na změnu kruhu

Příspěvek od Tuetschek »

Na zadost zrejme bude stacit napsat neco jako "Vazeny p. prodekane, zadam o zmenu kruhu z X na Y, protoze mi vic vyhovuje rozvrh.", mozna trochu vic v rukavickach :P ... ale presne jak rika gufy, chodit na cviceni muzes dle libosti, staci si to domluvit se cvicicm.
Plug 'n' Pray.
QZuzka
Matfyz(ák|ačka) level III
Příspěvky: 209
Registrován: 2. 12. 2007 19:51
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: Praha 4

Re: prosím poraďte - žádost na změnu kruhu

Příspěvek od QZuzka »

kruh jsem loni měnila... úspěšně, ale domlouvala jsem to už na Albeři a hned potom - oficiální změnu kruhu ti nemusí schválit, pokud už je ten cílový kruh "plný".. i pak je dobré napsat do žádosti, nějaký důvod, proč se ti ten rozvrh hodí víc..
Uživatelský avatar
kaja
Matfyz(ák|ačka) level II
Příspěvky: 99
Registrován: 20. 12. 2007 00:53
Typ studia: Informatika Bc.
Bydliště: Miðgarðr
Kontaktovat uživatele:

Re: prosím poraďte - žádost na změnu kruhu

Příspěvek od kaja »

no, nakonec jsem se na kruh vykašlal a rozvrh rozházel úplně jinak ... jsou ty kruhy od 2. ročníku dál vůbec k něčemu? :)
PONIES
QZuzka
Matfyz(ák|ačka) level III
Příspěvky: 209
Registrován: 2. 12. 2007 19:51
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: Praha 4

Re: prosím poraďte - žádost na změnu kruhu

Příspěvek od QZuzka »

kaja píše: jsou ty kruhy od 2. ročníku dál vůbec k něčemu? :)
tak je to návrh jedné varianty sestavení relativně nekolizního rozvrhu, kde cvičení odpovídají přednáškám (někde se dva různí přednášející liší hodně)...
a když je moc zájemců o některé cvíko, ti kteří tam patří podle rozvrhu jsou ve výhodě..
Odpovědět

Zpět na „Studijní oddělení“