Co dal

Aktuální informace ze studijního oddělení
news://news.karlov.mff.cuni.cz/stud
Student_ann

Co dal

Příspěvek od Student_ann »

Ahoj,
muj problem zacina nekdy o zkouskovem, konkretne zacatkem cervna. Zacal jsem mit zdravotni problemy, ktere jsem v te dobe ignoroval. Dusledkem bylo neslozeni par zkousek a zustal jsem ve stavu, kdy mi chybel 1 kredit na postup do dalsiho useku studia.

V te dobe jsem si rikal, ze v zari si to splnim a vse bude ok. Bohuzel se stalo to, ze zdravotni problemy, ktere jsem do te doby ignoroval, zacaly byt pomerne hodne zavazne a skoncil jsem prakticky ctvrt roku neschopny cokoli delat (doslova cokoli), takze i jakkoli se pripravit na zkousky v zari. Posledni tyden je to trochu lepsi, zitra me ceka posledni zkouska a snazim se na ni v ramci moznosti pripravit.

Moje otazka zni: Co muzu delat, kdyz se mi zitrejsi zkouska nepovede? Pripadne, ma nekdo podobne zkusenosti?
(O radu na studijni mam v planu zajit tento tyden)

Vim, ze resit to ted je pomerne pozde, ale opravdu jsem nebyl schopny cokoli delat, jak psychicky, tak fyzicky.

Diky
QZuzka
Matfyz(ák|ačka) level III
Příspěvky: 209
Registrován: 2. 12. 2007 19:51
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: Praha 4

Re: Co dal

Příspěvek od QZuzka »

1) nezdržovat se ptaním po internetech ale obrátit se co nejdřív oficiálními kontakty na studijní oddělení (http://www.mff.cuni.cz/fakulta/stud/)

2)Pokud máš, rovnou si vezmi s sebou lékařské potvrzení o nemoci - 3/4 měsíce už je dlouhodobý problém, s tím studijní předpisy počítají (individuální posun termínu kontroly studia na za rok) Kdy - co nejdřív v úředních hodinách.
Pokud chceš být vzorný, stáhni si z webu formulář Žádost o (http://www.mff.cuni.cz/studium/formulare/), vyplň si hlavičku a zdůvodnění si připrav zvlášť, na studijním to doladíte.

Bez lékařského potvrzení to samé, ale šance jsou (podle mého odhadu) o dost nižší. Přesto má cenu to zkusit. Naděje umírá až tehdy, když to řekne studijní proděkan, ten má úřední hodiny ve čtvrtek.
Student_ann

Re: Co dal

Příspěvek od Student_ann »

Diky za postup.
Lekarske potvrzeni budu mit nejdriv az 29.. Vidim to tak, ze tam zkusim zajit co nejdriv a zkusit se domluvit, ze bych lekarske potvrzeni nejak dodal zpetne, jinak me moc nic jineho nenapada.
Odpovědět

Zpět na „Studijní oddělení“