Kombinované studium

Aktuální informace ze studijního oddělení
news://news.karlov.mff.cuni.cz/stud

Kombinované studium

Příspěvekod LukasMaska » 14. 12. 2020 21:37

Zdravím,
rád bych se přihlásil na matfyz, ale problém je to, že musím pracovat. Nemám možnost chodit na přednášky do 13:30h. Jinak programuji, mám základy strojového učení, matiku také zvládám dobře, atd.. Bude to problém, když nebudu na část přednášek chodit? Půjde to nějak domluvit či něco?
Díky za odpověď
LukasMaska

Re: Kombinované studium

Příspěvekod Jenda_ » 15. 12. 2020 22:12

Já si nedokážu představit, že bych hlavně ty matematické předměty zvládl bez přednášek. Ale:
  • Já jsem studoval v roce 2013, kdy nebyla moc skripta a obecně materiály z čeho se učit. Od té doby se to dost zlepšilo.
  • Některé přednášky jsou nahrané a předpokládám, že „díky“ COVIDu nahrávek ještě přibude.
  • Ty píšeš, že matematiku zvládáš.
  • Bývá víc paralelek (typicky 1-2 české a jedna anglická), tak s trochou štěstí něco z toho vyjde od 14 hodin dál.
Dále jsem se teda hlavně v prváku musel škole věnovat v podstatě fulltime, takže i z tohoto hlediska nevím, jestli bych to s prací dal. Při střední a o prázdninách před matfyzem jsem pracoval, ale z tohoto důvodu jsem musel po dobu prváku většinu práce ukončit.

Tak to jsem ti asi moc nepomohl :). No prostě: záleží. Asi to jde. (jo a pak ještě pozor, že některá cvičení měla povinnou účast, ale tam je na výběr víc paralelek, tak to na 14h+ snad nějak naskládáš)

(Bc. Obecná informatika 2013-2016, Mgr. ISDI 2016-2019)
Jenda_

Zpět na Studijní oddělení