Uznávání předmětů v NMgr

Aktuální informace ze studijního oddělení
news://news.karlov.mff.cuni.cz/stud

Uznávání předmětů v NMgr

Příspěvekod Watson » 26. 8. 2019 15:59

Zdravím,
rád bych zkusil štěstí na MFF v navazujícím magisterském studiu, ale při zaměstnání je problém se uvolňovat z práce v plném rozsahu 30 kreditů. A to i v případě, že jsem asistent na jiné fakultě UK a že mám velmi tolerantního šéfa. Napadlo mě řešení, které by nejspíš bylo pro mě i pro mého šéfa schůdné - ale nezjistil jsem, jak schůdné by to bylo z hlediska předpisů MFF. Nápad je takový: Rozložení studia pod hranici 40 kreditů za rok tím, že bych vybrané předměty absolvoval dříve v mimořádném studiu a po přijetí bych si je nechal uznat. Uznávání řešily starší předpisy, t.č. jsem nic nenalezl (s výjimkou uznávání předmětů absolvovaných v bakalářském studiu v rámci směřování k příslušnému oboru - ale to se mě samozřejmě netýká). Podobná problematika - a s tou bude nejspíš více zkušeností - je uznávání předmětů z dřívějšího neúspěšného studia, protože takových studentů asi bude víc než cvoků mého kalibru.

Tedy otázka: Je v uznávání předmětů z předchozího nestandardního studia nějaký problém? Myslím vážný problém, nikoliv to, že se např. neuznávají zkoušky a tedy i předměty splněné za lidovku.
Watson
Matfyz(ák|ačka) level I

Typ studia: Nestuduji MFF UK

Zpět na Studijní oddělení