[Zk] 3.2.

Uživatelský avatar
Tuetschek
Supermatfyz(ák|ačka)
Příspěvky: 657
Registrován: 15. 6. 2005 13:54
Typ studia: Nestuduji ale učím na MFF
Kontaktovat uživatele:

[Zk] 3.2.

Příspěvek od Tuetschek »

Tak dneska nic moc novyho, ani jsem nechtel verit tomu ze by bylo tak malo otazek :) ... Jedine co jsem tu jeste nevidel je dalsi verze ty otazky s iteratory:

Ktery radek muze zpusobit behovou chybu?

Kód: Vybrat vše

void f( std::vector<int> & v ){
[ ] std::vector<int>::iterator it;
[ ] it = find( v.begin(), v.end(), 0 );
[ ] it = insert( it, -1 );
[x] insert( it + 2, 1 );  
}
Takze tu nejde o zneplatneni iteratoru po insertu, ale zase muzu vkladat za konec, coz pada.
Jinak v my verzi snad nic novyho... diky vsem za otazky ;)
Plug 'n' Pray.
Uživatelský avatar
Che
Donátor
Donátor
Příspěvky: 166
Registrován: 2. 6. 2005 12:29
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: EU
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Che »

Připojuju se, hodně mi ty otázky z minula pomohly, prakticky jsem ve svý verzi neměl nic, co bych už předtím neviděl - takže stejná pohoda, jak testy na řidičák :twisted:

Díky moc! :wink:
shoot that shit
Návštěvník

Zapis znamky

Příspěvek od Návštěvník »

Taky vam nechtel zkousejici ( fakt nevim kdo to byl :) ) zapsat znamku??
Ze ji zapise jenom tomu, kdo ma zapocet... to sem nejek nepochopil, ostatnim lidem ( vsem ) ji v predchozis dnech v pohode zapsali :shock:
Uživatelský avatar
hippies
Admin(ka) level I
Příspěvky: 990
Registrován: 29. 9. 2004 12:46
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Zapis znamky

Příspěvek od hippies »

Anonymous píše:Taky vam nechtel zkousejici ( fakt nevim kdo to byl :) ) zapsat znamku??
Ze ji zapise jenom tomu, kdo ma zapocet... to sem nejek nepochopil, ostatnim lidem ( vsem ) ji v predchozis dnech v pohode zapsali :shock:
Asi si nebyl jistej a nechtěl udělat chybu (z indexu se blbě gumuje :lol: ), tada ja to nevim, ale jsi si jistý, že to zapisovali i těm, co neměli zápich?
Návštěvník

Re: Zapis znamky

Příspěvek od Návštěvník »

hippies píše:
Anonymous píše:Taky vam nechtel zkousejici ( fakt nevim kdo to byl :) ) zapsat znamku??
Ze ji zapise jenom tomu, kdo ma zapocet... to sem nejek nepochopil, ostatnim lidem ( vsem ) ji v predchozis dnech v pohode zapsali :shock:
Asi si nebyl jistej a nechtěl udělat chybu (z indexu se blbě gumuje :lol: ), tada ja to nevim, ale jsi si jistý, že to zapisovali i těm, co neměli zápich?
jj.. uricte to zapisovali i tem kdo nemeli zapocet = zap. test, nevim jestli uz nekdo ma komplet i s odevzdanim zapocatku.

Prece rikali, ze kdyz neudelas zapocet tento rok, tak ti pristi rok zkousku uznaji ( za 1 nebo za 2 ), ale co ti uznaji, kdyz ti to ani nezapisi do indexu :?
Uživatelský avatar
hippies
Admin(ka) level I
Příspěvky: 990
Registrován: 29. 9. 2004 12:46
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Zapis znamky

Příspěvek od hippies »

Anonymous píše:
hippies píše:
Anonymous píše:Taky vam nechtel zkousejici ( fakt nevim kdo to byl :) ) zapsat znamku??
Ze ji zapise jenom tomu, kdo ma zapocet... to sem nejek nepochopil, ostatnim lidem ( vsem ) ji v predchozis dnech v pohode zapsali :shock:
Asi si nebyl jistej a nechtěl udělat chybu (z indexu se blbě gumuje :lol: ), tada ja to nevim, ale jsi si jistý, že to zapisovali i těm, co neměli zápich?
jj.. uricte to zapisovali i tem kdo nemeli zapocet = zap. test, nevim jestli uz nekdo ma komplet i s odevzdanim zapocatku.

Prece rikali, ze kdyz neudelas zapocet tento rok, tak ti pristi rok zkousku uznaji ( za 1 nebo za 2 ), ale co ti uznaji, kdyz ti to ani nezapisi do indexu :?
To uznání je implementováno zkoušejícími, ne studijnim, ale je fakt, že řikal něco o tom, že to opíšou z toho minula, tak nevim, asi napsat Bednárkovi a když tak za nim dojít, ale nejjednodušší asi bude udělat zápočet :lol:
Uživatelský avatar
hydrant
Matfyz(ák|ačka) level III
Příspěvky: 196
Registrován: 4. 1. 2005 12:50
Typ studia: Informatika Bc.
Kontaktovat uživatele:

mam par fotiek

Příspěvek od hydrant »

su to len obmeny ale da sa lahko nachytat, zvlast na poslednej ulohe (najdlhsej), kde treba niekedy 2 kriziky a niekedy jeden. Tak bacha na to... Setko je vyplnene spravne. Vela stastia
Přílohy
17A.jpg
17A.jpg (176.85 KiB) Zobrazeno 8552 x
17B.jpg
17B.jpg (148.91 KiB) Zobrazeno 8553 x
19A.jpg
19A.jpg (150.46 KiB) Zobrazeno 8564 x
Uživatelský avatar
hydrant
Matfyz(ák|ačka) level III
Příspěvky: 196
Registrován: 4. 1. 2005 12:50
Typ studia: Informatika Bc.
Kontaktovat uživatele:

zbytok

Příspěvek od hydrant »

nevoslo sa vsetko naraz
Přílohy
19B.jpg
19B.jpg (151.17 KiB) Zobrazeno 8534 x
20A.jpg
20A.jpg (199.67 KiB) Zobrazeno 8538 x
20B.jpg
20B.jpg (184.03 KiB) Zobrazeno 8538 x
Uživatelský avatar
hydrant
Matfyz(ák|ačka) level III
Příspěvky: 196
Registrován: 4. 1. 2005 12:50
Typ studia: Informatika Bc.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hydrant »

A ak to nahodou este niekto nevie. ucit sa treba s tadialto http://s0cketka.php5.cz/skola/pspzzoop.php
mne to stacilo na 1 :D vdaka
Uživatelský avatar
Dawe
Supermatfyz(ák|ačka)
Příspěvky: 360
Registrován: 12. 10. 2004 12:32
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: Doma a nebo na koleji

Příspěvek od Dawe »

Taky bych chtěl poděkovat všem co sem přispívali do fóra. Taky jsem díky tomu uspěl za jedna. Jen jsem litoval, že jsme neměly Bednárka, taky bych obdržel třeba pochvalu "vás si zapamatuju" 8) .
Chtěl jsem přispět svým testem, ale už tu jednou je, takže to nemá cenu :-) Každopádně si tu můžete všimnout dvou verzí Třídy SStk, kde u jedné je dodatek jen B a u druhé i C (tolik diskutovaný problém).
A ktěm známkám, přinejmenším prvním lidem ty známky psal, předemnou tam byl týpek, co mu říkal, že nemá zápočet a jestli teda tu známku vůbec má chtít nechat zapsat, tak mu ji tam teda nezapsal, no já radši nic neříkal a tak ji tam mám. Pak si to možná nechal v hlavě proležet a zjistil, že by možná neměl to zapisovat...
Jo a ještě malá poznámka pro admina, nechtěl bys tu ty testy pozbírat, zabalit a dát na nějaký šikovný místo ke stažení? Možná by to bylo přehlednější...
WOW
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 36
Registrován: 14. 6. 2005 11:16
Typ studia: Informatika Mgr.

Příspěvek od WOW »

S tema znamkama je to teda super, mne ji taky nezapsal, protoze jeste nemam zapocet, ale v SISu nemam taky nic :x takze tu 1 si muzu napsat leda tak sobe na papir :? sem zvedavy, jak to nakonec vyresi

jinak tohle forum je fakt super, stacilo precist, neco pochopit a zkouska je na svete
Uživatelský avatar
JJ
Matfyz(ák|ačka) level II
Příspěvky: 99
Registrován: 28. 1. 2005 14:03
Typ studia: Informatika Mgr.

Příspěvek od JJ »

Me v lete po testu z C, taky nenapsali znamku a kdyz sem mel zapocet (o mnoho mesicu pozdeji :wink: ) tak sem prisel za Zavoralem a ten mi ji bez problemu napsal. Takze jedinej problem je cesta na malou stranu, kde stejne budou prednasky.
gASK
Admin(ka) level I
Příspěvky: 635
Registrován: 9. 6. 2005 12:33
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: Konečně Vinohrady:)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od gASK »

No já nevim, ale se zapisováním zkoušek bez zápočtů si Bednárek ani Zavoral nikdy hlavu moc nedělali - stejně většina lidí touhle dobou zápočet nemá. Však je čas až do března/června (dle cvičícího) :twisted:

Navíc - zkouška bez zápočtu je vám stejně k ničemu, že....
Uživatelský avatar
tutchek
Site Admin
Příspěvky: 795
Registrován: 21. 9. 2004 00:40
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: Praha, Bohnice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tutchek »

gASK píše:No já nevim, ale se zapisováním zkoušek bez zápočtů si Bednárek ani Zavoral nikdy hlavu moc nedělali - stejně většina lidí touhle dobou zápočet nemá. Však je čas až do března/června (dle cvičícího) :twisted:

Navíc - zkouška bez zápočtu je vám stejně k ničemu, že....
no pokud je za 1 az 2, tak ti ji pristi rok uznaj.. implementovano zkousejicmi ne studijnim oddelenim
exAdmin. Magistr přes umělou inteligenci. Právník přes daně.
gASK
Admin(ka) level I
Příspěvky: 635
Registrován: 9. 6. 2005 12:33
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: Konečně Vinohrady:)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od gASK »

tutchek píše:
gASK píše:No já nevim, ale se zapisováním zkoušek bez zápočtů si Bednárek ani Zavoral nikdy hlavu moc nedělali - stejně většina lidí touhle dobou zápočet nemá. Však je čas až do března/června (dle cvičícího) :twisted:

Navíc - zkouška bez zápočtu je vám stejně k ničemu, že....
no pokud je za 1 az 2, tak ti ji pristi rok uznaj.. implementovano zkousejicmi ne studijnim oddelenim
Dobrá. Zkouška bez zápočtu je vám LETOS k ničemu... :twisted:
Odpovědět

Zpět na „2005“