Sksuska 15.6

Uživatelský avatar
tommy
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 24
Registrován: 1. 6. 2006 13:55

Sksuska 15.6

Příspěvek od tommy »

Dnes to bolo zaujimave. V uvodnom hlasovani Cesi, ako vzdy, prehlasovali mensinu (koho asi? :wink: ) a tak sa vybral priklad cislo 27 - SHOWNLIK. A tak sa po tristvrt hodine mensina voliaca csilo 34(SORT) na protest pobrala prec 8) . A viacej k tomu nemam co dodat, len by ma zaujimalo ako dopadla dnesna skuska, lebo mne to pripada ako jeden z tch drsnejsich prikladov a ostatni tiez nevyzerali, zeby nejako vela pisali ked som odchadzal. Tak sa pochvalte ako ste dopadli.
There's nothing left to lose.
Uživatelský avatar
Lukas Mach
Matfyz(ák|ačka) level III
Příspěvky: 261
Registrován: 28. 3. 2006 17:08
Typ studia: Informatika Bc.
Bydliště: Praha a Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukas Mach »

Hm, ono se na zkousce z Unixu provadi nejaky hlasovani? Tak to vypada na vetsi show nez jsem cekal...
For every epsilon, there is delta.
Where is my delta?
Uživatelský avatar
Abriel
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 7
Registrován: 17. 1. 2006 13:15
Typ studia: Informatika Bc.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Abriel »

Myslim, ze nejakejch 5-7 jmen vyjmenoval okamzite s jednickou a dalsich +-6 jich slo k ustnimu. Ja jsem sel treti a dal jsem to stejne jako ti dva prede mnou. Nevim jak skoncil zbytek.
Pz
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 20
Registrován: 24. 1. 2006 12:20
Typ studia: Informatika Bc.

Příspěvek od Pz »

tommy:

To se snad dalo čekat že matfyzáci si vyberou třetí mocninu trojky jako nejzajímavější číslo :)

jinak já na začátku moc nevěděl, spíš tušil, jak jsem pozoroval upadající morálku těch co to rovnou položili a šli tak jsem na to taky měl chuť..

Poslední čtvrt hoďky jsem jenom čuměl střídavě na tabuli, na Forsta, do papíru, na lidi okolo - tak jsem to srdceryvně odevzdal no a ejhle že prý bez ústní za jedna - a to vím nejmíň o 4 dost blbých chybách na které jsem si už chystal argumenty "Jo ono se to vlastně dělá takhle..."

Asi nešlo ani tak o naprosto precizní použití příkazů jako o celkovou myšlenku a jakous takous správnou syntax.

Všehovšudy stačily základní použití echo, while, sed, grep, ls a find + vytvořit tmp soubor a na konci ho smazat :lol: .. mno a vzhledem k zadání vědět něco málo o soft a hardlinkách (já se to třeba dozvěděl v noci před zkouškou - třeba že soubory vůbec mají nějaké id čísla ) takže ve výsledku to nebylo zase tak úplně strašné..
principy v zimě byly asi horší :twisted:
Those who want, try to find the way. Those who do not want, try to find the reason.
Odpovědět

Zpět na „2005“