Zkouska 14.2.

Uživatelský avatar
Ferro_the_King
Matfyz(ák|ačka) level II
Příspěvky: 61
Registrován: 15. 11. 2004 19:49

Zkouska 14.2.

Příspěvek od Ferro_the_King »

Takze jsem byl vcera na ADSII. Zkouska mela byt od 9.00, ale po prichodu na misto me privitala cedule na dverich 'Prijdu v 11.00'. Takze dve hodiny uceni k dobru... Kucera dorazil v 11.30 a vzal si prvni 4 lidi. Pak sel vytisknout papiry o zkousce, protoze se zase zkouselo podle data narozeni. Celkem nas tam v tech 11.30 bylo 9, tempo zkouseni nic moc.
Sel jsem na radu jako 6., prede mnou dva lidi vyrazil na bitonic sortu. Treti, co tam take prave zapolil s bitonikem, nevypadal moc stastne. Za to jedna holka, co tam mela ctyri papiry popsany silenejma sumama vypadala, ze to da.
Ja jsem dostal scitacku, tak jsem tam popsal proc vlastne nescitame 'klasicky', chovani bloku, nakreslil jsem mu kompletni 8-bit scitacku a na ni ukazal, jak pracuje a jeste jsem 'navic' pridal vrstvenou scitacku. Dukazy jsem nemel ani jedinej.
Kucera prisel, prohlidnul to a hned mi vynada za to, ze si v definici pletu pojmy 'blok' a 'sloupec'. Takze se zacal dost neprijemne ptat (Teda nebyly to tezky otazky ani podrazy, ale pro cloveka s 38 stupnovou horeckou, co celou noc nespal, to zrovna prijemny nebylo). Ale nakonec prohlasil, ze jestli chci trojku, tak mi ji v klidu da. Takze sem byl vcera prvni uspesnej :lol:
U prvnich sesti myslim nepadlo FFT ani NP. Byl tam myslim jeste jeden goldberg (Nebo kyho slaka) a mam dojem, ze padnul i Voronoi.
Odpovědět

Zpět na „2005“