zk 20.3.

had
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 8
Registrován: 20. 3. 2006 13:18
Typ studia: Informatika Mgr.

zk 20.3.

Příspěvek od had »

Zadani malych prikladu, velky se mi nechce psat. Nelibil se mi a zadani je dlouhy...

Prolog

Kód: Vybrat vše

1) K orientovanemu grafu zadanemu seznamem sousedu zkounstruujte graf s opcne orientovanymi hranami (vystup opet jako seznam sousedu).

Kód: Vybrat vše

2) Je dana posloupnost hodnot. Najdete (efektivne) vsechny hodnoty, ktere jsou vetsi nez libovolna(==vsechny) hodnota pred x a mensi nez libovolna(==vsechny) hodnota za x.
Haskell

Kód: Vybrat vše

1) Hladovym algoritmem najdete nezavislou mnu grafu, ktera nejde zvetsit pridanim vrcholu.

Kód: Vybrat vše

2) Je dano castecne usporadani. Najdete vsechny dvojice navzajem neporovnatelnych prvku.
el enfant
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 38
Registrován: 31. 1. 2006 17:14
Typ studia: Informatika Bc.

Příspěvek od el enfant »

Jak to vlastne vypada na zkousce? Pta se na neco jineho nez na priklady, co byly v pisemne casti? Dik, nikde jsem tady o tom, ze by se ptal na neco jineho, nenasel... Ale pro sichr se zeptam ;)
el enfant
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 38
Registrován: 31. 1. 2006 17:14
Typ studia: Informatika Bc.

Příspěvek od el enfant »

A jak jste zatim dopadli, ze jsem tak zvedavej...
Uživatelský avatar
macbeth
Matfyz(ák|ačka) level III
Příspěvky: 201
Registrován: 11. 2. 2005 14:48
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: PPraha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od macbeth »

Dopadli sme dobre :D dokonca az vyborne :)) Kto by to bol cakal...

Hric mi nieco podciarkol v malych prikladoch a povedal, ze si to mam opravit. Zavolal ma asi po piatich minutach, takze som mal, samozrejme, vsetko opravene :) tak som mu povedal, ze podla mna to bude fungovat, asi 10 minut som mu to vysvetloval a nakoniec to odlozil a nechal si vysvetlit velky priklad a potom uz len popytal index...

Celkovo hodnotim pozitivne, aj ked to bola jedna z najhorsich skusenosti, kedze som dost chory a vsetkych som intenzivne rusil svojim kaslom...:D
Odpovědět

Zpět na „2005“